Junioři dotáhli na Technice tříbrankovou ztrátu a berou bod. Čechmánek má hattrick

Andrea Harmuthová • 19.09.2021

Zápas s Technikou byl dramatický od začátku až do konce. Hned v úvodu se Brňané dostali do tříbrankového vedení. Střelecké hody pokračovaly dvěma góly Valachů, kteří tak dohnali soupeře na rozdíl jediné branky. Během druhé třetiny padl pouze jediný gól, kterým Vsacané srovnali skóre zápasu. V poslední dvacetiminutovce padaly góly jako hrušky, Vsetínští neudrželi dvoubrankové vedení a rozhodlo tak až prodloužení, které lépe vyšlo Brnu. Vsetínští junioři berou bod, tři z pěti gólů hostujícího celku vsítil Jakub Čechmánek.

Liga juniorů - 4.kolo ne 19.9.14:00
HC Technika Brno
6:5p(3:2, 0:1, 2:2 - 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Šupa (Růžek), 3. Pospíšil (Ošlejšek, Fojt), 3. Vlach (Čoupek), 55. Čoupek (Sever), 60. Pospíšil (Čoupek), 63. Blaško (Vlach) – 6. Bednařík (Broža), 19. Čechmánek (Horský), 37. Broža (Čechmánek), 51. Čechmánek (Horský), 53. Čechmánek (Jurek, Horský). Rozhodčí: Skopal – Blažek, Kopecký. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 45. Průběh utkání: 3:0, 3:5, 5:5.

HC Technika Brno: Skoupý – Kubica (A), Šujan, Fojt, Holcman, Šupa, Svoboda, Blaško (A) – Ošlejšek, Sever, Růžek, Čoupek (C), Lajoš, Trogner, Vlach, Líska, Vrána, Pospíšil.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (4. Janura) – Mojžíš, Houser (C), Machů, Prčík, Sýkora, Čapka, Macík – Maštalíř, Čechmánek, Veselý, Vrána, Jurek, Bednařík (A), Ramert, Janíček, Horský, Broža.
Dnes v 17:30 | Muži
SC Kolín