Junioři: KVA - VSE 3:1 - O výsledku rozhodla první třetina

Michal Kubáň • 14.12.2005

K a r l o v y V a r y - Ve 30. kole prohráli vsetínští junioři s Karlovými Vary 3:1. Západočeši se ujali vedení již ve 2. minutě a v závěru první části stačili přidat ještě jednu branku. Po bezbrankové druhé třetině nastoupili hosté aktivně do závěrečné části, když se trefil Knebl. Vsetín však nestačil již srovnat, naopak v minutu před koncem Západočeši vstřelili branku na 3:1 a definitivně rozhodli ve svůj prospěch. Vsetín hraje další zápas 20.12., když doma přivítá pražskou Spartu.

- 30.kolo so 10.12.12:00
HC Energie Karlovy Vary
3:1(2:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Zaťovič (Gasparik), 10. Budínský (Kloz, Kuběna), 60. Zaťovič (Kuběna, Gasparik) - 56. Knebl. Rozhodčí: Hauser, Bertlík. Vyloučení: 7:6. navíc Uhlár(VSE) 10 min. OT. Využití: 0:0.V oslabení: 0:1. Diváci: 63. Střely na branku: 14:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
HC Energie Karlovy Vary: Benda - Karpíšek, Kloz, Mašek, Satora, Schmidt, Zmeškal - Budínský, Bušta, Gasparik, Hamerle, Kuběna, Sedláček, Sláma, Zaťovič, Zucker, Šnajdr
VHK ROBE Vsetín: Štefl - Dalecký, Haschka, Hrad, Pelikán, Pokora, Stříteský - Buš, Ciupa, Dědek, Hrňa, Knebl, Podešva, Smětal, Uhlár, Varga, Vrdlovec