Již zachráněný mladší dorost přetlačil Havířov a upevnil si svou pozici v tabulce

Miroslav Šipula • 19.02.2015

Mladší dorostenci Vsetína sehráli dnes na Lapači další utkání již finišující nadstavbové části. S jistotou, že extraligu udrží i pro příští ročník, vyjeli zelenožlutí do boje proti celku z Havířova. Ten se ve druhé třetině dostal do vedení zásluhou Juhásze, ale zkraje třetí části využil přesilovku domácí Kristek a bylo srovnáno. Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém se podařilo Valachům urvat bod navíc. Výborně hrající Tomáš Kristek nabil Adamu Zetochovi, který utkání ukončil.

ELMD - 16NS čt 19.2.15:00
2:1p(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 42. Kristek (Ondračka), 62. Zetocha (Kristek) – 32. Juhász (Peterek, Adámek). Rozhodčí: Dobeš – Janiš, Štěpánek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 20:30. Průběh utkání: 0:1, 2:1.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Vávra, Ondračka, Kamas, Kollár – Stodůlka, Cabák, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Vilém, Štědrý, Paťava.
AZ Havířov: Dufek – Szturc, Srníček, Teplanský, Pavelek, Pawlas, Adámek – Smička, Pawliczek, Ligocký, Piš, Peterek, Juhász, Bambula, Hýsek, Potočný.