Dorostenci zakončili základní část prohrou, nevyšla jim 2. třetina

Helena Hegeďová • 01.12.2018

Minulý zápas Vsetína proti Vítkovicím, který se odehrál na Lapači, byl dlouho bezbrankový. To není se již v 9. minutě prosadil přesilovkovou trefou Kočí. Domácí vyrovnali a během jedné velmi povedené minuty ve druhé třetině se dostali do dvoubrankového vedení. Jurek sice pohotově zareagoval, avšak to už Vítkovice skóre strážily a dovedly domácí zápas do vítězného konce. Valachům byla útěchou alespoň nadstavba, odkud berou díky Půčkovi jeden bod.

ELIOD Extraliga dorostu - 18. kolo - 1. část so 1.12.13:00
HC Vítkovice Ridera
6:2(1:1, 4:1, 1:0 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Melovský (Machů T., Bystroň), 26. Melovský, 26. Kotásek (Macho, Rajčan), 30. Juříček (Pavelec, Cubo), 30. Krejsa (Bystroň, Petr), 46. Kotásek (Rajčan) – 9. Kočí (Kunst, Půček), 27. Jurek, 61. Půček (Kunst, Jurek). Rozhodčí: Beránek - Bartek, Klimek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 156. Střely na branku: 54:40. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 6:2.

HC Vítkovice Ridera: Münch – Bystroň, Cubo, T. Machů, Kosina, Puchala, Bialy – Holaník, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Schauer, Macho, Pavelec, Melovský, Juříček, Kubík
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – J. Machů, Mikula, Velikovský, Kočí (A), Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík (C), Rybár, Jurek, Matějíček, Adámek, Půček, Dědek, Čajanová