Dorostenci vstoupili do sezony vítězně, po vyrovnaném utkání s Břeclaví berou všechny body

Anna Pavlína Sedláčková • 16.09.2022

Stav utkání otevřela už ve druhé minutě Břeclav, neuběhlo ale ani pět minut a bylo vyrovnáno. Ve druhé periodě se domácí Vsetín otočil stav a dostal se do vedení, po kterém následovalo několik gólů ve prospěch obou týmů. Poslední část zápasu začínala vedením domácího celku, který si i přes jedno pochybení svůj náskok udržel.

Liga dorostu - 1.kolo pá 16.9.18:30
HC Břeclav
6:4(1:1, 3:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 6. Koláček (Ostrčil, Kovář), 29. Koláček (Bartoněk, Herman), 32. Capil, 38. Kovář (Ostrčil, Herman), 41. Kučný (Bartoněk, Malý), 60. Bartoněk (Koláček) – 2. Paták (Nesrsta), 31. Vaculík (Paták, Nesrsta), 35. Burian (Kočica), 60. Zálesňák (Burian). Rozhodčí: Novotná — Bezděk, Přecechtěl. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 41:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 5:4, 6:4.

VHK ROBE Vsetín: Kroupa — Herman, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Zeťák, Sadílek — Koláček, Kovář, Ostrčil, Malý, Bartoněk, Capil, Matějová, Žárský, Zezulka.
HC Břeclav: Padělek — Nemrava, Voráč, Koubek, Burian, Ruml, Řimák, Schmied — Nesrsta, Medrický, Zálesňák, Harnach, Vaculík, Pravda, Paták, Kočica, Šťastný, Huleja.