Dorostenci přestříleli Techniku, berou tři body a v tabulce jdou před Šumperk

Helena Hegeďová • 15.11.2018

Ačkoliv byli Valaši střelecky aktivnější, a to výrazně, dostali se do vedení až ve třetí třetině. Do té doby se na svého soupeře pouze dotahovali. Technika se dostala do dvoubrankového vedení, které nejprve snížil Kočí. Za stavu 3:1 se ve druhé třetině trefil Turek ve vlastním oslabení a jeho trefu o minutu později následoval gól Jurka. Za vyrovnaného stavu Brno v přesilovce opět odskočilo, Vsacané ale ukázali svou bojovnost, když vývoj utkání otočili. V zápase vedli pouze posledních 7 minut, které je dovedly k vítězství. Čtvrtý bod jim však unikl, když v 64. minutě skóroval po přihrávce exvsetínského Ondřeje Navrátila Maštalíř.

ELIOD Extraliga dorostu - 15. kolo - 1. část čt 15.11.17:15
HC Technika Brno
4:5(2:1, 2:3, 0:1 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Závadský (Fornál, Navrátil), 18. Fornál, 22. Závadský (Maštalíř), 36. Kubový (Groch), 64. Maštalíř (Navrátil) – 20. Kočí (Půček, Babeliak), 29. Turek, 30. Jurek (Babeliak, Půček), 40. Jurek (Půček), 54. Dědek (Čajanová, Adámek). Rozhodčí: Kohoutek – Husák, Musil. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 63. Střely na branku: 24:59. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:3, 4:3, 5:3.

HC Technika Brno: Nešpůrek – Smutný, Kučírek, A. Růžička, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Mareček, Líska, Přidal, Kubový, Frýza, Maštalíř, Hrnčíř, Fornal, Závadský.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (22. D. Růžička) – Machů, Mikula, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Fojtík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová