Dorostenci drželi s Přerovem krok jednu třetinu, soupeři podlehli o pět branek

Helena Hegeďová • 05.02.2022

I přes výraznou střeleckou převahu soupeře skončila první třetina utkání mezi Přerovem a Vsetínem poměrem 1:1. Vsetínské držel gólman Čada, ale ani jeho výkon k bodům nevedl. Zubři se v prostřední části zápasu prosadili čtyřikrát a o osudu duelu bylo víceméně rozhodnuto. V 54. minutě domácí své vítězství potvrdili ještě jednou brankou.

Extraliga dorostu - 14. kolo - 2. část so 5.2.13:30
HC ZUBR Přerov
6:1(1:1, 4:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 9. Galnor (Hanák M., Svozil), 21. Hanák M. (Galnor, Veselý), 21. Kolařík (TS), 34. Paska (Nášel, Kuchta), 35. Kuchta (Svozil), 54. Galnor – 13. Pejchal (Stodůlka). Rozhodčí: Šico – Axman, Kaprál. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 50:17 (13:3, 21:6, 16:8). Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1.

HC ZUBR Přerov: Vojtek – Škňouřil, Svozil, Polame, Harásek, Nášel, Veselý (A) – Galnor, M. Hanák, J. Hanák (A), Paska, Kolařík, Toman, Kuchta (C), Svoboda.
VHK ROBE Vsetín: Čada – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer (A), Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček (A), Juráň (C), Pořízka, Vaněk, Drozd, Budín, Frolo, Pejchal, Raušer.