Dorost se opět činil v útoku, 5 branek z 56 střel značí výhru na úvod nadstavby

Helena Hegeďová • 05.12.2018

První zápas druhé čísti soutěže odehráli vsetínští dorostenci na ledě brněnské Techniky. Oba minulé vzájemné zápasy byly vyrovnané a v tomto utkání tomu nebylo jinak. Jako první se do vedení dostali domácí a Valaši museli od 12. minuty dotahovat. Ještě do konce první třetiny se svému soupeři v počtu vstřelených branek dorovnali a v polovině zápasu už vedli. Nejvydařenější třetinou se pro ně stala ta třetí, ve které si pojistili tříbodové vítězství. Na čtvrtý bod nakonec dosáhla Technika, u gólu v nadstavbě si připsal asistenci i brněnský brankář.

ELIOD Extraliga dorostu - 1. kolo - 2. část st 5.12.18:30
HC Technika Brno
2:5(1:1, 0:1, 1:3 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 12. Plevka, 42. Plevka (Přidal), 62. Závadský (Nešpůrek) – 18. Čajanová (Adámek), 27. Půček (Kunst, Babeliak), 43. Babeliak, 46. Dořičák (Kunst, Kočí), 46. Dědek (Adámek). Rozhodčí: Ondráček – Bernard, Kotrba. Vyloučení: 6:4 + navíc Groch (TEC) 5+OK. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 31:56. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:5.

HC Technika Brno: Nešpůrek – Smutný, Kučírek, Růžička, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Mareček, Líska, Přidal, Kubový, Vrzal, Plevka, Frýza, Maštalíř, Hrnčíř, Závadský, Harásek.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Mikula, Velikovský, Fojtík, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Matějíček, Adámek, Půček, Dědek, Čajanová.