9. třída nejprve vedla, karty se však obrátily a vítězem se stal Přerov

Anna Pavlína Sedláčková • 06.01.2023

V první třetině nepadl ani jeden gól, to až ve druhé se podařilo vsetínskému celku prosadit hned třikrát za sebou. Nadšení u Valachů však dlouho netrvalo. Od 36. minuty se začalo dařit také Přerovským a do konce periody svého soupeře zvládli gólově dohnat i předehnat. V poslední části utkání se Zubři prosadili ještě jednou, čímž utvrdili své vítězství v tomto utkání.

Liga 9. tříd - N15 pá 6.1.16:00
HC ZUBR Přerov
5:3(0:0, 4:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 36. Cífka (Řepka), 39. Pekr (Švejcar, Ryšavý), 40. Ryšavý (Pekr), 40. Pekr (Ryšavý), 60. Pekr – 27. Kučerňák (Němec, Vašička), 29. Vašička, 35. Stodůlka (Vašička, Němec). Rozhodčí: Klimecký — Urban, Prísažný. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. Diváci: 108. Průběh utkání: 0:3, 5:3.

HC ZUBR Přerov: Trnka — Němec, Cífka, Špičák, Dostál, Řepka, Faltýnek, Kolář — Pekr, Strnádel, Filípek, Ryšavý, Dostál, Švejcar, Žaroský, Holčík, Pochylý, Vyroubal.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Hynek, Vašička, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Bláha, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, Vašička, Němec M., Němec A., Chalupa, Fusek.