Dorost se snažil vyrovnat, nakonec však Jihlavě podlehl

Anna Pavlína Sedláčková • 07.03.2020

Jihlava se prosadila až na konci první třetiny a během druhé periody se vsetínský dorost pokoušel vyrovnat, ale nakonec se ani jedné straně nepodařilo gól vstřelit. To až třetí třetina přinesla další branky, ale pouze na stranu Jihlavy. I přesto zůstává Vsetín v čele tabulky.

ELIOD Extraliga dorostu - 20. kolo - 2. část so 7.3.13:00
HC Dukla Jihlava
4:0(1:0, 0:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 19. Polodna (Nevšímal), 43. Adam, 49. Bulík (Valach), 56. Jungwirth (Polodna, Melenovský). Rozhodčí: Král – Husák, Procházka. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. Diváci: 83. Střely na branku: 41:22 (12:6, 15:5, 14:11). Průběh utkání: 4:0.

HC Dukla Jihlava: Maláč – Sapík, Adam, Macek, Hrbek, Vranka, Janda – Melenovský, Polodna, Zdarsa, Nevšímal, Sopotnik, Mlejnek, Valach, Jungwirth, Bulík.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský, Kočí, Mikula, Krajčíkn – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Tobola, Juráň, Adámek, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek.