Dorostenci doma udolali Přerov v prodloužení

Helena Hegeďová • 26.10.2019

Po bezbrankové první třetině se v 24. minutě dostali do vedení hosté. Trefil se nejproduktivnější hráč Zubrů Jonáš Jobánek. Přerovu hubený jednobrankový náskok vydržel až do poloviny třetího dějství, v kterém se prosadil vsetínský útočník Matyáš Dědek. V základní hrací době už žádná další branka nepadla, a tak musel až ve třetí minutě prodloužení rozhodnout Dominik Kuchařík. Díky této trefě si Vsetínští připisují dva body.

ELIOD Extraliga dorostu - 14.kolo so 26.10.14:45
HC ZUBR Přerov
2:1p(0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 49. Dědek (Babeliak, Turek), 63. Kuchařík (Dědek, Čajanová) – 24. Jobánek (Halík, Holík). Rozhodčí: Čahoj – Konvička, Klimek. Vyloučení: 2:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 111. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský, Kočí, Mikula, Krajčík, Kunst – Bednařík, Kopřiva, Rigo, Babeliak, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová.
HC ZUBR Přerov: Suchánek – Koblížek, Růžička, Tomiga, Holík, Billa – Štíbr, Brázda, Halík, Hradil, Marek Ri., Kuchta, Marek Re., Buršík, Mann, Jobánek, Šilhavý.