Dorostenci pokračují v krasojízdě! Vyšlápli si na Přerov

Helena Hegeďová • 19.01.2019

Valaši se v Přerově dostali do vedení, když se přesně po pěti herních minutách od úvodního buly prosadil Jurek. Do konce prvního dějství Zubři srovnali a ve druhé třetině se začínalo pěkně od začátku. A vůbec nevadilo, že během úvodních dvaceti minut vyslal Vsetín dvakrát více střel než soupeř. Štěstí se ale na vsetínské hokejky nalepilo v dalším průběhu zápasu a hostující celek se mohl radovat z prvního tříbodového vítězství proti Přerovu v této sezóně. Bonusový bod vystřelil Zubrům v nájezdech Zembol.

ELIOD Extraliga dorostu - 9. kolo - 2. část so 19.1.12:00
HC ZUBR Přerov
2:5(1:1, 0:2, 1:2 - N 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Koblížek (Juřička), 50. Kuncek (Holík), rozh. náj. Zembol – 5. Jurek (Babeliak, Půček), 21. Půček (Kuchařík, Velikovský), 25. Adámek (Turek, Dědek), 45. Turek (Dědek, Juráň), 53. Babeliak (Půček) Rozhodčí: Blaha – Maloušek, Hübl. Vyloučení: 7:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 29:50. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.

HC ZUBR Přerov: Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Juřička, Jobánek.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Machů, Velikovský, Kočí, Mikula, Kuchařík, Krajčík – Jurek, Babeliak, Adámek, Juráň, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.