Valaši prodloužili vítěznou sérii

Radek Bařina • 29.11.2008

V s e t í n - Třetí výhru v řadě si ve střetnutí 22. kola proti Velkému Meziříčí připsali hokejisté VHK Vsetín. Utkání přitom začalo obvyklým způsobem – brankou v síti Vsetína. Valaši ovšem o tři minuty později dokázali Vaňkem odpovědět a ve druhé části zápasu strhli vedení definitivně na svou stranu. Postarali se o to Josef Mikeš a Dalibor Gergela, který snad svou první brankou v zelenožlutých barvách konečně zlomil střelecké prokletí, jež bylo doposavad pevně přilepeno na jeho hokejce. Ve třetí třetině již Vsetín jakékoliv zdramatizování zápasu nepřipustil, naopak Štraub v 54. minutě pečetil výhru VHK.

- 22.kolo so 29.11.17:30
HHK Velké Meziříčí
1:4(1:1, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Bezděk (Bukáček) - 13. Vaněk (Gergela), 29. Mikeš, 35. Gergela (Vaněk, Marek), 54. Štraub (Podešva). Rozhodčí: Pokorný - Musil, Reich. Vyloučení: 9:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 393. Průběh utkání: 1:0, 1:4.
HHK Velké Meziříčí: Betinec (Chadim) - Stráňovský, Macháček, Plch, Vlašín, Heřmanský, Pálka - Bezděk, Bukáček, Sobotka, Jonáš, Janda, Nekvasil, Dostál, Bašnár, Jánský, Bula.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Bezouška, Šimek, Černý, Blažek, Rajnoha, Gajdošík - Knebl, Marek, Mikeš, Štraub, Tesařík, Vaněk, Ašer, Klabačka, Podešva, Hrňa, Gergela.