Ptejte se: Oldřich Štefl

Na Vaše dotazy odpovídá předseda představenstva Vsetínské hokejové, pan Oldřich Štefl.

Ode dne 10.6.2005 je rubrika aktualizována jednou týdně. Vaše otázky jsou po odeslání uloženy do systému. Vzhledem k rostoucímu množství dotazů však není možné vyhovět všem tazatelům a zodpovězeny jsou jen vybrané otázky.

Rady pro fanoušky

1. Otázky na konkrétní jména posil jsou opravdu zbytečné. Mým zvykem je zveřejňovat jména hráčů až v okamžiku podpisu smlouvy a tedy jistoty jeho příchodu do mužstva. Nerad totiž vyzrazuji svá jednání konkurenci.
2. Pochvaly, poděkování či drobné pozornosti pochopitelně vítám. Kritiku, nadávky a výhružky strávím také. Řídím se však heslem "na hrubý pytel, hrubá záplata."
3. Nabídky na osobní setkání v mé kanceláři myslím vážně.
4. Omluvenky ze školy z důvodů návštěvy hokejového zápasu uděluji jen se souhlasem vašeho třídního učitele.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 6262 odpovědí v této kategorii celkem.

Anča (- czechperson@seznam.cz - Dvůr Králové/Vsetín) 30.9.2002, 22:22
Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak dlouho asi ještě v týmu zůstane Jirka Hudler(že ho moc pozdravuju). Děkuji a přeji hodně štěstí.

Odpověď:
Já děkuji za přání, pozdrav určitě vyřídím a co se týká Hudlyho účinkování ve Vsetíně, rozhodující budou jeho jednání v zámoří, u nás má kontrakt do konce příští sezony.
Lenka (lenocka7@seznam.cz - Neratovice/Vsetín) 30.9.2002, 22:23
Budete nějak vyztužovat obranné řady? Doufám, že Alexej Jaškin se brzy vrátí do hry(a pokud ne, bude z vaší strany zájem o jeho další účinkování v týmu?)Děkuji za odpovědi a přeji hodně štěstí! (Stejný dotaz položil uživatel Janota)

Odpověď:
O doplnění kádru jsme se již bavili, "Leksa" bude v pořádku do 3.týdnů.
dave (dave_no@seznam.cz - -) 30.9.2002, 22:24
jak to letos dopadne (umístění) ?Díky (Stejný dotaz položili uživatelé Magda Friedlová, Anča)

Určitě dobře.
pert (- petrkucny@yahoo.com - vsetin) 30.9.2002, 22:25
zdravim pana stefla i vsechny fanousky vsetina.pred 3 lety jsme se potkavali na stadione a spolecne slavili nase vitezstvi.potom jsem odjel do USA [kde jsem i ted]a z hruzou sledoval co se to tam deje.v prvni rade bych vam rad podekoval a zaroven poprosil abyste udrzeli vsetin tam kde patri teda na spicu,ikdyz bez penez to asi nejde.preji vam hodne stesti a co nejlepsi vysledky.doufam ze budu opet slavit titul ikdyz asi za internetem,ale slibuju az dojedu tak to vsechno dozenu.diky petr .

Odpověď:
Díky za přání, uděláme maximum proto, aby hokej na Vsetíně zůstal a to na úrovni co možná nejvyšší.
radek (fansfromvsetin@email.cz - Vsetin) 1.10.2002, 07:50
Proc se na vsetinskem "zimaku" dela tak malo pro lidi-fanousky. Mam na mysli nejenom celkove prostredi, "kulturu" toalet (des a hruza!!) a nedostacujici mista pro obcerstveni (eventuelne "schopnosti" provozovatelu...), ale take veci, ktere by z hokeje udelali vetsi show. To vase strileni o ceny o druhe prestavce je opravdu uz nuda. Zpravodaj nema uroven (o mnozstvi hrubych gramatickych chyb nemluve) a reprodukovana hudba pri preruseni hry je taky mizerna. A co treba nejake dustojnejsi zahajeni ligy ? (staci zajet do Pardubic...) Myslim, ze tohle vedeni vsetinskeho hokeje nikdy nenapadlo, protoze o fanousky nebyla nouze, co? Dekuji

Odpověď:
Vaše připomínky budu tlumočit vedení společnosti.
Petr Hala (petr.hala@mitas.cgs.cz - Vizovice) 1.10.2002, 08:27
Jak je možné, že v pátek při napadení znojemských fandů selhala bezpečnostní agenuta a policie? Co až tady přijede zlín?
Vyvodíte z toho nějaké závěry?

Odpověď jako Zuzaně.
Zuzana (zuz@ohf.cz - Vsetin) 1.10.2002, 14:23
Dobry den, pane Stefle, chtela jsem se zeptat, zda jste i drive cetl vsetinsky web a jak jste byl a i nyni jste spokojen s praci jeho redakce.

Odpověď:
Podle mého názoru tito lidé byli a jsou špičkovými profesinály. Dalšího komentáře netřeba.
Zuzana (zuz@ohf.cz - Vsetin) 1.10.2002, 14:25
Mam hodne spatnych zkusenosti z pobytu na nasem zimaku, mam na mysli chovani ostatnich fanousku - lidi v hledisti kouri i pres zakaz, rozlevaji pivo na nize stojici, z posledni doby pak zname pripady velmi agresivnich napadeni fanousku soupere. Chystate nejaka opatreni zamerena na to, aby se radovy slusny clovek citil na Lapaci bezpecneji?

Odpověď:
Odpověď stejná jako na otázku Zdeňka . Tato věc nespadá do mé kompetence, řeší ji přímo vedení společnosti.
Mánička (manicka@seznam.cz - Gotwaldov) 1.10.2002, 17:34
Pane Oldřichu,mám pár otázek: 1.nastoupíte na led, když bude Vsetínu nejhůř? 2.Proč odešel Rosťa Vlach, musel ho Tonda Stavjaňa moc přemlouvat? 3.Jak velký má Vsetín letos rozpočet? 4.Rýsuje se generální partner? 5. Kdy se můžeme těšit na další titul? Předem díky za odpovědi..

Odpověď:
1. Věřte tomu, že na led nenastoupím ani když bude Vsetínu nejlíp, ve své smlouvě mám ustanovení "nebude jednat proti zájmům klubu". 2. Rosťa se prostě rozhodl svou kariéru zakončit ve Zlíně, jeho rozhodnutí chápu a plně respektuji. 5. Tato otázka je hodně spojena s financemi, pro nejbližší období máme vytyčeny skromnější cíle.
Martin Hyvnar (martin.hyvnar@post.cz) 1.10.2002, 17:48
Jak se daří hledat sponzory pro vsetínský hokej? Má někdo zájem? Jak probíhají jednání? (Stejný dotaz položili uživatelé Jarek, Jaromír Ryška)

Odpověď:
Jednání s reklamními partnery jsou prakticky na denním pořádku, některá jsou jednoduchá a rychlá, jiná složitější a časově náročnější. Konkrétní výsledky možná uvidíte příští týden při televizním utkání. Nechejte se překvapit.
Další stránky
123456>>