Vstupenky online

Ptejte se: Lukáš Plšek, brankář VHK Vsetín

Fanzóna  |  Ptejte se  |  Lukáš Plšek, brankář VHK VsetínBrankář Lukáš Plšek je odchovancem uničovského hokeje, nicméně až na Valašsku okusil extraligu dorostenců, juniorů, i nejvyšší seniorskou soutěž. V té za celek šestinásobného mistra odchytal jednadvacet zápasů; většinou kryl záda prvnímu gólmanovi.

Z domácích klubů vystřídal Šumperk a Prostějov, ale především Valašské Meziříčí, kde během sezóny 2004/2005 odchytal devětadvacet utkání. Plšek strávil dvě sezóny i na Jutském poloostrově. V ročníku 2006/2007 pomohl Aarhusu k postupu do nejvyšší dánské soutěže a v sezóně následující oblékal dres Aalborgu, kde kryl záda dánské reprezentační jedničce Peteru Hirschovi.

Na jaře 2008 se domluvil s jednatelem VHK Stanislavem Pavelcem a bez dlouhého váhání se vrátil zpět do klubu, kde strávil svá juniorská a dorostenecká léta. Především zásluhou Lukáše Plška se nově zrozený celek z Valašska dostal až k samotnému práhu finále východní skupiny.

Plšek se letos se spoluhráči pokusí úspěch minimálně zopakovat. Ještě předtím však zodpověděl vaše dotazy.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 25 odpovědí v této kategorii celkem.

ivka 26.2.2010, 00:24
Chci se zeptat jestli jsi sledoval hokej na olympiádě.

Odpověď:
Sledoval jsem hlavně zápasy českého týmu. Viděl jsem všechna naše utkání kromě toho prvního s Lotyšskem (5:2).
zelí (Zelenka.Michael@seznam.cz) 25.2.2010, 17:17
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, podle čeho si vybíráš motivy na helmě a zda máš nějaké rituály před zápasy.
Děkuji Zelí

Odpověď:
Motivy na helmě vybírám podle nálady. Když mě nějaký motiv napadne, podívám se před sezónou na internet, jestli ho nějaký brankář má nebo nemá. Letošní indián mě napadl úplnou náhodou. Na internetu jsem našel motiv, který měl na masce Henrik Lundqvist ve Frölundě, tak jsem se inspiroval.
ruda (ruda.prageres@seznam.cz) 24.2.2010, 18:31
ahoj,chtěl bych se zeptat jestli máš hokej jako zaměstnání nebo ještě pracuješ jinde.děkuji

Odpověď:
Zatím se hokejem živím, ale dělám u toho ještě úrazové a zdravotní pojištění.
Hero 23.2.2010, 15:25
Zdar Plchu,před měsícem jsem tě viděl pařit smou mamkou tak se chci zeptat jak jste spolu daleko:)?

Odpověď:
Hero, vůbec si to neuvědomuju, protože už jsem hrozně dlouho nikde nepatřil. Musel sis mě s někým splést…
Shakaar (shaakar@centrum.cz) 23.2.2010, 14:18
Nazdar Lukáši, chtěl bych se zeptat jestli jsi tušil když jsi odcházel do Dánské ligy, že si zachytáš ještě za Vsetín? A ještě se chci zeptat, jak á kvalita ligy je v Dánsku, jestli je srovnatelná z druhou ligou, nebo je vyšší. No a poslední dotaz, za koho by sis mimo Vsetín samořejmě chtěl zachytat extraligu

No každopádně přeji ti mnoho úspěchů v hokejové kariéře, ať už bude spojena se Vsetínem nebo ne.

Odpověď:
Když jsem odcházel do Dánska, tak jsem chtěl a doufal, že se do Vsetína ještě někdy vrátím. Že jde o druhou ligu mi nevadí. Rád hraju za Vsetín a věřím, že v budoucnu to bude i vyšší soutěž. Dánská liga má úroveň špičky naší první ligy, hraje v ní totiž spousta cizinců – Kanaďanů a Rusů. Za koho bych si extralize chtěl zachytat? Asi to někteří fanoušci neuslyší rádi, ale za Zlín. Jezdil jsem tam letos na tréninky, je tam skvělá parta a líbilo se mi tam.
kar 23.2.2010, 12:55
Co si myslíš o loňské situaci po konci rozhodujícího čtvrtfinále v Hodoníně? A jaký je tvůj názor na reportáž TV Prima, pokud jsi ji viděl.

Odpověď:
Na vlastní oči jsem tu situaci neviděl, protože jsem už byl v kabině. Pak jsem nějaká videa viděl, i když to nebylo na TV Prima, a myslím, že to k hokeji nepatří. Myslím, že to bylo zbytečné, takové věci by na zimní stadion patřit neměly.
Lukáš (werttin@seznam.cz) 23.2.2010, 09:53
Zdravím, chci se zeptat jak vzpomínáš na působení ve Valašském Meziříčí. Srovnal bys zázemí partu fanoušky a všeobecné podmínky se Vsetínem? A druhá otázka, chytal jsi v dánsku, jaké tam panovaly podmínky pro hokej a normální život?

Odpověď:
Na Valašské Meziříčí vzpomínám velmi rád, protože jsem byl tehdy velmi mladý a byl jsem rád, že můžu pravidelně chytat mužskou soutěž. Co se týká podmínek, nemůžu soudit, protože jsem do Valmezu jezdil pouze na zápasy. Myslím si ale, že Vsetín má jedno z nejlepších zázemí ve druhé lize. Kabina, vířivky, posilovna… vše se tu zachovalo ještě z dob extraligy. Tyhle podmínky nemá skoro nikdo ve druhé lize. O platových podmínkách nemůžu mluvit, protože nevím, jaké jsou výplaty v jiných klubech.
David :-) 23.2.2010, 07:43
Ahoj koho bys chtěl v Play off a koho nejméně? Teď vás čeká vyhrocený zápas s Hodonínem, vnímáš i to co se dějě na tribunách? Jak vnímáš Hodonín jako soupeře? co děláš rád ve volném čase? Jaké jsou tvoje koníčky krom hokeje? Neuvažoval si že bys šel do nějakého jinéh týmu? Tak hodně zdaru do Play off :-)

Odpověď:
Nejméně bych si přál asi Hodonín, nejvíc asi Přerov. Zápas s Hodonínem beru jako každý jiný. Vím, že pro fanoušky je to utkání specifické, ale já jej beru jako jedno z utkání sezóny. Hodonín je velmi dobrý soupeř, má šikovné útočníky. Ve volném čase sleduji jiné sporty v televizi, v létě si rád zahraji fotbal nebo tenis, přes zimu sleduji filmy nebo stahuju hudbu. O tom, že bych odešel do jiného týmu, zatím neuvažuju, protože jsem ve Vsetíně spokojený. Chtěl bych tu zůstat i příští sezónu.
Janicka 22.2.2010, 22:58
Slysela jsem ze Danecek Tesarik je nejvetsi model.... je to pravda? Jaky je Danecek???

Odpověď:
Myslím si, že je to pravda. V kabině je to rozhodně největší model. Zároveň je to největší puntičkář, jakého jsem kdy zažil. Kdybyste viděli, jaké má komínky na svém místě v kabině... Některé dívky by se možná divily!
Šaňa 22.2.2010, 22:52
Ahoj Luke. Chci se zeptat jaka je tva oblibena hokejova zančka? Mas rad gulas?

Odpověď:
Na značky nejsem nějak vysazený. Za svoji kariéru jsem zkusil snad všechny, teď v poslední době mám výstroj značky DV. Jsou to kluci z Ostravy, kteří mi udělali výstroj na míru. Jsem spokojený. Mám vše podle svých představ.
Další stránky
123>>