Vstupenky online

Ptejte se: Marek Dubec

Pozn. Při vypisování dotazu na hráče je nepovinné vyplňovat emailovou adresu.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.

avizovany 26.2.2013, 20:31
čáu maro žvykáš tabák ?

Odpověď:
Jen příležitostně.
hanes (facebook.jan@email.cz) 26.2.2013, 20:26
Čau jak vnímaš na venkovnich zapasech vsetinske fans ??? jinak kdo je podle tebe favorit 2.ligy vychod a jak si spokojen s tim že jako soupeře mate porubu :) jak se ti v porube libi a jk hodnotíš jejich fans

Odpověď:
Vnímám to hodně. Vždy se hraje lépe, když víte, že vás někdo přišel podpořit. Myslím, že favoritem východní skupiny je Havířov. S Porubou, jako soupeřem pro čtvrtfinále jsem spokojen. Hraje se mi v Porubě dobře a jejich fanoušky nějak nevnímám.
Martinka 26.2.2013, 14:01
Dají se nějak porovnat tvá loňská zahraniční angažmá s letošním Vsetínským? Např. co se týče kvality hokeje nebo zázemí.

Odpověď:
To asi ne. Hrál jsem nejvyšší francouzskou soutěž, kde hraje hodně dobrých zahraničních hráčů. Francouzská nejvyšší soutěž má větší kvalitu než druhá liga. Rozdíl je i ve finančním ohodnocení hráčů.
Karel 26.2.2013, 13:59
Ahoj Máro. Jaký je tvůj názor na teorii, že 1.liga by se měla rozdělit na skupiny (např. Čechy, Morava) a rozšířit. Souhlasíš, že by to prospělo její atraktivitě?

Odpověď:
S tímto nápadem souhlasím, myslím si, že by to byl dobrý nápad. Určitě by bylo více zajímavých zápasů. Jak mezi moravskými, tak i těmi v Čechách. I finančně by to bylo pro kluby méně náročnější.
Karla 26.2.2013, 13:57
Ahoj Marku. Jak odhaduješ šance juniorů v baráži? Kdo si myslíš že bude největším protivníkem v boji o postup?

Odpověď:
Dostal jsem příležitost dělat asistenta Lubošovi Jenáčkovi u juniorů a myslím, že šance máme velké. Neviděl jsem ostatní kluby hrát, ale myslím, že nejtěžší bude Ústí.
Robin 26.2.2013, 13:54
Zdravím Marku. Proti Frýdku jsi nastoupil v útoku s Martinem Kubo a Honzou Podešvou. Chtěl bych se zeptat, kdo z vás měl za úkol plnit roli bránícího útočníka? :-)

Odpověď:
Neměli jsme určené, kdo by měl v útoku bránit, ale nedostali jsme gól, takže jsme asi bránili dobře všichni.
Pítr 26.2.2013, 12:01
Ahoj Maro! Chtěl bych se zeptat, s kým na ledě si nejvíce rozumíš a kdo si myslíš, že bude jedničkou v bráně pro play-off? Ať se daří!

Odpověď:
Nikdy jsem neřešil s kým hraji. Snažím se s každým spoluhráčem nají tu správnou cestu, abychom hráli dobře. Ale pro křídlo je dobré, když mám dobrého, zkušeného centra, který umí nahrát. Myslím si, že jedničkou v bráně bude Hromada.
Tonda S. 26.2.2013, 11:46
Ahoj Marku, přeju tobě i celému týmu hodně štěstí v play off! Chtěl bych se zeptat jak se připravujete na čtvrtfinálového soupeře a jaké jsou podle tebe zbraně a slabiny porubského mančaftu?

Odpověď:
Děkuji za přání, vzkážu klukům. Tento týden se začínáme připravovat na Porubu a trenéři ještě vymyslí tu správnou taktiku, abychom byli úspěšní. Myslím, že mají vyrovnané formace. Hrají poctivý hokej a v poslední době se jim daří. Slabiny? Těžko říct, nemám tolik týmy ve druhé lize přečtené.
Tereza Hnátková (hnatkova.t@gmail.com) 26.2.2013, 11:30
Dobrý den Marku, ráda bych se zeptala jak trávíte volný čas a jestli máte rodinu? Žijete už natrvalo ve Vsetíně, nebo se někdy ještě vracíte na Slovensko? Kde jste dnes vlastně doma?:-) Hodně štěstí proti Porubě!!!

Odpověď:
Volný čas trávím převážně s rodinou. Mám manželku a tři a půl letého syna. 90% roku trávím ve Vsetíně, na Slovensko jezdím na svátky a v létě na víkendy. Ve Vsetíně se cítím výborně, ale vždy se rád vracím i na Slovensko.
Looke (look@centrum.cz) 26.2.2013, 10:17
Čau Máro, hraješ ve Vsetíně už nějaký ten pátek a proto by mne zajímalo, jaké hlavní rozdíly vidíš ve fungování, zázemí a atmosféře klubu za poslední roky? Je mi jasné, že v době extraligy měli hráči asi vyšší platy, ale zajímá mě spíš, jestli se mění klima v kabině, přístup kluků, trenéři, fanoušci...

Odpověď:
Hrál jsem v rozlišných obdobích, nejdříve extraligu, kde jsme většinu sezóny tahali za kratší konec a jak každý ví, tak v té době měl klub problémy. Co se týče atmosféry v kabině, v klubu, i co se týče fanoušků, tak to bylo vždy dobré. Vsetínská kabina je stále stejná a vždy se tam vytvoří výborné klima.
Další stránky
1234>>