Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
06.01.2020, 16:42
 
Reakce na ace81: Jeřábek si myslí, že je útočník :))...
Mně se zdá, že někde v rozhovoru to po něm chtěli i trenéři. Že říkali, že je už taky moc nebaví jak je u nás málo kreativních obránců, jakože je to strašná nuda, tak že mu dávají šanci aby si to vyzkoušel. I když v playoff to bude chtít hrát asi trochu jinak.
 
06.01.2020, 16:25
 
Já spíš souhlasím s tím co je napsané tady odkaz "Hokej mají pojatý, aby děti bavil. Funguje to do nějakých čtrnácti patnácti let. Nehraje se, kdo udělá víc chyb. Nikdo neřve, děti se nestresují. Jen ať se ukáží, co v nich je". A podle mě to platí i pro diváky, že by se měli hokejem víc bavit a ne pořád číhat na každou chybu a hned to rozmazávat a hráče zatracovat. Pokud to někomu opravdu nejde, tak trenéři přece nejsou hlupáci a nenechají ho tam. Ale hráči by měli dostat šanci a taky by se měli tím hokejem bavit. Fakt to neberte tak strašně vážně.
 
06.01.2020, 15:48
 
Reakce na vajdik: Gerard - nikoho tady neoslavuju - a né...
Zrovna ten Odra Holomek má +11 bodů. A Jeřábek je mladý kluk, co se to ještě učí a když hraje to co má a nevymýšli zbytečnosti, tak hraje v pohodě.
 
03.12.2019, 14:15
 
Reakce na Rst: Mě třeba víc, než ty vaše posrané body za...
Ještě zapomněls na to, že místo reprezentace České Republiky bude hrát mistrovství výběr soukromého spolku Český hokej se svým soukromým logem. Přitom podle Zákona o užívání státních symbolů ČR § 3 odst. 1, písmena g) se užívá k zevnímu označení dresu sportovců reprezentujících Českou republiku velký státní znak a ne žádné načmárané logo. odkaz
 
28.11.2019, 12:26
 
Reakce na jakaka: jak to Jenáček provedl že si dal ruky ...
Tak to byla asi hlava, už si to přesně nepamatuju Smajlík
 
28.11.2019, 11:33
 
Reakce na Rst: Asterisk: Vím přesně, o čem mluvíš. Pamat...
"Milí vsetínští fanoušci, přestaňte po každém klopýtnutí připomínat hysterky, prohry k hokeji patří." Tak pod tohle bych se hned podepsal, líp to ani napsat nešlo Smajlík . Já tu negativitu prostě nechápu, kdysi v Přerově si pamatuju, že jsme ve finále hokejistům zastleskali i když jsme první zápas u nich prohráli 9:1 a Jack tam stál celý smutný s rukama v dlaních. To fakt není o tom, že se pořád jenom vyhrává.
 
19.10.2019, 08:53
 
Reakce na Plha: Chlapci, kolik z vás, co tady tak hlasit...
Břeclavi se musím zastat, pro mně to byly super výlety. Dalo se jet vlakem tam i zpět, naproti stadionu je pivovar. Taky je tam velký prostorný stadion, chodby jsou tam úplné bulváry. A hokejisti v Břeclavi nám nikdy nedali u nich nic zadarmo, fakt se snažili a bojovali. Nezpomeňte že to nebyla žádná farma, ale normální klub. Já jsem to tam prožíval hodně a na některé zápasy tam vzpomínám rád ještě teď.
 
18.10.2019, 09:40
 
Podle mně by bylo dobré představovat na webu před zápasem týmy soupeře, to fakt nikoho nenapadlo, že prostě i ostatní týmy hrají dobře a že je prostě těžké je porazit? A že i ty farmy prostě mají hráče na extraligové úrovni. Já jsem třeba hrozně rád, jak se každou sezónu zlepšují Hořanský, Vítek a Hryciow a fakt si myslím, že časem budou ještě lepší. A doufám, že i hokejisti ví jak to chodí s komentářema na netu, že to prostě láká notorické stěžovatele a prudiče a že si z toho nic nedělají.
 
01.10.2019, 21:04
 
Reakce na vajdik: Tak to už je síla - jak se tu i píše -...
Kde na to vezmou? Řeknou si o granty státu, čím horší výsledky na MS tak tím víc zdůvodní, že potřebují ještě víc podpořit finančně mladé hokejisty. A protože veškerý hokej budou mít pod palcem kluby z uzavřené extraligy a jejich uzavřené ligy farem a uzavřené ligy akademiií, tak ti politici ve snaze zalíbit se lidem budou muset veškeré veřejné peníze dát jim, když tu logicky nikdo jiný nebude. Prakticky teď jenom sledujeme v přímém přenosu budování penězovodu veřejných peněz k soukromým majitelům extraligových klubů.
 
27.09.2019, 16:15
 
Tak ono té atratkivitě zápasů taky hodně ubližuje, že se z první ligy nesestupuje dolů.
 
24.09.2019, 19:25
 
Reakce na Cromwel: Erik... mohl bys mi prosím nějakým zp...
Ja jsem reagoval na to co psal Vajdik: "tak nevím jak ty, ale pokud já nebudu mít v práci výsledky, hrozí mi možnost výpovědi" a " Je jasné kdo dělá třeba u pásu, asi ten tlak nezná". Ale možná jsem to jenom špatně pochopil, jenom jsem psal, že u pásu se fláká málokdo. Normy u hokejistů jsou nesmysl a podle mně je ještě moc brzo někoho kritizovat, tím spíš nové hráče.
 
24.09.2019, 11:13
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Myslím, že by sis to měl u toho pásu aspoň jednou v životě zkusit. Víš, že existuje něco jako normy?
 
05.09.2019, 14:57
 
Já se spíš divím té firmě DHL že do toho šla a tady tohle občůrávání rozhodnutí soudu ještě spojila se svým jménem. Ale třeba to DHL vede nějaký Králův kamarád, aspoň vím že si od nich nikdy nic dopravovat nenechám.
 
05.09.2019, 14:27
 
Ale vzhledem k tomu, že ten turnaj budou zase hrát jen jen účastníci původní zrušené soutěže a nikdo jiný, tak mi to stejně připadá jako velice sporné. Jestli si někdo myslel že si z toho rozhodnutí soudu bude svaz a Král dělat těžkou hlavu, tak se hodně spletl. Prostě se to vždycky nějak udělá, však turnaj se může hrát třeba celou sezónu a klidně i příští. Vždycky se prostě odvolají na to, že jde o blaho těch mladých hokejistů. Když se jim pak něco povede tak řeknou že to je jejich zásluhou a kdyby náhodou na MS neuspěli, tak za to můžou ti co je zažalovali.
 
05.09.2019, 14:15
 
Reakce na Asterisk: No, tohle mne napadlo vcera jako ipl...
Vymysleli turnaj O Pohár DHL. Dvoukolový, systémem každý s každým hraný turnaj bude zahájen již dnes.

odkaz
 
04.09.2019, 23:15
 
Chválím tu slevu na ISIC Smajlík
 
24.07.2019, 20:57
 
No ale abych to nějak ukončil. Zapomněl jsem dodat, že na sezení místo stání by možná bylo vyprodané, ale jenom kdyby se vyhrávalo. Tak a už toho teda nechám.
 
24.07.2019, 16:28
 
Reakce na Liš: Směr na Kroměříž jezdí auto(někdy i dvě) ...
Jasně že jezdí, jak by se tam a hlavně zpátky dostali, když nic jiného nejede. Ale ve vlaku si můžeš dát pivo, je tam wc, nikdo nemusí řídit a ještě je to asi nejvíc ekologická doprava. Jakože všichni jsou tady strašní ekologové, cpou se miliardy do nesmyslných elektroaut a přitom je jim zatěžko, aby z Valmezu nebo jakéhokoliv města jeli kolem desáté jeden nebo dva vagónky směr Kroměříž.
 
24.07.2019, 14:44
 
Reakce na Gerard: Já už toho subniho začínám docela cháp...
Já jsem taky nad cenou nenaříkal, ani jsem nechtěl slevu pro sebe. Souhlasím, že pokud by byly místa jen na sezení, tak bude lapač pravděpodobně vyprodaný častěji. Hodně lidí dojíždí a když máš jet hodinu na Vsetín, pak tam ještě nejmíň hodinu čekat na zápas abys mohl stát na slušném místě a pak jet hodinu zpět, tak je to v pohodě párkrát za sezónu, ale nejde to tak dělat každý zápas. A obecně špatné autobusové a vlakové spojení později večer je pak zase jiný problém. Třeba směrem na Kroměříž se po většině zápasů už nedostaneš. Co jsem ale navrhoval, byly zlevněné lístky pro děti a mládež na stání na vybrané zápasy, kde se nečeká, že bude vyprodáno. Ideální by bylo rychlé placení pomocí mobilní aplikace buď z kreditu nebo pomocí předplaceného účtu. Když už jsme u té aplikace, kdyby ji vedení chtělo vytvořit, tak doporučuju jen předělat současné stránky na Progressive Web Application (PWA), kdy se jen upraví webové stránky a ty se pak dají instalovat jako aplikace na mobily i desktop. Výhodou proti obyčejným stránkám je, že PWAs umožňují notifikace na pozadí i při vypnuté aplikaci, takže jdou posílat různé reklamy, připomínky zápasů, novinky v eshopu v reálném čase.
 
19.07.2019, 15:26
 
Reakce na jarah: VHKRV... To je jednoduche... Pokud se l...
Ano, pochopitelně, to diváci dělají, stačí dostat stínítko místo klíčenky a moc malý puk k permanentce a když klub navíc není už ve třetí sezóně ve vyšši lize hned první, tak do toho příští rok logicky nejdou.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.