Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
18.10.2019, 09:40
 
Podle mně by bylo dobré představovat na webu před zápasem týmy soupeře, to fakt nikoho nenapadlo, že prostě i ostatní týmy hrají dobře a že je prostě těžké je porazit? A že i ty farmy prostě mají hráče na extraligové úrovni. Já jsem třeba hrozně rád, jak se každou sezónu zlepšují Hořanský, Vítek a Hryciow a fakt si myslím, že časem budou ještě lepší. A doufám, že i hokejisti ví jak to chodí s komentářema na netu, že to prostě láká notorické stěžovatele a prudiče a že si z toho nic nedělají.
 
01.10.2019, 21:04
 
Reakce na vajdik: Tak to už je síla - jak se tu i píše -...
Kde na to vezmou? Řeknou si o granty státu, čím horší výsledky na MS tak tím víc zdůvodní, že potřebují ještě víc podpořit finančně mladé hokejisty. A protože veškerý hokej budou mít pod palcem kluby z uzavřené extraligy a jejich uzavřené ligy farem a uzavřené ligy akademiií, tak ti politici ve snaze zalíbit se lidem budou muset veškeré veřejné peníze dát jim, když tu logicky nikdo jiný nebude. Prakticky teď jenom sledujeme v přímém přenosu budování penězovodu veřejných peněz k soukromým majitelům extraligových klubů.
 
27.09.2019, 16:15
 
Tak ono té atratkivitě zápasů taky hodně ubližuje, že se z první ligy nesestupuje dolů.
 
24.09.2019, 19:25
 
Reakce na Cromwel: Erik... mohl bys mi prosím nějakým zp...
Ja jsem reagoval na to co psal Vajdik: "tak nevím jak ty, ale pokud já nebudu mít v práci výsledky, hrozí mi možnost výpovědi" a " Je jasné kdo dělá třeba u pásu, asi ten tlak nezná". Ale možná jsem to jenom špatně pochopil, jenom jsem psal, že u pásu se fláká málokdo. Normy u hokejistů jsou nesmysl a podle mně je ještě moc brzo někoho kritizovat, tím spíš nové hráče.
 
24.09.2019, 11:13
 
Reakce na vajdik: Thufur - tak nevím jak ty, ale pokud j...
Myslím, že by sis to měl u toho pásu aspoň jednou v životě zkusit. Víš, že existuje něco jako normy?
 
05.09.2019, 14:57
 
Já se spíš divím té firmě DHL že do toho šla a tady tohle občůrávání rozhodnutí soudu ještě spojila se svým jménem. Ale třeba to DHL vede nějaký Králův kamarád, aspoň vím že si od nich nikdy nic dopravovat nenechám.
 
05.09.2019, 14:27
 
Ale vzhledem k tomu, že ten turnaj budou zase hrát jen jen účastníci původní zrušené soutěže a nikdo jiný, tak mi to stejně připadá jako velice sporné. Jestli si někdo myslel že si z toho rozhodnutí soudu bude svaz a Král dělat těžkou hlavu, tak se hodně spletl. Prostě se to vždycky nějak udělá, však turnaj se může hrát třeba celou sezónu a klidně i příští. Vždycky se prostě odvolají na to, že jde o blaho těch mladých hokejistů. Když se jim pak něco povede tak řeknou že to je jejich zásluhou a kdyby náhodou na MS neuspěli, tak za to můžou ti co je zažalovali.
 
05.09.2019, 14:15
 
Reakce na Asterisk: No, tohle mne napadlo vcera jako ipl...
Vymysleli turnaj O Pohár DHL. Dvoukolový, systémem každý s každým hraný turnaj bude zahájen již dnes.

odkaz
 
04.09.2019, 23:15
 
Chválím tu slevu na ISIC Smajlík
 
24.07.2019, 20:57
 
No ale abych to nějak ukončil. Zapomněl jsem dodat, že na sezení místo stání by možná bylo vyprodané, ale jenom kdyby se vyhrávalo. Tak a už toho teda nechám.
 
24.07.2019, 16:28
 
Reakce na Liš: Směr na Kroměříž jezdí auto(někdy i dvě) ...
Jasně že jezdí, jak by se tam a hlavně zpátky dostali, když nic jiného nejede. Ale ve vlaku si můžeš dát pivo, je tam wc, nikdo nemusí řídit a ještě je to asi nejvíc ekologická doprava. Jakože všichni jsou tady strašní ekologové, cpou se miliardy do nesmyslných elektroaut a přitom je jim zatěžko, aby z Valmezu nebo jakéhokoliv města jeli kolem desáté jeden nebo dva vagónky směr Kroměříž.
 
24.07.2019, 14:44
 
Reakce na Gerard: Já už toho subniho začínám docela cháp...
Já jsem taky nad cenou nenaříkal, ani jsem nechtěl slevu pro sebe. Souhlasím, že pokud by byly místa jen na sezení, tak bude lapač pravděpodobně vyprodaný častěji. Hodně lidí dojíždí a když máš jet hodinu na Vsetín, pak tam ještě nejmíň hodinu čekat na zápas abys mohl stát na slušném místě a pak jet hodinu zpět, tak je to v pohodě párkrát za sezónu, ale nejde to tak dělat každý zápas. A obecně špatné autobusové a vlakové spojení později večer je pak zase jiný problém. Třeba směrem na Kroměříž se po většině zápasů už nedostaneš. Co jsem ale navrhoval, byly zlevněné lístky pro děti a mládež na stání na vybrané zápasy, kde se nečeká, že bude vyprodáno. Ideální by bylo rychlé placení pomocí mobilní aplikace buď z kreditu nebo pomocí předplaceného účtu. Když už jsme u té aplikace, kdyby ji vedení chtělo vytvořit, tak doporučuju jen předělat současné stránky na Progressive Web Application (PWA), kdy se jen upraví webové stránky a ty se pak dají instalovat jako aplikace na mobily i desktop. Výhodou proti obyčejným stránkám je, že PWAs umožňují notifikace na pozadí i při vypnuté aplikaci, takže jdou posílat různé reklamy, připomínky zápasů, novinky v eshopu v reálném čase.
 
19.07.2019, 15:26
 
Reakce na jarah: VHKRV... To je jednoduche... Pokud se l...
Ano, pochopitelně, to diváci dělají, stačí dostat stínítko místo klíčenky a moc malý puk k permanentce a když klub navíc není už ve třetí sezóně ve vyšši lize hned první, tak do toho příští rok logicky nejdou.
 
19.07.2019, 12:50
 
Reakce na Edd_vs: Holt doba, kdy sportovní akce byly za ...
To by teď opovídalo 120 /důchodci+studenti za 72,děti za 24Kč/ ... já si pořád myslím, že i pro klub by byl příjem nakonec vyšší.
 
18.07.2019, 23:05
 
Reakce na Luky: Vy pamětníci, co chcete slevy pro študák...
A proč rovnou nenapsat na pokladnu něco jako "Ne, ten lístek není drahý, jen ty máš málo peněz" :(. Já jsem to myslel tak, že poloviční studentské vstupné je pořád příjem pro klub navíc. A třeba si pak ti lidi navíc i něco koupí ve fanshopu, když něco našetří. S tím, že těch zápasů bude letos opravdu moc. Osobně bych se přimlouval i za slevu pro důchodce,, ale to už je jiný přiběh. Ta sleva pro studenty na vybrané zápasy mi příjde jako prioritní.
 
18.07.2019, 11:15
 
Reakce na Rst: Edo, Mně přišla nedůstojná Vsetína (Lapač...
No pro ty mladé je pak samozřejmě asi nejpřirozenější nákup lístku v aplikaci na mobilu. Což umožňuje zároveň posílat notifikace o zápasech, slevách atd. Otázka ale je, jestli to jde udělat levně a tak aby jim to zblajzlo třeba kredit a nemuseli zadávat kreditku. Zároveň by to muselo ochrance u vstupu zobrazit že jde o mládežnický lístek.
 
18.07.2019, 09:37
 
Reakce na edd_vs: Ty nekonečné fantasy story o cenách mn...
Nepříjde mi to jako fantasy story. Stačí vytisknout slevněné mládežnické lístky v jiné barvě a nabízet je na vybrané zápasy, kde se čeká nižší návštěva. Co je na tom tak nereálného?
 
17.07.2019, 13:05
 
Reakce na vajdik: A pokud by to bylo pro osoby co by jes...
Souhlasím, stačí dát těm permanentkám jinou barvu, do 15ti let to pořadatel pozná a nad 15 let už můžou ukázat občanku, nebo jakýkoliv jiný doklad. Pernamentky se sice nestihnout, ale co by se dalo stihnout je poloviční mládežnická sleva na lístky na státní na utkání, kde se nečeká plná návštěva. Zase stačí je barevně jinak označit. Obecně by bylo taky možné dynamicky měnit cenu vstupenek podle atraktivity utkání a případně rozdělit i stání na levnější a dražší zóny, i když to už by se pořadatelům hůř kontrolovalo a každý by si to musel spíš sám vyřvat.
 
29.05.2019, 14:52
 
* s výjimkou krátkého období na začátku ..
 
29.05.2019, 14:51
 
Reakce na zelí: :)) Já se tu obhajovat nebudu. Samozřejm...
S tou Mf Dnes to je nějaký vtip? Jako pravidelný čtenář novin jsem je přestal číst už někdy na střední, vždyť to s krátkým obdobím na začátku vždycky byla úplná žumpa. A víc už k tomu tady nic psát nebudu.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín