Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
21.09.2020, 16:37
 
Ano hokejové fórum si zaslouží hokejová témata Smajlík
 
21.09.2020, 16:28
 
Jockyy, souhlasím s tebou, myslím si že čím míň se necháme manipulovat médií tak tím lépe se ti žije Smajlík Osobně věřím je tomu co vidím nebo s čím se přijdu osobně do styku. Co se týká epidemií tak si pamatuji ze svých školních let nebo z školních let mých dětí že se z důvodu epidemií slučovali třídy a supluvali učitelé v důchodu protože bylo ve třídě že 30 děti polovina a v učitelském sboru to bylo stejné. Dokonce si vzpomínám že jsem museli jít z kanceláří pracovat do výroby protože byla většina lidí ve firmě nemocná. v té době ale nebyl internet nebo byl v plenkách. Teď se bohužel o epidemií všude píše ale nemocného je problém najít. O kolapsu zdravotnického systému z důvodu nedostatku zdravotnického personálu se také píše již posledních nejméně 5 let ale teď se to začalo spojovat s onemocněním covid 19. Co se týká Itálie tak dle informací Italského ministerstva zdravotnictví se v oblasti Bergama a Boloně zvýšila v 2 čtvrtletí 2020 proti 2 čtvrtletí 2019 a 2018 úmrtnost na respirační choroby. Celkově se v Itálii za tyto období v úmrtnost na respirační choroby snížila. Bohužel o tom média a takto neinformují. Proto nevěřím těm katastrofickým scénářům které nám denně servírují. Každý si můžeme vybrat buď budeme žít v pohodě a nebudeme podléhat propagandě a potom umřeme nebo se budeme bát a děsit se katastrofických scénářů který nám dnešní svět servíruje a potom umřeme. Já si vybral tu první možnost. A už končím Smajlík Možná by to chtělo něco o hokeji. Co třeba Vepřov Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
21.09.2020, 16:16
 
Jockyy jak pises kazd by.mel.vzit rozum do sve hrsti. Jsem nachlazeny/nemocny,budu nosit vsude rousku,potazmo se vyhybat vetsim seskupeni lidi,dodrzovat zakl. pravidla hygieny,(tim nemyslim pouzivat desinfekci pravidelne protoze tim clovek ztrati imunitu uz uplne)to vse by bylo ok. Ale v narizeni nosit vsude vsichni rousky povine, na hokeji pouze sedet, decka ve skole rousky od 2. stupne,hospody jen do pul.noci apod. , v tom zadna.logika fakt neni..
 
21.09.2020, 14:54
 
Mmech: chápu tě, no mluvil jsem se sestřenicí, která v Itálii žije. Taky popisovala, jak tam celou věc měli lidi na párku - myslím, že to tam nebylo dobrý. Osobně už novinky nečtu a nesleduju ani televizní noviny. Snažím se celou věc vnímat tak, že pravda bude někde uprostřed a považuji za důležité se chovat zodpovědně ke svému okolí. Nepoužívám přirovnání jako chripecka atd. Ale zároveň nikomu neříkám co má nebo nemá dělat. Je to každého věc, názor. Každý si to musí srovnat podle sebe
 
21.09.2020, 14:23
 
Jockyy ,,,, a to je přesně ono , někdo to napíše udělá pár fotek a už to bereme jako fakt,, já jsem v Itálii cca 5 měsíců v roce a nic z toho co píšeš jsem tam neviděl. Ani neslyšel od místních.
 
Flasar | SFAKZZ
21.09.2020, 14:21
 
"než tomu "hajz.ovi" Prymulovi, který říká jenom špatné zprávy a předpovědi, které ovšem většinou vyjdou"

Toto pobavilo nejvíc, kdyby ten pán chodil do tipáče, tak je bez gatí, podle jeho dosavadních prognóz :D
 
ace81 | Vsetín
21.09.2020, 14:08
 
Politikům a TV se povedlo dokonale rozdělit zemi. Smajlík To je na tom možná nejsmutnější. Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
21.09.2020, 13:56
 
pavelmikel ,presne tak..
 
21.09.2020, 13:47
 
V Itálii a New Yorku měli na jaře přecpané márnice a nevěděli co s tím = vlastně taková chripecka. V nemocnicích jsou vyčleněny určité lůžkové a přístrojové kapacity pro hospitalizaci pacientu v těžkých stavech. Pokud by se nezavadela nová omezení, tak by třeba časem tento systém mohl zkolabovat díky zvýšenemu počtu pacientů a nebyl by dostupný tento typ péče. Pro někoho saskarna, pro mě logická věc...
 
pavelmikel | Vsetín
21.09.2020, 13:28
 
Dle studií a výzkumu získáváš imunitu minimálně na půl roku to je zásadní informace a během tohoto půlrok je třeba dále protilátky udržovat stálým kontaktem s virem.... Tzn zavřeme-li se na půl roku do kopky s respiratorem dostaneš virus znova a po ztrátě protilátek možná s mnohém těžším průběhem. Ne zavírat promořovat a promořovat. Snad si nikdo nemyslel že přes podzim zimu tady nebude chřipková epidemie kterou tu řešíme každý rok. Teď je tu corona všechen chřipkové vir vytlačil. Plošné omezování je zbytečné. Nysledky sociální a ekonomické jasně převáží úmrtí těžkých polymorbidnich pacientů kteří by možná za týden umřeli na selhání imunity na jinou nejspíše plicní bakterií známou jako zápal plic.....
 
21.09.2020, 13:17
 
Deptat co nejméně Smajlík
 
21.09.2020, 13:16
 
Je to jen vymývání mozků. Před coronou byli největším nebezpečím muslimové potom uprchlíci. Dnes si na ně už téměř nikdo nevzpomene přesto že nezmizeli ani nevymřeli. Až dojde téma Corona tak se společnost nechá ochotně zdevastovat další světovou " hrozbou". Internet je dobrý sluha ale zlí pán. Jsem přehlcení informacemi které již nedokážeme racionálně zpracovávat. Všichni jednou odejdeme tak užívejte života co nejvíce a nechte se reptat co nejméně Smajlík
 
21.09.2020, 12:34
 
Gerard, ty voe ty bys ses ale hodil do týmu nového ministra Smajlík ... Ne já rozumím co říkáš, dává to hlavu snad i patu, ale já mám k tomu prostě odlišný názor a přeji si, aby to nakonec bylo blíž mému názoru než Tvému a není to o tom, že bych si pak tady vykládal, já to říkal. Jo a mimochodem stres a strach dokáže způsobit to, že i z běžné rýmy se stane problém a mně prostě vadí, jak se tady lidi imrvere straší a stresuji. Tohle je jeden z faktorů, o kterých se málo mluví a má podstatný vliv na to, jestli si tělo poradí s infekcí a jak!
 
ace81 | Vsetín
21.09.2020, 12:20
 
Gérard to chce klid Smajlík
 
Lisaj | město vsetína
21.09.2020, 12:13
 
Gerard takze jak to bude dal,budeme doma s rouskama do konca veku sveta? Nebo pockame klasicky na chemicky umele vytvorenou vakcinu ktera ti tu imunitu tak akorat jeste vice naboura a jeste za to zaplatime,jak financne tak zdravotne ? Jedine zeme ktere to nezvladli jsou Spanelsko a Italie, zeme kterr maji zdravotnictvi tretiho sveta. Covid je proste slabsi chripka nic vic. Staci chodit obcas ven na slunce,dychat cerstvy vzduch BEZ ROUSKY ,zrat vitaminy a obcas si hltnout slivovice.
 
Gerard | Vsetín
21.09.2020, 12:09
 
Ace81: ano máš pravdu, ty naše eso na všechno, od trénování, přes sportovní marketing, až po epidemiologii, když se nedostává argumentů, tak je dobré oponenta umlčet Smajlík .
 
Gerard | Vsetín
21.09.2020, 12:05
 
Majkl111: očividně věříš raději panu doktoru Ludvíkovi, který má "prázdnou" nemocnici, než tomu "hajz.ovi" Prymulovi, který říká jenom špatné zprávy a předpovědi, které ovšem většinou vyjdou... Zkus si třeba zavolat do Hradišťske nemocnice jak na tom ještě s kapacitou jsou. Nechci strašit a hrozně rád se budu mýlit, ale ten stav za měsíc je nejen dle mě nevyhnutelný. A věř mi, že budu mnohem raději, když se tady za měsíc budu omlouvat, že jsem jenom zbytečně plašil, než když budeš muset i třeba Ty mi dát nakonec za pravdu.

Klidně nevěř strašákům Prymulům, Gerardům ;-) aspol., ale nenech se taky ani chlácholit, že se vůbec nic neděje... Sleduj ale čísla, ty budou teď hovořit jasně... pokud budou nové hospitalizace stoupat jenom do cca. 50 ks za den, bude to asi udržitelné, vymkne-li se to bude to opravdu problém... Dnes je to celkové číslo 503... uvidime co bude večer.

Věř, že nikdo nemá zájem omezovat a zavírat něco zbytečně. Naším cílem musí být tím proplout co nejvyváženěji, ať se limitů nemocničních kapacit dotkneme pokud možno jenom na omezenou dobu a přitom ať to všechno co nejlépe ustojíme ekonomicky.
 
21.09.2020, 11:58
 
Pro Lišaje, já jsem seděl, protože se mi sedělo celkem dobře.

Ideální by bylo, propříště, kdyby jako první vstala nejnižší řada, protože pak by si museli stoupnout i ve druhé řadě, aby viděli na ledovou plochu, atd...
 
Ace81 | Vsetín
21.09.2020, 11:53
 
Gérard prosím nic mi nevysvětluj a hlavně tu pořád nestraš v těch tvých slohovkách.Dekuji.
Prymula=Konec sportovních zápasů s diváky. Smajlík
 
21.09.2020, 11:46
 
Luky - tak když má na to firmu, aby distribuovala právě ty roušky..tak proč by to nenakazoval :D
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.