Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Gerard | Vsetín
07.10.2018, 13:40
 
Ať se vyhrává nebo prohrává, pořád je co kritizovat. Když nám chybí válečníci do brankoviště, tak je vedení neschopné sehnat nějakého pořádného chlapa. Když se sežene, tak je špatně, že se posiluje útok a ne obrana. Když díky zvyšující se kvalitě týmu musí opustit manšaft vsetiňák, tak vedení na úkor domácích srdcařů pořizuje cizáky. Hrajeme nejlepší hokej za posledních 15 roků, jsme nejvýše v tabulce za posledních 13??? let, ale pořád se tady a hlavně na FB objevují především kritici.
1) Naše přesilovky jsou tragické !!! ... Skutečnost? - do ideálu sice ještě kus chybí, ale co do účinnosti a schopnosti dát v nich gól, tak jsme udělali určitě velký posun. Ano je sice pravda, co píše Asterisk, že těžší soupeři nás teprve čekají a že až tam se kvalita našich přesilovek ukáže, nicméně kritizovat tým za přesilovky, když jich v deseti zápasech využil 12 a z loňských 11,5% se dostal na aktuálních 28% je od kritiků naprostá nesoudnost.
2) Celý tým málo střílí !!! ... Skutečnost? - Průměrně máme za zápas 34,3 střely na bránu a jsme třetí za Budějkama a Jihlavou. Mimochodem nejpilnější střelec soutěže je náš Luboš Rob s 5,6 střelami za zápas.
3) Jsme neefektivní a chybí nám opravdoví střelci !!! ... Skutečnost? - O kvalitě Pechancovy lajny netřeba diskutovat, po rozpačitém začátku se navíc začíná prosazovat konečně i Rác. Theoret když byl v pořádku, tak byl velmi produktivní. Jestli se podaří dořešit Karafiát, tak ten bude v této soutěži taky nadstandardní. Kuronen se snad taky začíná chytat. Každopádně i když mu to nešlo do útoku, tak v defenzívě neošidil vůbec nic. Ve třetí lajně se snad konečně zvedl Březina a snad s ním i Kopta. Od Kouky už víc asi nevymáčkneme, ale i tak to není úplný propadák. Navíc nyní bych se nedivil, kdyby uvolnil místo Pitulemu. Celkově máme jako tým nejvíce gólů ze všech týmů (44).
4) Nesystematické posilování !!! Chybí obránci a z útoku mizí místní srdcaři !!! ... Skutečnost? - To že obrana může na první pohled působit nekvalitně a nedostatečně je primárně zaviněné tou epidemií zranění a nemocí v našem týmu. Nicméně i na tuto situaci vedení, myslím si, velmi dobře zareagovalo doplněním týmu o T. Černého na střídavé starty. Bohužel i on následně zdravotně vypadl ze sestavy. Jakmile se ale všichni absentéři vrátí do sestavy, tak i tady se ta kvalita zase zvýší. Šestice Mikuš - Makinen, Slove - Teper a Frolo - Holomek svou kvalitu určitě má. V záloze navíc zůstávají mladí Ondračka s Jenáčkem, které vedení chce a musí stavit alespoň na postu sedmých beků. A především taky Dominik Rudl, na kterého sice taky mnozí plivali, ale mě se jeho výkony a především jeho bruslení a sebevědomý herní projev zamlouval a do budoucna bych se ho určitě nezbavoval. Až se děsím pokud klapne vyhlédnutá posila do obrany, tým bude zdravý a dres pak nezbude např. na Kubu Tepera - to zase bude nadávek na trenéry. Co se týká posílení útoku o Pituleho, tak i přes přetlak v útoku je to dobrá volba. Podle vyjádření Toboly, tak ho měli vyhlédnutého už loni a přestup klapl až teď. Chci věřit, že naprosto naplní svou roli válečníka před oběma bránami. Jen pro kritiky jeho bodových statistik, né každý útočník má v týmu za úkol dávat branky a sbírat body. To že mu místo musel uvolnit zrovna Poděs je docela logické. Pokud mám správné informace, tak jeho odchod byl více-méně dobrovolný a Poděs sám vycítil, že v současném týmu asi lepší pozici nevybojuje. Je to útočník do prvních dvou útoků, max. do třetího a tam se momentálně prostě neměl šanci dostat. Navíc jestli u něj i trochu pokulhávala životospráva a nebyl mezi oblíbenci trenérů, tak je tento odchod naprosto opodstatněný. Jsem přesvědčený, že se v Žilině rozhodně neztratí a snad mu toto angažmá pomůže zase se zvednout.

Takhle by se dalo pokračovat asi dál a dál. Každopádně ze současného herního projevu a umístění týmu bychom měli být všichni spíše spokojení a ne pořád hledat negativa. Obzvlášť když tým zachvátila snad největší vlna marodky jakou tady v novodobé éře pamatuji.

P.S. Mě osobně nejvíce ze statistik mrzí a překvapuje průměrná návštěvnost na domácích zápasech - 2 759 lidí. Osobně bych toto číslo čekal minimálně tak o tisícovku vyšší. Překvapuje mě od kolika lidí v okolí slyším výmluvy typu - Na hokej se chodí v zimě apod.
 
tomis011 | Vsetin
07.10.2018, 13:22
 
Pitule opět levný nechtěný odpadlík!!!!!Poděs měl dostat více prostoru jeho škoda!!!!!!
 
07.10.2018, 12:05
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Spíš hodně štěstí... Sloven...
Hluboko pod 1. národní? Podle čeho tak soudíš?
Zápasy v přípravě o tom moc nevypovídaly .. Já teda na slovenskou extraligu nechodím, ale zdá se mi, že tady tak trochu plácáš.
 
pavelmikel | Vsetín
07.10.2018, 11:35
 
Dle mě hraje parádně tečka. Smajlík
 
ace81 | Vsetín
07.10.2018, 11:06
 
Břízka poloviční a Koptič neviditelný, nebylo by možné zkusit tam na centru Pituleho(má napsané Center/LW)?Třeba by se to zlepšilo.
 
pavelmikel | Vsetín
07.10.2018, 11:05
 
Markoviče škoda není...... Poděs je Vsetíňak to je škoda ale ve Znojmě jeho hokejový um taky obdivovali přesto byl odejít.... Tento tým se zase letos posunul a to o hodně a já sem jenom rád.... Přišel Pitule centr..... Přetlak.... Konec .. Ať se daří
 
07.10.2018, 09:34
 
S Poděsem je to chyba! Těžko čekat zázraky od někoho ve čtvrté lajně. Stejně tak se teď ukazuje unáhlenost odchodu Markoviče. Bez něj je dvacetčtyřka poloviční.
 
Reakce na Muhehee: Zase tak nečekané to není, ať se daří...
Spíš hodně štěstí...
Slovenská extraliga - prasosoutěž hluboko pod úrovní 1.národní a "výběr" Žiliny je také unikátní (třeba zde - odkaz ) a o jejích kvalitách světčí i výběr těch elit co tam hrajou v čele s Horčičkou. Smajlík
Vím že ho má -rst- nějak rád, ale když někdo střídá týmy jak fusekle, cosi shnilého tam bude. To platí obecně, třeba i na Dudu, ale tam se důvod ví. Duda je prostě kokos. U Horčičky nevím, ale normální to fakt není... Smajlík
 
07.10.2018, 09:18
 
... ale za vetsi problem bych povazoval spis cas v oslabeni - 4ti nejhorsi v lize... I kdyz jsme zatim z toho casu inkasovali jenom 6x a v pomeru ubranenych presilovek jsme zas 4ti nejlepsi, i vzhledem k tomu jaky jsme letos lazaret, je to strasne moc! A dost mozna spousta z tech zraneni z tohoextremniho pretizeni i vyplyva... Treba to co predvedl 7 v tom predminulem zapase bylo neuveritelne! Jenom se bojim aby se mu tohle “vystoupeni” za cas nekde neprojevilo....
 
07.10.2018, 09:08
 
K perlicce: myslim ze je to dost zavadejici... dost to zkresluji zapasy, kde jsme tak ci tak meli velkou prevahu (treba vcera). Potiz je, ze nejsme v presilovkach produktivni v zapasech, kde je to tak nastejno nebo tahame za kratsi konec...
 
07.10.2018, 08:35
 
Jenom taková perlička, když tady furt skuhráme na ty naše přesilovky...

Procentuální využití přesilovek máme 27,91 což z nás dělá v této statistice zatím suverénně nejlepší tým v lize.

Přerov, který je v té statistice druhý, má využití přesilovek 22,45%. Nejhůř je na tom Slavia (8,00%)

zdroj odkaz
 
nickslotr | Vsetín
06.10.2018, 22:11
 
Vsetín má Béčko aj v Žilině??
 
Muhehee | Apple
06.10.2018, 21:55
 
Zase tak nečekané to není, ať se daří Poďes ......,
 
06.10.2018, 21:35
 
Naše hokejky potvrdily a potěšily svou výkonnost. Super! Smajlík
Díval jsem se na návštěvnost tohoto kola a fakt nechápu pro koho hrají hokej v Porubě. Sobota, kvalitní soupeř, navíc se i celkem daří a - 470 věrných! To už je pomalu jak v Kadani. Smajlík
 
ace81 | Vsetín
06.10.2018, 21:26
 
5 vítězství v řadě potěší, jen ve středu začíná pořádná šichta 5 těžkých zápasů .Snad to kluci zvládnou a potvrdí, že se soupeři co chtějí hrát hokej(kromě Vepřova) nám to jde ještě lépe.
 
Tak taky bych čekal spíš obránce (jasně-nejsou) a pokud už útočníka tak nezpochybnitelnou kvalitu, na druhou stranu Kolařík a Lukostřelec byli též druholigová esa a o stupeň výš si moc neškrtli, takže 23 bodů za 140 zápasů v extralize může klidně znamenat 80 bodů za 100 zápasů v týhle. Nesoudil bych zatím...
 
nickslotr | Vsetín
06.10.2018, 07:23
 
Myslel jsem do obrany...
No nic jak jsem už psal musíme dávat za zápas 5 víc branek Smajlík
 
05.10.2018, 22:33
 
140 zápasů a 23 k. bodů - to je kvalita :(
 
05.10.2018, 22:32
 
T. Pitule, jak vidím jeho minulost, další výběr z výběru Smajlík Smajlík
 
05.10.2018, 19:21
 
Ne, on myslel Radima Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.