Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
21.09.2020, 22:56
 
Lorde protektore, tohle mi neber! To je muj joke! :-/
 
Cromwel | Holešov 1
21.09.2020, 22:05
 
Vajdiku ,nemohl bys sem hodit předpokládanou sestavu na středu??... opravdu moc prosím... díky 😉😄
 
Gerard | Vsetín
21.09.2020, 21:20
 
Lisaj: kdy to skončí? Věřím, že snad brzo, tj. snad na jaře, v létě a ano bude to tehdy až nám s covidem pomůže i ta Tebou zatracovaná vakcína. I když my Češi jsme mistři konspiračních teoriích a vakcína je pro mnohé samozřejmě jenom byznysem farmaceutických společností a ve skutečnosti nám spíše jenom ubližuje, tak v tomto případě se očkovat nechá určitě značné procento (osobně bych tipoval 40 až 50%), které s postupným promořením pomůže ke kolektivní imunitě a k návratu k běžnému životu bez omezení. Přirovnávat zdravotnictví Španělska a Itálie ke zdravotnictví třetího světa je víc než odvážné. Obzvlášť když to zasáhlo především oblasti Lombardie, Madridu a Barcelony, kde jsou ty nejšpičkovější nemocnice těchto států. Navíc nebylo to jenom o kolapsu těchto dvou zemí, ale třeba i o Británii, USA, Rusku apod. O zemích skutečného třetího světa raději ani nepíšu.

Jo a covid opravdu, ale opravdu není jenom lehčí chřipka... Tohle je opravdu velmi nebezpečná dezinformace. Ano, není snad až tak nebezpečný, jako se odborníci obávali na jaře, ale taky to ani náhodou není jenom lehčí chřipka. Už jenom kvůli jeho infekčnosti, smrtnosti, ale taky kvůli prozatím neexistující vakcíně a účinné léčbě. A ano, vím, i na chřipku se umírá, i když vakcína a léčba existuje.

Majkl111: věř, že to když člověk má opačný názor, než ten, že se nic neděje, pojďme zase žít naplno apod., ještě automaticky neznamená, že žije ve stresu a zavřený někde ve sklepě... Ano covid mi vzal březnové italské Alpy, i teď zářijové Kanáry, ale věř, že jinak jsem celé léto prožil ve skoro úplně normálním režimu... Dokonce i to Chorvatsko bylo ;-), ale poněkud klidněji a rozumněji, tj. bez návštěv hromadných akcí a návštěv nejpřelidněnějších pláži. Znovu opakuji, já nechci, abychom zůstali jenom zavření doma a chodili znovu i sami do lesa s rouškami. Tohle je už snad moc dobře vyhodnoceno, kdy nám nákaza nehrozí, kdy nám hrozí a kdy nám hrozí velmi pravděpodobně. A ty zaplněné bary, diskotéky, ale třeba i právě stadióny jsou bez debat ty nejrizikovější místa.

Flašar: sorry, ale tak jak mi přijde směšné a smutné zároveň, když internetoví hrdinové, pivní skauti a celoživotní remcalové vyhazují a urážejí hokejové mistry jako třeba celou loňskou sezónu tady Jirku Dopitu, tak mi přijde směšné, když ti samí celoživotní remcalové urážejí a zesměšňují takové kapacity, jako je třeba právě p. Prymula. Můžeme mít výhrady k formě jeho vyjadřování, ale jeho odbornost je neoddiskutovatelná a nerozporujuje ji ani opozice. Ale jsem rád, že jsem Tě pobavil Smajlík .

Jinak ačkoliv dnes počet hospitalizovaných lehce klesl (překvapivě) a ačkoliv nás p. Šmucler (samozvaný mluvčí"opoziční strany") uklidňuje jak jsou naše nemocnice perfektně připravené na mnohem větší nápor, tak nám začíná značně narůstat počet nakažených lékařů a sester. Za poslední měsíc ze 4 na 259 doktorů a ze 3 na 433 sester. Ano je to zase jenom poplašná zpráva, ale...
 
scouser | SVVT
21.09.2020, 21:07
 
Btw, Junci dali sedmičku Technice. To zas bude randál....
odkaz
 
scouser | SVVT
21.09.2020, 20:51
 
Reakce na majklos.: V Holandsku mají taky kvalitní naříz...
Od dob Krasomily první, kdo v zemi zakázal zpívat. Smajlík Smajlík Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.09.2020, 20:25
 
Majklos:
Měl jim vzkázat: mlčte a mějte zavřené oči.
 
21.09.2020, 19:46
 
Reakce na Rst: Mně přišli směšní ti, co si na jaře našli...
Lišaj táhnul kanystr, to jsi zabil Rst.

 
21.09.2020, 19:36
 
V Holandsku mají taky kvalitní nařízení (a premiéra):
odkaz
 
21.09.2020, 19:25
 
Rst dej si sprchu
 
Rst | Vsetín
21.09.2020, 18:50
 
Ježíšmarjá, TOS mi neměl říkat, jdu se zavřít do sklepa. Smajlík
 
flasar | SFAKZZ
21.09.2020, 18:44
 
Reakce na Rst: Flašar: chorvatem jsem myslel nějakého ty...
Já tě pochopil,lidé z EU jsou naši pendleři Smajlík
 
Rst | Vsetín
21.09.2020, 18:34
 
Flašar:
chorvatem jsem myslel nějakého typa navrátivšího se z Chorvatska, ne Chorvata. Ale pokud jsi to již chytnul, stačilo potkat i Tebe.
Víš jak to je, být bez malých uřvaných, šářím tam na kartonovem sezení, to zas ne že ne! Smajlík
 
21.09.2020, 18:28
 
.... a zdravotnici v cine.... a taky spousta lidi v Lombardii, co to taky zpocatku brali jako rymecku a #nenechameseomezovat, #nenechamesezavritdosklepa, takze bary a hodpody a kafirny frcely naplno.... a taky spousta podobnych ve spanelsku. A raky ve francii... a taky v britanii....
 
Flasar | SFAKZZ
21.09.2020, 18:26
 
Reakce na Rst: Mně přišli směšní ti, co si na jaře našli...
Rozhodně na hokej nechoď,pořád tam deset lidí z celé EU pije z jedné flašky a je úplně jedno na čem sedí Smajlík
Trasování nefunguje.
 
Rst | Vsetín
21.09.2020, 18:24
 
Tu virovou nálož odnesl na jaře ten taxikář, že jo.
 
21.09.2020, 18:22
 
Setteinz: naloz!!! Uff, konecne alespon jeden! Dekuju! ....
 
Rst | Vsetín
21.09.2020, 18:12
 
Mně přišli směšní ti, co si na jaře našli nového Boha - roušku. Šili a šili a šili. Basiková a jí podobníse mohli z roušky posrat. Točili klipu jak jurodiví. Všichni jak stádo.
A teď jedni a ti samí jedou přesný opak - nic to není, chceme pařit. Techtle mechtle.
Lišaj mele o zbytečné dezinfekci, ale na jaře táhnul kanystr kdesi do domova důchodců a jak jste to všichni lajkovali - přitom ten koronavirus přece nic není... :-), to jste tam mohli napsat, nač to tam táhne.
Se mi líbí to klišé, jak ti, co nevidí problém, tak furt melou cosi o tom zavírání se do sklepa. To fakt neznám nikoho, kdo by se před koronavirem zavíral do sklepa.
A IMHO někteří jedinci by neměli nosit celoročně roušku, ale pytel na hlavě.
Ta Basiková teďka i s Bílou - k smíchu.
.. na Kladno jsem měl jít s holkama na sezení, to s dřevěnýma sedátkama, ne to kartonové, i jsem se docela těšil, ale pak jsem si představil setkání s nějakým chorvatem, kvůli kterému bych po vytrasovani byl zavřený fakt v tom sklepě, protože 10 dní s cirkusem by bylo na oběšení se, a jebal na to. Navíc kdybych to přivlekl, jako jsem ze zimáku přivlekl chřipku, angínu, zánět průdušek i obyč. rýmu či kašel v dřívějších dobách, tak již tak to pak poslouchat, natož kdybychom přivlekli tu čínskou bestii - nasrat.
Ale ve sklepě jsem nebyl, ani nikdo od nás.
Ale na další tiskovku se těším, třeba se dozvíme něco o Turecko řeckém konfliktu.
#Hellas

M111: přemýšlí? Na jaře tak a teďka pravý opak, fakt přemýšlení.
 
21.09.2020, 18:06
 
Covid není slabší chřipka, covid je prostě covid.

Vakcína proti covidu se nevyrábí "chemicky", ale pomocí genetických modifikací.

Tolik jen na okraj.

Jak to všechno je, se ukáže, nicméně existuje pojem "virová nálož", což může být u covidu zásadní věc.

Co nás nezabije, to nás posílí, a co nás zabije, to nás zabije.

Kdo se chystá na výjezd do Špindlu na Winter classic?
 
21.09.2020, 17:33
 
Je každopádně dobře, že se stále velká skupina lidí nenechá tahat za nos a o celé věci přemýšlí. Nejhorší je smrt z vyděšení a jak pozoru některé lidi, tak tam to hrozí. Jinak co píše Pavel Mikel je přesně tak, myslím, že pokud lidi úplně izolujeme, možná zabrzdíme nástup, ale obyvatelstvo nebude mít imunitu a tak to přesně je. Mám poměrně dost známých v Itálii i USA, bavili jsme se o tom a rozhodně tak dramatické to tam nebylo jak popisují tady média. Ale nechme covid jeho osudu a pojďme se bavit o hokeji, teda pokud tady ještě nějaký pořád je!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.