Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
28.06.2018, 09:29
 
Reakce na rst: Džone, tak čti pozorně: Ač jde eurohakytú...
Já vím, že už zde toho na to téma bylo popsáno víc než dost, ale... Nešlo by to nějak sjednotit do jednoho příspěvku? Docela by mě i zajímalo, zda se proti změně klubových barev nějak aktivně protestovalo, bojkotovalo, nebo já nevím co všechno. Vzpomínám, když proti oranžové od Kappy bojovali Baníkovci, tak mě napadlo, jaký průběh měla tato krádež identiny u vás...
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 09:21
 
Džone, tak čti pozorně:
Ač jde eurohakytúra mimo mě a květnová paruka taky nejsem, byly časy, kdy jsem u repre řval jako kráva.
A co se týče áčkových turnajů, byl bych rád, kdyby občas nároďák z malé země ze srdce Evropy opět občas udeřil.
Ale máš pravdu v tom, že oproti Hlinkovi na vsetínském dresu či změně vsetínských barev v létě 93 je pro mě dres svazu vlastně prkotina.
Zapojil jsem se, protože si rád pokecám o všem, natož o něčem, čím jsem kdysi žil a prožíval nadoraz. Smajlík


To předávání vysvědčení vs. hokejisty dětem je pro mě zpráva č.1!
 
28.06.2018, 09:10
 
Reakce na rst: ** A mohl by ten svazový tým spadnout do ...
Nečekal jsem, že jako člověka, který nyní nemá k naší repre vztah nijak horlivý, Tě to tak rozlítí. Ne, to není výtka (leh lehké překvápko), ba naopak, pečlivě to zde čtu... Smajlík
P.S. Když píšeš o tom nezdaru, šušká se, že pokud bychom na MS pohořeli, tak Svaz změní hashtag #jakolev na #jakoLöw...
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 06:54
 
**
A mohl by ten svazový tým spadnout do béčka, třeba by zase něco přikreslili a zase vysvětlili. Smajlík
Navíc by se jim možná v palicích konečně rozsvítilo.
(Zase pokud se v budoucnu se sestupem tak nějak počítá, je to skutečně geniální tah marketérů - o nároďák nepůjde, spadne tým čslh. )
 
rst | Vsetín
28.06.2018, 06:35
 
Petrklic:
Tak je pravda, že vztah těchto lidí (trendy kreativců, marketérů) k domovině, vlasti je nic moc a EU je pro ně vším a jejich národní cítění a povědomí mi přijde asi takové jako můj vztah k Přerovu, čili jsi to možná trefil.

Zajímavé je i to, kdo se proti novotě vymezuje a kdo tomu fandí.
Vymezuje se třeba Pastrňák, O. Pavelec - aktivní hráči za vodou obrazně i ve skutečnosti, Eliáš (po kariéře) s Nečasem (před kariérou) se nechají navléct, Nečase lze chápat, dále Záruba i se svým pejskem Alanem (oba dva kapříci patřící do rybníka).
Každopádně Pastrňákovi s O. Pavelcem Smajlík Smajlík

Petrklic jak píšeš ty poslední věty, tak tak nějak, tak nějak jsem to cítil v létě 93, když jsem viděl Tomka namísto v překrásné kombinaci čbm v zelenožlutém.
Takže jsem zvědav, jakými nadpozemskými úspěchy svaz - český hokej (taky bezva - vždy byla pro reprezentanty čest potit dres své země, podle mě nesrovnatelný pocit s pocením dresu svého svazu Smajlík ) zavře huby lidem, když marketéři vymysleli a následně nám vysvětlují, že český hokej je prý a údajně rvavý a dravý. Tak hodně štestí i s tím pytlem* na střídačce.
----------
* myšlen trenér Říha, přezdívaný Pytlák, veliký "sympaťák"
 
27.06.2018, 23:30
 
No, kdybych byl hráčem repre, tak bych si rači přes sebe přehodil našu hadru na dlážku, jak tady ten paskvil. Myslím že naša repre by v první řadě měla hlavně změnit svoje výkony a ne dresy. Kdyby ten lev aspoň vypadal jak doopravdický lev a ne jak jakýsi mytologický mutant, kterého z desáté řady během hry stejně nikdo nepozná co je zač. Do zákulisí nevidím, ale trochu mě to připomíná kroky EU a jejího odnárodňování a braní lidem všeho na co by mohli být hrdí. Pochopil bych kdyby repre Pakistánu či Afgánistánu měla místo státního znaku na dresech třeba pancerfaust nebo místo dresů maskáče, ale že sa toto stane v zemi která má v hokeji tradici s velkým T (jak už poznamenal rst). Je směšné to vysvětlení v tom článku, že právě kvůli znaku náš hokej přicházal o miliony, tak je zajímavé že čím víc nás teda tenkrát okrádali tak tím víc sme toho vyhrávali. A představa že sa týmto dresem zabrání kopírování je takej najivní, když vidíme dneska Čínu a Vietnam se kterýma si neví rady ani Adidas či Nike. Kopírovat sa bude dalej aj kdyby sme tam měli vytištěné Éčko nebo Erko velké jak stodolu. Bože chraň VSETÍNSKÉ dresy, znak a hymnu před takovýma satanama nebo aby aspoň jejich pozdější linčování nebylo bráno jako porušování desatera. Možná by bylo dobré naše barvy zapsat na seznam UNESCA aby sa v čisté podobě zachovaly aj pro příští generace. Já už sice mám permicu ale kdyby nám někdo něco podobného udělal s dresama tak bych ju asi vzteky protáhl přes skartovačku. Trochu mňa napadá estli ten malúvkář a designer dresů repre a toho nového Aukra nevyletěli z jednoho hnízda.
 
rst | Vsetín
27.06.2018, 20:04
 
.. i když Kanada tam kdysi hokejku nebo hokejistu jaksi v tom javorovém listu měla, že jo, tak třeba je chtěli pukem v tlamě napodobit(?)
 
rst | Vsetín
27.06.2018, 19:50
 
Subni:
Ty tam nevidíš tu rychlost a dravost našeho zvířete?
(Já taky ne. To, co trendycoolmajstři zamýšleli jako 6 titulů, mi může připadat taky tak, že 6 týmů ledního hokeje nám dává pukem po tlamě, přičemž nejvíc od švédská korunka, která na nás stačí jedna.
Dobrá je i představa nějakého Kanaďana - pomatence, který by k javorovému listu přimaloval puk nebo hokejku, aby Kanaďani poznali, že se jedná o kanadský hokej. )


Hokejky předávaly vysvědčení na základce.
Naprostá pecka!!!
Představa, že by mi před 30 lety předával vysvědčení třeba Husička s Valchařem, nedejbože Wasser s Frantou Peciválem...
Za tohle našemu klubu Smajlík
 
Subni | poprad
27.06.2018, 17:31
 
Rozhodně jejich dravec tu naši opelichanou slepici sežere Smajlík
 
27.06.2018, 15:26
 
Reakce na scouser: To je nápad! A SCANIA místo škody jak...
Tak za tohle nám Švéd vyhlásí válku Smajlík
 
 
scouser | SVVT
27.06.2018, 14:14
 
Reakce na Jakaka: A proč teda ten puk nedrží v zobáku mo...
To je nápad! A SCANIA místo škody jako generální sponzor a je to komplet! Smajlík
odkaz
 
27.06.2018, 13:35
 
A proč teda ten puk nedrží v zobáku moravská,či slezská orlice.Aha Smajlík
 
 
pavelmikel | Vsetín
27.06.2018, 10:11
 
Hromada bude ne ??
 
27.06.2018, 07:07
 
Rosto, přesně tak!
 
27.06.2018, 06:55
 
Nevíte někdo prosím jak to vypadá s tím novým gólmanem?
 
RST | Vsetín
26.06.2018, 22:34
 
Autorem nesmyslu je Tadeáš Drahorád. Ve 14 se účastnil soutěže o dres Plzně (nevyhrál), pak začal dělat design klubovým webům, jako první - hádejte komu - Ústí pod Labem. (Koho oni to měli za maskota?)
Když si kliknete na jeho profil na fb, zjistíte, že je to nadšený - flooooorballista.
A jako on může vysvětlovat, proč je na obrázku něco, co má v tlamě puk a proč je tam jedna ze tří švédských korunek a proč tam je 6 špičatých zakončení v hřívě - prý tituly - pche, to scania má dle tohoto slabomyslného zdůvodnění titulů cca 11, tak já k tomu mohu říct:
Marketér, designér, trendy cool mistr si neuvědomil jednu věc, a to tu, že ten jeho posraný florbal (ne)má tradici ubohých +-20 let, kdežto hokej dobře přes jedno století. Takže zatímco florbal tu zažil maximálně posranou opoziční smlouvu či půtky před volbami, tak hokej tu byl u celých českých i československých dějin(!!!)
A tady ten trendy cool nesmysl s pukem v tlamě mě irituje a jsem si jistý, že by iritoval třeba i ty, co fandili před válkou, po válce, co fandili partě kolem Bóži Modrého, co byli hrdí v 68., v 69., co byli v euforii po MS85 atd. atd.
Ten týpek si neuvědomil, že dát do tlamy čemusi, co má být lev, děrovaný míček flíček, může ve florbale, který existuje 20 let, ale v hokeji dát do tlamy puk? Mmch sám nevím, co mě irituje víc: jestli ten puk v tlamě, nebo to, že to, že je to puk v tlamě, se musí lidem vysvětlovat..
Ano, můžete namítnout, že eurohakytúra mě nezajímá a květnová paruka taky nejsem, ale: ALE!
Taky jsem u zápasů repre řval jako kráva, namátkou 85, 96 a Turnaj jednoho muže v Japonsku, takže i když už současná ms beru s rezervou, stejně si vždy vzpomenu, jak jsem to prožíval kdysi... A navíc, když malá země v srdci Evropy jednou za čas v hokeji udeří, nejsem vůbec proti!!
90%je nasraných, 10% to kvituje. Promiňte, ale jestli třeba Zárubu, jednoho z kaprů v rybníku, bere někdo jako objektivního, tak mu není pomoci..
90 ku 10% - to když Vsetín měnil barvy a znak v 93. roce, tak to nebylo tak propastné - novým fandům to bylo jedno a mezi starými bylo možná dobře třetina naprostých pragmatiků, navíc po změně zažil klub něco do té doby nepředstavitelného, čímž zavřel huby i nám, kteří barvy červenomodrobílé ctíme dodnes.
Ale tady, 90:10, to jsem zvědav, co přijde za úspěch, který zavře huby 90% nespokojenců.
Mmch na dojení jsou svazu lidi dobří, ale teďka jim vzkazují - ano, nemám rád květnové paruky apod., ale teď jsem snad poprvé při nich - vzkazují jim: jděte do ... Co vzkazují nám, kteří nesouhlasí třeba se zavíráním soutěží a na prvním místě mají klub, raději ani nevědět. Smajlík
Takže ať jdou do p....e svaz i ti cooldesignéři, i když chápu, že ti se musí plácet ocasem (ne lvím dvojitým, ale svým) do stehen a do bachorů, jak to zmákli a podojili ty defekty ze svazu.

Setteinz: 85 bylo nejlepší MS.
(Kmotr mi vyprávěl, jak v Praze po zápasech repre vždy ve všech hospodách stáli chlapi na stolech s rukou na srdci a řvali hymnu. )

Vajdik: Mně zase všude chyběl právě dres z 85., o čemž psal Setteinz

Davson: přeně, "lev" s pukem v tlamě... To nevymyslíš: vidíš led, hokejové branky, frajery ve výstroji, a cool marketér dyzajnér dá na dres puk lvovi do tlamy, abys poznal, že nejsi na košíkové nebo na gymnastice..

Majklos: skoro jsi to trefil - vodní lvi Benešov nebo Ústečtí lvi, nově repre svazu

KKTi, místo aby dělali skutečně věci pro český hokej - namátkou snížení počtu mančaftů v prvních dvou nejvyšších soutěžích, zrušení pravidla nesestupování, tak raději najmou marketéry...
Divná doba: Nepřemýšlej, bav se. Ubav se k smrti, ale hlavně nepřemýšlej!

Dík za tu vzpomínku: Co tam máš dál?
Dej mi ještě pár let a zvyknu si na vsetínské zelenožluté, a Ty tu po mně chceš, abych tu hodnotil takový hnůj.
 
26.06.2018, 16:30
 
Od MS 1985 mě reprezentace vlastně ani moc nezajímá.
Tehdejší dresy s reklamou "AGFA" měly taky něco do sebe
 
vajdik | Uherské Hradiště
26.06.2018, 08:48
 
Za mě MS 1997 Finsko ale o tomto dresu nikde ani zmínka :(
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.