Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
23.08.2020, 20:56
 
Reakce na Rst: Majklos: Já za tím viděl hlavně závist. (...
Rst, vidíš a já jsem byl zase s Hromadou v brance úplně klidný, fakt jsem s ním v bráně vždycky věřil, že vyhrajeme. Nevím proč nejsi stejně shovívavý k němu, copak jsme kolikrát nehráli hurá hokej? Vždyť naše přesilovka strašně dlouho znamenala výhodu pro soupeře. A naši obránci byli o hlavu nebo dvě menší než soupeřovi útočníci. Třeba ten Goiš si jezdil prakticky kde chtěl. A i přesto v důležitých zápasech, viz tolikrát zmiňovaný Přerov nebo Frýdek jsme se dokázali zvednout a celý tým, včetně Hromady hrál dobře, tak si to aspoň pamatuju já.
 
23.08.2020, 20:39
 
Reakce na Plha: Eriku, chlapče, začínáš být mírně parano...
A co byl jako spouštěč toho, že tu napsal? Šak to tu napsal úplně explicitně, jakože abysme si nemysleli, že nám jako otevře oči a pak vytáhl jako co mu kdo kde navykládal. Normální drba. Ale mně je to jedno, když se vám to tak libí, tak OK, asi to patří k diskusnímu fóru, stejně se tu píšou jenom blbosti. Spíš doufám, že to tu vedení nebere vážně a že se podle řečí na netu neřídí.
 
23.08.2020, 20:14
 
*hnojomet
 
23.08.2020, 20:12
 
Reakce na Muhehee: Nekdy to tu je jak v pomocne skole :...
Jakože ta havířovská drbna si sem dotáhla hnojoment na Hromadu, protože si dovolil dobře chytat v přáteláku a fanoušci ho tady pochválili a já jí mám jako děkovat za to že nás tady oblažuje svou moudrostí? Celé mi to připomíná ty žvásty budějovičáků o těch přátelských rozhovorech na záchodech. Fakt zlatý subni, ten má aspoň pořád svoji hrdost!
 
23.08.2020, 17:28
 
Reakce na Rst: Eriku, v kontextu druhé ligy jde pochopit...
Rst,
ta postupová sezóna byla z pohledu brankařů strasně zvláštní, nevím co se tehdy stalo. Mně se zdá, že jsme tehdy přišli s tím, že budeme mít systém dvou rovnocených brankařů, kteří se budou pravidelně střídat a od té doby se to s náma už táhlo. V tom systému se u nás potom nechytil ani tvůj oblíbený Horčička a to byla sezóna kde prakticky o nic nešlo. A s tím systémem jsme skončili jsme až před touto sezónou.

JRfromBK,
experti jsou různí, expert je i Pešán, a znám i lidi s titulem profesor, kteří z toho oboru prakticky nic neumí a zkouší z wikipedie. Tohle "jeden expert povídal" beru strašně s rezervou a spíš jako podpásovku.

 
23.08.2020, 16:58
 
Reakce na JRfromBK: erik228.04.2020, 14:48 Tak Čechmánek...
Spíš si o něm myslím a píšu pořád to samé. A proč ses jako před několika měsíci nebo týdny bavil s tolika lidma zrovna o Petru Hromadovi, brankáři v lize která je pod tvojí úrovní a nikdy by nemohl v Havířově chytat? Pokud vím, tak se to tu řeší proto, že jsme s Kopřivnicí hráli minulý týden neplánovaný přátelák a Petr Hromada tam zachytal dobře, tak se teď o tom bavíme a nijak to nesouvisí s tím co tady píšeš.
 
23.08.2020, 16:39
 
*mělo tam být předvčerejšky nevěděl a včera si ho našel na internetu...
 
23.08.2020, 16:35
 
Jinak mi přijde komické, že tu Hromadu prakticky kritizují dva lidi, vsetínský Karel Čáslavský, s argumentem že Petr Hromada nemohl být dobrý gólman ani v kontextu druhé ligy a nikdo by ho tu neměl chválit, protože v historii Vsetína tu dozajista byli lepší gólmani. A pak nějaký borec z Havířova, který ještě včera nevěděl, kdo Petr Hromada je, předvčerejšky si ho našel na internetu a včera už tu rozumoval, komu jako brankař Petr Hromada nesahá ani po pás.
 
23.08.2020, 16:24
 
Reakce na ekko: Jak se tu psalo, tak Hromada dokázal opr...
Ve kterém playoff 2. ligy, teda kromě poslední sezóny u nás, ztrácel jistotu? S Prostějovem jsme tehdy neměli šanci, ti nás jasně přehráli. S Přerovem chytal perfektně a poslední zápas nehrál kvůli zranění. S Frýdkem myslím střídal jenom když nás tehdy doma přehráli (překopali tehdy taktiku a měli prakticky prvoligový tým), ale v posledním zápase zachytal zase velice dobře. Možná si to ale špatně pamatuju.
 
23.08.2020, 14:20
 
Reakce na Rst: Šitý, ne šitý. Parodie na chytání? To byl...
Podle Rst předváděl Hromada parodii na chytání, ale přitom si ho Zlín vytáhnul do extraligy a loni ho zvolili jako nejlepšího gólmana ligy. Vypadá to, že všichni nemají soudnost a jenom Rst je jediný objektivní expert na gólmany.
 
23.08.2020, 12:00
 
Reakce na Rst: Grc (pardon, klc): Rintintine, kdybys roz...
Pro mně je Hromada borec a skvělý gólman tak jak si ho pamatuju na vlastní oči z druhé ligy a s nikým jsem ho nesrovnával. A rád bych ho tu viděl na střídavé starty pro případ, kdyby se nám zranili oba gólmani. A neutrhl bych mu hlavu ani kdyby se mu nedařilo. Jinak jedničku máme Gábu a dvojku Málka (snad se brzo uzdraví).
 
22.08.2020, 23:10
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: :)) *2* Dawe010: " Jeho...
A mimochodem, samozřejmě že v době maskotů, diváků, organizací a projektů chápu že ti příjde směšné, když někdo má za legendu odchovance. I když, ta podle tebe "rybníková" liga, byla podle mně tisíckrát lepší než čumět na koupené profesionály kdesi v aréně.
 
22.08.2020, 22:45
 
Reakce na JRfromBK: Muhehee: :)) *2* Dawe010: " Jeho...
Nepsal jsem nic o tom, že by byl "čaroděj", ale že nás dovedl dvakrát do finále a z toho jednou ho musel Goiš zranit aby mohli slavně postoupit. Je to odchovanec a byl nám vždycky věrný. V extralize v těch pár zápasech chytal solidně a loni byl zvolený nejlepším gólmanem II. ligy východ. A pak jsem napsal že je pro mně osobně je jeden z nejlepších Vsetínských brankařů v historii a legenda. Stačí to na to dát mu šanci třeba na střídavé starty? Třeba ne. Ale nevím čím si zasloužil od místních ten výsměch a hejty.
 
22.08.2020, 21:13
 
Reakce na Rst: Emperor8: Pěkně napsáno, takhle to mám tř...
Tady jde přece o to, vzhledem k tomu že jde o korona sezónu, že se mohl domluvit na hostování. Ale po tom, co všechno tu spolehlivě odchytal, dotáhl nás dvakrát do finále a nakonec ho tu někteří lidi ještě hejtují, tak bych se mu ani nedivil kdyby vůbec chtěl. Pro mně je to prostě jeden z nejlepších Vsetínských brankářů v historie.
 
22.08.2020, 21:04
 
Reakce na Muhehee: Jen nechapu, ze kdyz je Hrouda takova...
V extralize měl úspěšnost 91.30% a asi bych mu nevyčítal že byl, s vyjímkou krátkého hostování v extralize, věrný Vsetínu.
 
22.08.2020, 20:59
 
Reakce na ace81: Je to vs odchovanec a kdyby ho Goiš nez...
Přesně tak, kdyby Goiš tehdy Hromadu nezranil, tak si myslím, že jsme postoupili i tehdy. Dvakrát jsme s ním byli ve finále (s Přerovem a Frýdkem) a vždy nás podržel. Nedařilo se mu podle mně jen v jedné jediné sezóně, kdy jsme začali s tím, že budeme mít dva rovnocené brankáře, kteří se budou pravidelně střídat!
 
20.08.2020, 21:45
 
Reakce na simir: Už to začíná, to jsou zase kecy, druhý ...
To je problém těch internetových přenosů :(, každý tu krizizuje jak šílený. Normálně by si člověk zanadával sám pro sebe přimo na stadionu a nikam to nevypisoval.
 
20.08.2020, 21:43
 
Reakce na Busin: Hromada Ukázal že je někde úplně jinde ...
Souhlas, to že je Hromada super gólman je jasné.
 
27.06.2020, 11:08
 
No k těm diskuzím doporučuju nastudovat tohle odkaz . A jinak Rst furt kritizoval jak se dá na stání rozpažit a kolik je tam místa a jak se to teď bude hodit.
 
25.06.2020, 12:17
 
Reakce na setteinz: Finále jsem pak přece jen vyhráli, i...
Jestli se ale dívám dobře na hokej.cz, tak zrovna v extralize měl Petr Hromada procentuální úspěšnost zákroků 91.30.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín