Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
07.09.2021, 07:43
 
to setteinz: to je přeci ten nový " normál:", na předešlý "normál" již můžeme zapomenout!
 
06.09.2021, 17:03
 
Posun k normálu?

Normální by přece bylo neprokazovat vůbec nic...
 
Čárovej kód na čele... Smajlík
 
ace81 | Vsetín
06.09.2021, 10:31
 
Já bych to radši vytetoval, bude to rychle a odolné na oděr.
 
 
06.09.2021, 10:01
 
Zdravim, listky na sobotnajsi zapas budu prosim kedy v predaji? - "Momentálně nejsou žádné události dostupné"... dakujem...
 
ace81 | Vsetín
06.09.2021, 07:19
 
Rob,Březina je nemocný, nevíte co je s nimi?Snad to nebude nadlouho.
 
05.09.2021, 16:32
 
Pochod by se mohl uskutečnit třeba i Přerovem...
 
 
05.09.2021, 13:36
 
Ogaři, nevíta jak je na tom Buchta?? Je jeho zranění na dlouho? Nevypadalo to dobře..
 
05.09.2021, 11:21
 
👍 odkaz
 
 
RST | Vsetín
05.09.2021, 08:31
 
Plus Staňu na rolbě.

Hansfans: to Vajdikovi IMHO křivdíš. Smajlík
 
RST | Vsetín
05.09.2021, 08:28
 
Ještě k asteriskově TYPOLOGICKY:
Tak tohle fakt vidí a vědí nejlíp trenéři, kdo ke komu a tak, s tím souhlas. S hráči jsou takřka pořád.
Pamatuju, jak po prvním titulu, kdy v tažení za ním byli TOPlajna Mařák Galkin Sršeň, přišel Jirka Dopita, a trenéři v tušení vytvoření superlajny hráli v srpnu jako první, zabijácký útok, Mařák Dopita Sršeň. A ono "si to nesedlo." Tak šel Sršeň na pravé, k Vosovi a Dopimu levé Stantien, a už to šlo. Mařák zpět ke Galkinovi a k nim Polcar (po poháru v Kolíně se Stantien přestěhoval k Tomsonovi s Vlachem a k Dopimu s Vosou Mira Barus) . Nebo když přišel Hugo Beránek. Já si !ámal hlavu, kam tohoto znamenitého centra, když centři byli Vlach, Galkin, Stantien, ale marná sláva, trenér Valášek přišel s geniální myšlenkou - Hugo na křídlo k Vlachovi a Tomsonovi, a zabijácký útok byl na světě. Což by mě ve snu nenapadlo (na buly chodili Beránek s Vlachem rovnoměrně. )
Takže tolik k TYPOLOGICKY.
Teďka to trenéři taky vidí dennodenně, tak uvidíme, jak co kdy poskládají...
Na sobě pozoruji, jak se doba mění, jak v tom teď vůbec nejsem honěný, kdysi jsem na první dobrou poznal všechny, nyní na první dobrou poznám Dina s Gábičem a Foršáka s Tesilem. Smajlík

FAN22:
Zdravím Tě, díky, jenom: někoho umlčet svým příspěvkem jsem nezamýšlel.
 
05.09.2021, 00:04
 
To Rst: Smajlík opet trefne. Diky kamo, jen ty snad dokazes umlcet vsechny ty radoby zasvecene rozumbrady..... Smajlík
 
04.09.2021, 21:37
 
Rst: zdravím, a dík za dotaz, od diskuzního fóra čekám právě to, co teď zrovna píšu - tedy převážně otázky a na ty pak ony odpovědi či jiné postřehy. Zdaleka ne už jakési dohadování mezi dvěma až třemi diskutujícími. Z toho pak pramení ony "slohohovky", které prostě číst nechceš. No a já - s úchylkou čtení každého příspěvku tady to mám o to těžší. Jinak proč si dělat hlavu s Vajdikem, který je srdcem někde na slovácku nebo u beranů. Tož sorry za slohovku a ogari zabrat už od prvního matche. Smajlík
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 20:52
 
.... bude peckovní, jak se v sezóně po nějakém Gábičově zákroku Lapačem ponese po XY letech hromové Íívo Pe-šat!! !!!! Smajlík
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 20:28
 
Asterisk:
Nn, už mám v plánu, že jak jej potkám, hluboce se mu pokloním.
 
04.09.2021, 20:20
 
RST: vsechno beru, neucastnil jsem se nikdy diskusi kdo, jak a s kym. Behem sezony….. To co tu bylo pred tydnem a zpatky, to uz byl kentus. Reagoval jsem….
Kibice u karet nema nikdo rad. I kdyz chlapi hraji v hospode masti desetnikovy marias, poslouchat za zady kidy o tom, jak to ten ktery blbe hraje, dostane v lepsim pripade presdrsku v horsim pullitrem po hlave.
Zajici se pocitaji po honu. Nechal bych myslivce RS, JS a RT at se ukazou. Tady se nekteri troubove navazi, kdyz jeste nejsou ani v botach a flinta visi na zdi.
PS: vyridim. I kdyz - zrovna Gabic myslim je takyvy ogara, co by si te asi bez potizi na ksichtknizce pridal. Muzes mu to napsat sam :-)
 
RST | Vsetín
04.09.2021, 19:40
 
Hansfans:
Já to tu čtu rád. Jak Vajdika, tak Asteriska.
Smím-li se zeptat: co od DISKUZNÍHO FÓRA čekáš? Logicky zde budou věty a (i) slohovky.
Všechno lepší, než po vychytané nule napsat: dnes gólman zachytal.
Nebo po hattricku Dostálka (s Chomutovem, výroční utkání) napsat: dnes hrál dobře Dostálek.Muhehee: díky za zeptání! Budka funguje, ale přijde mi, že diskuzní fórum VHK je pro většinu diskutujících zde nejlepší tehdy, když na něm nikdo nediskutuje.
Jako v té Cimrmanově hře, "pořídil si hospodu, ale chodili mu tam lidi."Asterisk: dostaň do šatny to, ať někdo vyřídí Gábičovi, že jeho počin v podobě Ivo Pešat na masce mě dostal. Když jsem jeho slova četl, byl jsem dojat a pohnut. A na Vajdika se nehněvej, kdo ke komu sedí typologicky, neví možná nikdo.
A s tou sestavou, nooo, když si vzpomenu, jak jsme jako děcka a puberťáci šářili v srpnu, září před ligou na Lapači pořád, tak sestava, to, kdo s kým hraje, byla lákadlem na 99,9 % největším.
Jak mám paměť na hovadiny, které už z hlavy (snad) do smrti nevytluču, pamatuju třeba léto 91, když přišel Michal Tomek. Přípraváky odehrál s Mirou Stavjaňou a R. Šebestů, hned si nás získal, a tandem Tomek Stavjaňa probouzel v nás klucích, co jsme spolu mluvili, nadšení.
Proto pak pro nás bylo překvápko, když k centrovi Stavjaňovi a levasu R. Šebestů dali trenéři pak na pravé křídlo Mařáka. A stvořili tak komando první národní Number One. A Tomson se stal bohem i v jiné lajně - Zjevení.
Pak v zápasech, jejich koncích, když bylo třeba dát gól, chodili hodně na led i Mařák Stavjaňa Tomek společně - i díky tomu dnes chápu, CO mě na tom hokeji, ač ambice byly hlavně nespadnout, tolik bavilo.
Pak si taky pamatuju, již v dobách titulů, že když jsme s kluky na ty tréninky v srpnu chodili, lidé zajímající se o hokej se nás často ptali, kdo vyčnívá. I třeba v přátelácích. A vyčníval - Michal Tomek.
Pak mi došlo, že ti Vlachově a Dopitové se zahřívali, ale úloha Tomsona už byla jiná než v 91-93. I on bojoval o sestavu. A to tak, že jsem z toho kulil oči.
A taky mě zajímalo (v srpnu, září), kdo s kým bude asi hrát. Jako id.ot jsem si nepřišel, řešili jsme to všichni.


Závěrem moudro:

"To nevíš, že to nemáš číst?"
(Jiří Dopita, hokejová legenda, olympijský vítěz, mistr světa, na adresu internetových diskuzí)
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.