Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-5-1" |  vypnout filtr
 
<123456>
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
01.05.2022, 15:14
 
Reakce na setteinz: Jejda, Rosťo, ty mi pořád něco vnucu...
Ta akce na UK je po vojenské stránce divná z obou stran, včetně EU, NATO, USA.
Tam se hraje úplně o něco jiného a pro jiné mimo toto území.

Do pěti let se ukáže co a jak bylo a bude.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 15:13
 
Reakce na setteinz: Jejda, Rosťo, ty mi pořád něco vnucu...
To nebyl rozkaz, dělal jsem si srandu, abys třeba už s tím přestal.
Co měl dělat, nevím, já si tak první týden říkal, to je kolík. Pak jsem ale vypozoroval, že prakticky "jen" vystřídal praštěnou Gretu v mistrování Západu.
Nelze si nevšimnout i jeho mentálních pochodů, různých změn, ano, souhlas, bez drog by pozici herce (nemyšleno zle, ale prostě je v záři reflektorů nonstop) č. 1 na světě nedal nikdo z nás, však kdy by si pravděpodobně i s tou Gretou docela rozuměl.
Tvl teď mě napadlo, až pojede do toho Kyjeva za ním Greta, pěkně v kupéčku nad tím atlasem, s nulovou uhlíkovou stopou, tak uvěřím, že to vyhrajem.
Víc než Zel. mě asi sejří ti naši, kteří promptně zapracovali na tom, abysme po Ukrajině byli cíl č. 1 pro Rusa - fakt to válečné nadšení nesdílím a nelíbí se mi to.

Radhošť:
Předně - děkuji uctivě.
Smajlík

Lichanec - asi není o čem,na první ligu výborný plejer
Přikryl - neznám, co jsem četl, bude výborný. Měl by být. Smajlík
Bláha - jo! Tam můžu rozepsat. Pro Ústí jsem měl slabost, přišlo mi že to hrají na pár hráčů. A Bláha byl jedním z nich! Pamatuju, že loni jsem po některém tom play off zápase s Ústím psal, že Ústí se mi moc líbilo, nejvíc Vrdlovec s Trávníčkem, A NAD VŠEMI ČNĚL BLÁHA! To si pamatuju. Toho by byla ve druhé lize škoda. Smajlík
U Štefky nemohu sloužit, více Ti řeknou skuteční odborníci na hokejové prostředí.
Ale když už Ti odpovídám, tak stejně jako nesdílím válečné nadšení našich médií a čelních představitelů, nesdílím ani, jak jsem zde četl, jakési velké zklamání z toho, že zde končí Zeman s Březinou. Vůbec. Ti dva mi přišli na ambiciózní klub naší soutěže prostě poslabší.
Jak Stantiena moc nemusí,m, tak pokud je pravda, že si to skládá víceméně po svém (toť otázka), s jeho kroky zatím velmi souhlasím! Smajlík
 
01.05.2022, 15:11
 
Settienz.. Jdi s tím už na tomto fóru do řit.i.
 
01.05.2022, 14:59
 
No, nevím, zdravého selského rozumu jsme se drželi x let a teď si s námi Putin může dělat, co chce.

Je to otázka do diskuze, ale co když je tím selským rozumem právě to být silný tam, kde je potřeba být silný a potřeba být silný je právě vůči Rusku, a tím nemyslím nutně to, že bychom měli všichni sednout do tanků a vyrazit na Ukrajinu.

Ale byl to RST, který to tady nakousl, když se zmínil o Gretě, když se řešila její agenda na úkor toho, aby se řešily důležité věci.

Všechny mezinárodní dohody (Vídeňský kongres, Versailles, Jalta), respektive jejich dodržování, byly garantovány nikoliv vzájemnou důvěrou smluvních stran, ale jejich silou.

Máme-li s Ruskem diplomaticky jednat, musíme být přinejmenším silní jako Rusko, jinak jsou všechny dohody s Ruskem k ničemu.

To je taky selský rozum, a ne že by se Rusko zastavilo na Ukrajině...

To je celé, říká se tomu geopolitika a je to celkem jednoduché, vlastně jako v hokeji, seženeš posily a postoupíš do extraligy, kde vydržíš tak dlouho, jak dlouho budeš silnější než ostatní.

Tedy pokud se extraliga diplomaticky neuzavře...
 
01.05.2022, 14:38
 
Tak se mně nepodařilo zastavit to téma politika, válka jak jsem Vás napomínal , no co se dá dělat, nechci to nijak zlehčovat, ten válečný konflikt není žádná p.del, a špatná diplomacie tomu předcházela, je v tom více politického a hlavně ekonomického svinstva než si obyčejný člověk dokáže jen představit, ale jsem pořád rád ,že si někteří dokáži na tohle udržet normální zdravý selský rozum jako třeba "rst". Ono zdravý selský rozum tomuhle světu chybí nejvíc. A co teda hokej, co ti kluci co přijdou Přikryl, Lichanec, Bláha, Štefka ? co teda ten mladý Veber, Ondra N. ?
 
01.05.2022, 14:35
 
Jejda, Rosťo, ty mi pořád něco vnucuješ.

Já přece ruskou armádu na Ukrajině nedržím, ani jsem ji tam neposlal.

Ale už se stalo a co teď?

Jak bys diplomaticky jednal s Ruskem, kdybys byl Zelenský, respektive ukrajinský prezident?

Kývl bys na dohodu, kterou by ti předložili, řekl bys, OK, Krym a Donbas je váš, Oděsa a celý jih Ukrajiny až k Podněstří taky, takže budeme raději bez přístupu k moři, aby vís to moc nedráždilo, a abyste se nemuseli bát o svoji bezpečnost, tak ještě navíc raději zrušíme i svoji armádu a vy nám za to všechno zase slíbíte, že už nás nikdy nenapadnete...

Jak říkám, já ruskou armádu na Ukrajině opravdu nedržím a věř mi, že mám Rusko jinak rád.

Přišlo mi třeba celkem legrační, když se se mnou v Kerči na Krymu chtěli nějací mladí bavit anglicky, ačkoliv rusky mluvím mnohem líp.

Ale samozřejmě ti nebráním, abys nevymyslel něco lepšího, nicméně dělat si iluze o Rusech, to je přímá cesta do pekel...

Nejlepší a zároveň tragikomické na tom bude, až se tato pompézní ruská speciální operace, která postupuje přesně podle plánu a harmonogramu, skončí zhroucením slavné ruské armády stejně tak jako Brusilovova ofenzíva v roce 1917 i bez toho, abych sedl do tanku a vyrazil na Ukrajinu, jak mě o to prosíš.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 14:23
 
Reakce na setteinz: Ještě k Rosťovi. Vtip je v tom, že ...
Nebo můžeš jet s příští várkou v kupéčku, vyfotit se nad mapou východní polokoule.
A nezlob se na mě, s tou silou vůči Rusku mohu třeba i souhlasit, ale prostě ty řečičky dejme tomu Vystrčila, na to prostě sedí jak p.del na hrnec to přirovnání o tom, když žaba kašle.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 14:18
 
Reakce na setteinz: Ještě k Rosťovi. Vtip je v tom, že ...
Prosímtě nasedni do toho tanku a ať už jsi tam. Nebo tam můžeš přiletět na jaderné hlavici obkročmo.
 
01.05.2022, 14:14
 
Ještě k Rosťovi.

Vtip je v tom, že s Rusáky, nemá žádná diplomacie smysl, ale budiž, i dodávky zbraní jsou určitou diplomacií, chceš-li to takto.
 
01.05.2022, 14:12
 
No, upřímně řečeno, mně osobně nepřijde Zlín, aspoň ne teď, tak extrémně silný. Určitě ne NATO, že se chce hned vrátit.

Nemám ten děsivý pocit, že by měli, snad mimo bránu, tzv. rozdílového hráče.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:40
 
To netvrdím. Přišlo by mi lepší maximum diplomacie, ať to co nejdřív všechno skončí.
Těmito tahy ale(?)
Nevím.
A na soudružské besídky si jdi s někým jiným (napadá mě generál Pavel - mmch obrátil by dotřetice? - a jiní), na mě s tím nechoď.

Válečnými stvaci jsem myslel ty, co jebou do Rusa dobře 10+ let. A teď se, aspoň na mne to tak působí, doslova tetelí blahem, že se konečně zadařilo.

 
Ubnis | Vsetín
01.05.2022, 13:36
 
Každý kdo se jakýmkoliv způsobem přidá k jedné či druhé straně se stává členem konfliktu. Tak se nedivme až nám sem přiletí čáp.
 
01.05.2022, 13:27
 
Reakce na rst: Jak to tu čtu, tak tu ten nebohý maršál c...
Ty tvrdíš že ten kdo pomaha nezávislému státu při obraně vlastního územi a obyvatelstva proti agresorovi je "válečný štváč". To zkoušej na nějaké soudružské besídce, né tady.... Smajlík Smajlík

Podobná stupidita jako od těch co tu na Zhukova plivou kvůli narodnosti a radši by ho viděli válčit na Ukrajině než bojovat za VS na ledě.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:06
 
Setteinz:
Myslím si, že měli bílomodrou kombinaci dresů, takové povedené, moc se mi líbily.
A že to bylo takové setkání s jiným světem hokeje, něco jako když přijeli ti kanadýři z univerzity nějaké....
Ale víc nic.
 
01.05.2022, 13:04
 
Některým už pekelně houká, byď se mají bavit o hokeji.. Mne by zajímalo, jaký je názor na další posily.. Je to každoroční kolotoč ve všech týmech.. Lichanec odešel před playoff z Jihlavy, protože hrály roli i ekonomické důvody.. Přikryl bude asi centrem do 2. Pěktky a zřejmě příchozí Kamil, centrem do 1. pětky... Bláha zase hrál v postupující sezóně za Kladno a má býti na pomezí 3. a 4. pětky.. Vypadá to, že klub na tom bude letos dobře... Třeba bude hlavní boj z Gotyšem.. Ten má již teď tým velmi silný, bude to těžké.
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 13:03
 
Setteinz 12:22:
Připomíná mi to dobu devadesátek a nulek, kdy se v nějakém nonstopu vždy našel pitomec, který si něco podobného pustil v jukeboxu.
Nesnášel jsem to, přišlo mi to trapné, bylo mi za pouštějící tady ty věci stydno, ale těm, co tady ty ruské hovadiny pouštěli, to přišlo nesmírně vtipné a cool. 🤦
 
rst | Vsetín
01.05.2022, 12:54
 
Jak to tu čtu, tak tu ten nebohý maršál chodit neměl. Blázníte (viz Šupec) teda na kvadrát, mi přijde.
 
01.05.2022, 12:51
 
Nečekal bych, že i na tomto fóru se bude řešit národnost tohoto gólmana. Mimochodem, kdyby se vrátil Janko, taky byste to řešili? Už se na to vys...e.Já na rozdíl od Haška bych všechny do jednoho pytle neházel...
 
01.05.2022, 12:38
 
Reakce na rst: Setteinz: Právě že co je válka, vím docel...
A já ti tvoji hloupost odpustím vzhledem k tomu že tvůj druhý jazyk je Ruština a tím pádem nemáš možnost čerpat info z legitimních zdrojů.

Mimojiné kdyby sis chtěl rozšířit obzory tak doporučuji počtení o Ruské Wagner Group. Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
01.05.2022, 12:36
 
Dik- osobní vložka byla možná nad rámec, ale po ránu jsi mi vystřelil tlak prudce nahoru a mě rychlé vstávání nedělá dobře 😉
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.