Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-1-14" |  vypnout filtr
 
<12
Rst | Vsetín
14.01.2021, 07:43
 
Díkzatuvzpomínku:
Já jsem o něm básnil při play off s PV, kdy mě z našich beků nejvíc zaujal. Přirovnal jsem ho dokonce k Stavjaňovi, ještě nejspíš v euforii z toho, jak strašně moc dobré mi to čtvrtfinále, hlavně tedy začátek, přišlo. Byl to masakr, bavilo mě to víc než spousta play off zápasů z titulové éry, kdy to naši šampioni dávali s prstem v ... nose. Pak mi přišlo na mysl přirovnání ještě trefnější - Dan Vrla zamlada, ještě v čbm éře - miloval jsem ho. A jelikož mi ho Jeřábek s tím PV připomněl, byl jsem nadšen.
Navíc je to sympaťák, "dobrý den" při trénincích si mohl nechat pro sebe, vždy si při tom přijdu jak bl bec, ale za mě s Jeřábkem velká spokojenost. Že na něj lidí v nekonečné ZČ nadávali.. já věděl, že jak přijde PO, jeho výkon půjde o 100% nahoru a zase bude jedním z nejplatnějších hráčů; bohužel nám zesměšnit ty Krále nebylo dáno.
Zaslechl jsem i terorii důvodu, proč ho tady lidi nenáviděli - Sparta a s tím spojené mindračiska. To nevím, ale je to možné, navíc ta jeho výška, lidi mají obecně rádi mrňavé lidi, co je malé, to je milé, mně to tady na Vsetíně, ta naše miminovost, leda tak irituje, neboť co je malé, to je milé, je pravda, ale co je moc malé, je trapné, čest výjimce loni, kdy jsme měli spíše beky - chlapy.
...
Ke včerejšku, jak jsou všichni v poho z toho, že se z Kladna nepřiveza lata:
opět srandovní, před Plekancem a Jágrem si asi nechtěl nikdo uříznout ostudu, škoda že si tu ostudu uřízli před tím Kabelkou a Jaroslavem Moučkou v SU. No ale jejich věc, sere pes.
 
 
Mimochodem kdo že tu básnil o skvělém Radku Jeřábkovi, který pro jedny nepatřil ani do Valmezu (jeden extrém), ale druzí ho vynášeli, jak si brnká extraligu za vedoucí tým tabulky? Já ho teda vidím ve Slavii (asi "zlatá" střední cesta Smajlík )
odkaz
 
Výsledek, tedy 0 bodů byl očekávatelný, nicméně tentokrát jednoznačně chválím snahu! Dá se na tom do budoucna stavět. Do budoucna, letos už jaxi ne, to propadání se tabulkou je zjevné a spokojen budu s jakýmkoli PO, včetně jeho předkola. Je to sice smutné, ale slovy klasika "Neplačte, sami jste si to zavinili" Smajlík
 
<12
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.