Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
11.10.2018, 14:52
 
šok z Benátek Smajlík
odkaz
 
rst | Vsetín
11.10.2018, 12:09
 
Reakce na vajdik: rst - Záruba není můj sympatizant - al...
Šak jo. Smajlík


Ještě jsem k té "televizi", co má přijet. Jak jsou z toho někteří perplex tak, jako byl Jirka Cízler v Básnících Smajlík (přijede te le vi ze) ... a příznivci vhk na fb pod článkem mi zase svými neskutečnými výplody posílají vzkaz, ať už to tam nikdy nečtu. Smajlík

Tak tedy k té televizi:
Maně vzpomínám na první televizní přenos ze Vsetína. Vsetín, který startoval šňůru asi 12 zápasů bez prohry v řadě, kdy poté, co doma porazil Litvínov, hostil doma mistra z Olomouce.
A byl - je to pro mne TOP5 zápas na Lapači.
Atmosféra jako z jiného vesmíru.
Své jistě udělal fakt, že se match odehrál v pátek (!) od 8 (slovy osmi) večer(!!!), takže si jistě každý dovede dobře představit, jaká asi panovala na našem stadioně nálada. Smajlík Smajlík
Góly Tomka jsme 21.10.94 porazili Olomouc 2:0 a mohlo se jít slavit. Smajlík
 
11.10.2018, 11:09
 
Ja nejsem zastáncem těch přenosů. Nepovolil bych to z Lapače. Je to i o tom že je pro sázkovky. Navíc i ty přenosy nejsou moc k alitní a je jen jedna kamera. Radši ať se chodí na hokej. Než jak někteří do hospody a dat si za vstupné pivo, protože se to dává na plátno.
 
11.10.2018, 11:06
 
Reakce na simir: Tak co, všechny vyměnit ? Trenéra, hráč...
Neboj tady ten a jemu podobní zas vylezou hned jak se něco nepovede Smajlík
 
vajdik | Uherské Hradiště
11.10.2018, 10:24
 
 
vajdik | Uherské Hradiště
11.10.2018, 10:05
 
rst - Záruba není můj sympatizant - ale s tím, že mi odpověděl celkem rychle na můj dotaz ohledně Vsetína v TV mě potěšilo. Chápu také to, že nechtěl být jako sportovní redaktor spojen s kauzou Jurík... Ale vím, že je sympatizantem současného vedení českého hokeje a už jen proto, že mistr který vytvářel ten znak na českých repre dresech byl jeho bratr a Záruba právě vystupoval a obhajoval tuto prý "nutnou" změnu. Tady chlapec to dost přehnal...
 
rst | Vsetín
11.10.2018, 09:49
 
vajdik, Plha:
Zárubovi byl nabídnut i podpis petice za Juraje - "frajer" odmítnul, že chce zůstat nestranný. Sráč, je s těma sviněma jedna ruka. Vystoupit jasně proti praktikám těchto arcilotrů je pro něj až příliš hrdinský čin, na který tento uječenec nemá a zřejmě nikdy mít nebude. Já mu snad začnu přát, ať si zakomentuje nějaký zápas o sestup (neúspěšný) na "MS", třeba se mu rozsvítí.

Lisaj:
To máte vy mladí, co pamatujete převážně nepřízně a nesnáze, za odměnu. Smajlík Mimochodem takto vysoko v první národní (nyní 1. liga), Vsetín mimo postupovou sezónu nikdy nebyl.
Užívejte, chlapci! Smajlík

Návštěvnost:
Tady strašně moc lidí ubírají ty posrané přenosy. Moc lidí dá přednost ušetřené stopadesátikoruně a dá si u hokeje v hospodě 5+ pivisek. Žijeme v době internetové, v době kamerové, kdy každé trdlo má kameru v telefonu. Nebýt tohoto a být zápasy méně častěji, jako tomu bylo kdysi, je plno furt.
(Jsem strašně, strašně moc rád, že toto - ty kamery v telefonu každého drbana, přenos z každé díry, že to "za nás" nebylo. Vím 100%, že bych nejezdil tak, jak jsem jezdil (ne z důvodu, že bych to sledoval na noťasu, chytrotelefonu nebo tabletu, nedívám se ani teďka), a doma bych brzdil. Smajlík Příp. raději taky nechodil. )

Martin Podešva:
Současné postavení dává krokům vedení za pravdu, zároveň však zastávám názor, že si Podešvu dovedu představit jak v první lajně místo Ráce, tak ve druhé místo Pechance, kteří sem (jeden z nich) nemuseli chodit. Třeba se smířit s tím, že hráči přicházejí a odcházejí, můj názor však je ten, že za celou dobu nehrál Podešva s pořádnými křídly, což je možná škoda.

DíkZaTuVzpomínku napsal, že mám nějak rád Horčičku:
Nevím.
Přišlo mi trapné poslouchat od závistivců kecy na něj. Byl to normální zkušený gólman, který doplácel na to, že to hrajeme naivněji, než kdysi my na dvoře s tenisákem.
Úkol nováčka v první sezóně je především záchrana. Padat v soutěži, my bychom se s ním v bráně v klidu zachránili. Vzývání Pavlenky z Brém výherními věrnými vemeny, nedejbože vyhlížení příchodu Jetela těmi samými, když naši nególové dělali z tohoto supermana, se mi velice příčilo.

 
11.10.2018, 09:20
 
Reakce na Noveteplaky: Ahojte...Zdravím příznivce hokeje...
Tak co, všechny vyměnit ? Trenéra, hráče ? Kdyby neměly Budějky a Vepřov o zápas víc, asi bychom byli na prvním místě ! Ale pochvalu nebo poděkování hráčům jsem od Tebe jaksi nezaznamenal.
 
11.10.2018, 09:12
 
včera paráda! Smajlík V sobotu rozbijeme Slávku a doufám, že dorazí aspoň 3 000 fans. K tomu případu Frola, u něho stačí už to, když se srazí s hráčem, automaticky dostane trest Smajlík
 
11.10.2018, 08:48
 
Nickslotr: Tak rozhohčí jej vyloučí za zásah do hlavy. A video to neprokáže a D komise mu dá za to stop. Nevím co tam hulí. Navíc si Frolo dělal místo před aby sjel puk. Dnes už se.pískají takto i čisté hity.
 
nickslotr | Vsetín
11.10.2018, 00:15
 
VSH: to je,strašné hovna
 
Lisaj | město vsetína
10.10.2018, 23:32
 
Kdo dnes nebyl muze litovat,diky vsem zucastnenym,hecujte se do Prerova!!!
 
romanfrajer | VHK Vsetín
10.10.2018, 21:51
 
Zahoď tu trubku, ty kuo zahoď tu trubku... To byl dnes nejlepší chorál! Smajlík Smajlík Smajlík hoši děkujem, urvali sme to i proti pruhovaným poskokům ze svazu! Smajlík
 
To je pěkná série z tolika marodama Smajlík
 
10.10.2018, 19:54
 
Taky dobrý komentář. "Jak podotkl kolega, ze strany Dukly to je pokus o sbalení opité holky v baru, který celkem vychází, ale nedaří se vám celá situace dotáhnout až do samotného sladkého konce. Do hokeje převedeno, je tlak, jsou střely, jsou šance, ale nikoli góly."
 
ace81 | Vsetín
10.10.2018, 19:51
 
Uff,tak to ogaři ubojovali, ale tak pasivní výkon v třetí třetině (na střely 16-2) nás mohl stát 3 body.Gábič to však zavřel. Gratulace k šestému vítězství v řadě.Snad to protáhnem se Slavii na 7.
 
Vlach18 | Vsetín
10.10.2018, 18:53
 
Krásný komentář z onlajnů....Opět Pohl. Tentokrát se vřítil do útoku jak povodeň do Ústí nad Labem... Smajlík
 
ace81 | Vsetín
10.10.2018, 17:26
 
Dneska to bude totální útok Smajlík
 
10.10.2018, 17:19
 
Takže to nám dnes tech obránců moc nezustalo ne?:(
 
VSH | Jedině VSETÍN
10.10.2018, 16:06
 
odkaz
Řezníčku ty p... !
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.