Vstupenky online
Máte doma předměty spojené s historií vsetínského hokeje? | Aktuální počet prodaných permanentek: 203 (23.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
26.09.2018, 22:50
 
Dneska ubojované 3 body. Loni se nám tyto zápasy velmi nedařily.
 
ace81 | Vsetín
26.09.2018, 21:55
 
No je pravda, že v tak oslabené sestavě(hlavně v obraně) jsou další 3 body zlaté.Jen je neuvěřitelné kolik dostáváme golu v power play bez brankáře.Ty konce zápasu bychom mohli vylepšit.Nekoncentrace nebo docházejí síly?Teď ještě zlomit Porubu a pak odpočinek + doléčení obrany.
 
26.09.2018, 21:47
 
pavelmikel: Nevím sice na jaké házené byl Malík, ale já byl na 3. tř. na Lapači a musím uznat, že nás Frýdek pěkně tlačil. Ale tak buďme rádi za tři body. 17 ti letí kluci nám dali pěkně zabrat Smajlík
 
pavelmikel | Vsetín
26.09.2018, 21:31
 
Malík byl na házené vedle v hale nebo co? Ještě že mají na střídačce takového osla jinak by mohli být i výš
 
26.09.2018, 21:21
 
Trenér Frýdku byl asi jinde. Chlapi, díky za super odmakaný zápas. V oslabené sestavě, klobouk dolů
 
scouser | SVVT
26.09.2018, 20:29
 
Reakce na MYKY: Bez urážky, i kdyby to bylo lepší, stejn...
Což o to, ono by to ten potenciál i mělo, kdyby se to zpívalo o oktávu výš.
K tomu textu: s tím pokládáním životů za klub bych to zas nepřeháněl (smrdí to patosem) a nechal bych to jak to je.
 
26.09.2018, 17:46
 
Reakce na pjotr6: Tohle by taky šlo ne? Menší upgrade.. ...
Bez urážky, i kdyby to bylo lepší, stejně to nikdo zpívat nebude. Ostatně jako cokoliv jiného co vymyslíš a napíšeš to sem. Jestli tě to uklidní, tak ten chorál stejně nemá velký potenciál. Někteří to přeceňují, ovšem ta jeho řekněme zpěvná část je příliš krátká.
 
26.09.2018, 15:24
 
Reakce na Plha: Za mě k lepšímu. .. s Hrbolkem to hodíme...
Abychom (Abyste) pak jak sveřepí šakali zavile (ne)vyli na bílý měsíc. Smajlík
 
Plha | SVVT
26.09.2018, 12:04
 
Za mě k lepšímu. .. s Hrbolkem to hodíme ještě do latiny☺
 
26.09.2018, 08:01
 
Tohle by taky šlo ne? Menší upgrade.. Otázka,jestli k lepšímu nebo k horšímu..

(ať) V lize nebo v kraji
Žijeme náš (svůj) svět
Zelená a žlutá
Naše sláva(hrdost) jest (je hrdost nás všech)
Odkaz našich předků
V srdcích chováme
Za Zbrojovku naši (na Lapači slavném)
Život necháme.... Ale ale aleeee
 
25.09.2018, 10:40
 
Před příchodem do Hodonína jste hrál ve Vsetíně a v Porubě. Mohou se Drtiči porovnávat se soupeři, kteří předtím postoupili do WSM ligy?
Nejvíc mě mrzí Vsetín. Na Lapači jsem chtěl dohrát kariéru. Ve Vsetíně i v Porubě jsme trénovali také dopoledne. Bylo to nastavené na profesionální úrovni. To je asi největší rozdíl. Ale všechno je o hlavě
odkaz
 
24.09.2018, 22:50
 
Reakce na Gerard: Tak jestli jsi to myslel ironicky, tak...
No já sem to ani tak moc nemyslel, že sa nám to daří herně jako spíš že aspoň v těch posledních zápasoch sa k nám přiklonilo trochu toho hokejového štěstí a že i přes ty stažené půlky tak máme body což nám loni právě chybělo. Loňi sme hodněkrát byli lepším týmem a měli aj docela dobrý náskok ale dostali sme nejaké ušmudlané goly a nakonec skončili bez bodů. Samozřejmě mosíme na hodně věcech určitě zapracovat to jo, takto by sme v play off neuspěli. Ale na konci základní části už sa nikdo nebude ptat estli třeba ty 2 body které rozhodnou o umístění, tak byly uhrané s přehledem nebo o fous.
 
24.09.2018, 21:53
 
to ace81: ten komentátor byl totálně zmatený, ne že neustále pletl jména, ale dokonce tam podle něho kolikrát hrály úplně jiné týmy ... ten druhý dal určitě Jonák, hlásili to i na stadionu. Takže Rob "pouze" 2 kusy
 
Gerard | Vsetín
24.09.2018, 21:50
 
Reakce na Petrklic: Paráda. Aj přes všecky patálie si my...
Tak jestli jsi to myslel ironicky, tak jsi to "trefil", jestli jsi to ale myslel vážně, tak jsi spíš pobavil. Protože na těch našich závěrech jde právě přesně vidět jak si nevěříme a jak máme poslední minuty stažené půlky. Ať to byl Prostějov a gól v power-play minutu před koncem a následně i zpackané prodloužení. Ať to byl Havířov, kdy jsme posledních deset minut ten stav 1:1 spíše bránili než abychom se snažili sami rozhodnout, až z toho byl gól na 1:2, na který naštěstí navázalo Koukovo vyrovnání. Poslední domácí zápas s Třebíčí netřeba připomínat. I když jsme si ty tři góly v poslední desetiminutovce naházeli více-méne sami. A dneska taky moc nechybělo aby to ti junioři a naděje našeho reprezentačního hokeje (v závěru ve složení Smetana - 26 let, Pačes - 36 let, Kadlec - 29 let, Kloz - 31 let, fin Korkiakoski - 26 let) srovnali. I tak poslední pětiminutovka 2:0 pro domácí.

A jen tak pro zajímavost, když vezmeme v potaz i přípravu s Vepřem, tak poslední čtyři power-play, které proti nám soupeř hrál, dokázal zužitkovat (Přerov, Prostějov, Třebíč, Litoměřice). A pro doplnění se mezi tyto power-play vklínila i jedna naše ... s Kladnem, která pro změnu skončila taky gólem ... a zase v naší brance ;-).

Takže ty závěry opravdu nejsou dobré. Jenom jsme naštěstí s Třebíčí a s Litoměřicemi dokázali nastřádat za 50 minut takový náskok, že nám to zajistilo po třech bodech. Tady to bude chtít na těch koncovkách hodně zapracovat. Tak abychom je odehráli spíše aktivní obranou a sebevědomě s vírou, že to prostě již uhrajeme bez gólu.

Pozitivem nicméně určitě je, že i když ty výkony a ani sestava momentálně ani zdaleka nejsou ideální, tak jsme ty poslední dva zápasy dokázali urvat a že už jsme na pozicích, které se nám všem určitě líbí víc, než ty kde jsme byli před týdnem. Když teď zvládneme i následující tři zápasy (všechny doma a všechny hratelné), tak nás to snad nakopne a uklidní.
 
24.09.2018, 21:36
 
ace81: Kdo je Kuronen?? Smajlík to je nějaký finský rolbař?? Smajlík Smajlík
 
24.09.2018, 21:03
 
Uff. Super :-) Ted ještě mít lepší závěry. Někdy si už hodně věíme i v oslabení a moc atakujem rozehrávku pi zbytecnych faulech v oslabení...hrat až do konce. Už ať máme plnou sestavu..
 
24.09.2018, 20:43
 
Paráda. Aj přes všecky patálie si myslím, že sa nám začíná dařit to na čem sme loni hořeli a to je udržet aj těsné vedení až do konca a brat body
 
ace81 | Vsetín
24.09.2018, 20:17
 
To bylo zase infarkt drama z ničeho.Ten Korkiakoski byl extra kauf pro Litoměřice-škoda, že náš Kuronen není jako on Smajlík Condor ml. to je střelec, gratulace k hattriku.
 
BohseOnkel | Ohrada
24.09.2018, 20:14
 
Po Třebíči a Lit řady vs fanoušků trpících vysokým tlakem značně prořídly Smajlík hoši děkujem
 
24.09.2018, 07:58
 
No upřímně Karafiat a Mitch patřili mezi zatim nase nej útočníky
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.