Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<4567891011121314>
21.03.2015, 20:15
 
Jooo, mně už to došlo, šak to jenom stejný systém jak na mistroství světa nebo evropy ve fotbale třeba. Prostě lístek je na na jméno a u vchodu musíš ukázat občanku že jsi ten na koho je ten lístek :D.

Ach jo, no taky je možné že ti přerováci co tu píšou, sou na tom s myšlením až tak zle, že si tu strašící historku sami vymysleli Smajlík .

Protože to nebyli schopní vypsat na netu, tak to většinou bývá tako:

Z bezpečnostních důvodů budou všechny vstupenky prodávány pouze na jméno a datum narození. Při prodeji vstupenky je podmínkou předložení občanského průkazu (může být i ofocený). U každého vchodu budou probíhat bezpečnostní kontroly a každá osoba se musí u vstupu prokázat občanským průkazem. Pokud údaje na něm nebudou odpovídat údajům vepsaným na vstupenku, nebude umožněn vstup na stadion.

Zkráceně, to není systém (a ani nemůže být) aby se tam nedostali hostující fanoušci, ale systém pro velké akce aby se zabránilo kšeftování se vstupenkama :D.
 
21.03.2015, 20:06
 
S těma občankama je to prostě jasný nesmysl, který tady šíří jenom proto aby odradili lidi tam jet. Oni to ani nepíšou na webu, tam je napsané jenom že lístek je na občanku a najdnu občanku snad 5 lístků ještě. Celý ten nesmysl si vymysleli jenom ti lidi co tu píšou na fórum, aspoň jde vidět že se bojí.
 
21.03.2015, 19:48
 
Reakce na tony83: Nechcete si dat vepri odpich a prestat...
No je to tak, sám věřím úplně všemu, ale jak pohádkám s občankama snad nevěřím ani já. Nebo jako je tu někdo, komu se někdy v životě stalo, že mu paní v pokladně neprodala lístek protože nějakým působem z občanky vydedukovala že nemá nárok :D
 
21.03.2015, 15:15
 
Reakce na M.E.O.: Podle toho, jakou rychlostí se včera d...
No kdo si dřív stoupne do řady, tak ten si ten lístek koupí a nikdo neví komu jde fandit. To jsou zase řeči.
 
13.03.2015, 22:09
 
Šak fandili dobře, i když prohrávali tak se pořád snažili.
 
26.02.2015, 12:30
 
Docela dobré:
odkaz
 
28.11.2014, 14:13
 
Reakce na Rst: Co pamatuju, ani jedno play off neměl Hro...
A nebo si můžeme vzít pozitivní příklad z Havířova, ti jsou spokojení.
 
04.05.2014, 13:09
 
Proč by valmez nenastupoval do nového ročníku?
 
20.04.2014, 20:36
 
Reakce na Edd_vs: V tomto případě šlo ale o natolik zása...
Každý není týmový hráč a s někým se domluvit nedá a je pak lepší se s ním rozloučit (i když to třeba myslí dobře). Osobně si permanentku zase koupím, myslím že když se sečtou plusy a mínusy, tak vedení udělalo hodně dobré práce a zaslouží poděkování.
 
20.04.2014, 12:12
 
Reakce na Edd_vs: V kauze Vlach-VHK se obě strany choval...
S každým není možné se domluvit rozumně. Pokud vím, tak do Jalovce žaloval jako první pan Vlach.

Ale jak jsem už psal, sestoupilo i Kladno. Nechápu jak múže někdo spojovat prodej permanentek s tím, jestli odešel nějaký sponzor. Fakt nechápu, ta sezóna jako celek byla dobrá, ale není možné aby se dařilo všem pořád na stoprocent.
 
18.04.2014, 19:01
 
Sestoupilo i Kladno v hokeji. Nedělal bych z toho tragédii. Horší by bylo dopadnout jako v Pardubicích, kde prostě bohatý sponzor přestěhoval tým do jiného města a nejsem expert, ale myslím že se něco podobného kdysi stalo i v Prostějově. Podle mně je lepší, když to vede někdo kdo má Vsetín rád, než profík, kterému je to úplně jedno.
 
03.03.2014, 15:40
 
Tak tak budu stíhat až druhou třetinu, nemožete někdo poprosit opaváky, aby simulovali a váleli se na ledě v první třetině ještě o něco dýl než normálně ať to stíhám? Že děkuju Smajlík
 
28.02.2014, 16:14
 
Kdyby se povedlo ještě zahrát tak jako ve vítěžné sérii, tak si myslím že Vsetín může Opavu ještě překvapit Smajlík . Jinak co se týká chyb, tak to se prostě stává, nedělal bych z toho tragédii.
 
08.02.2014, 13:55
 
Reakce na Jabba: Hele snad v každý učebnici ekonomie jso...
Podle mně je to s tím darem a tabletem dobrá akce Smajlík . Jinak podle trenéra bobrů si jedou prý pro jasné vítěztví a Vsetín nemá žádnou šanci.
 
06.02.2014, 14:31
 
Reakce na malyprcek: to chce taky umět číst mezi řádky.....
No máš pravdu Smajlík , jak to vypadá, tak bude i soutěž o tablet v sobotu :D.
 
06.02.2014, 13:22
 
Reakce na malyprcek: milý eričku, tady je úplně jedno, k...
No jo ale volí se strany a Vsetínáci se rozhodli jasně, a proto si může Stachová (žačka Íčka a Nečase) dělat co chce:
odkaz

Jde o to, abyste misto nadávání na to jak se vsetínská hokejová chová, taky pro to něco udělali u voleb. Jde o to, že by bylo lepší aby se snažili lidem pomáhat a ne škodit. A víc už k tomu nic psát nebudu.
 
05.02.2014, 20:34
 
Reakce na muclinger: ...chováte se,jako dobytek.copak,ta...
Ach jo, paní Stachová nebo paní táborská, divím se že vám vůbec odpovídám :(. Nevím co je složitého pochopit na tom, že na stadionu (pravděpodobně z bezpečnostních důvodů) je jenom jeden odpadkový koš. Ale tak to chodí prostě na všech stadionech a na všech akcích, vše se dá uklidit během půl hodiny. Kdo se ale nechová jako normální člověk jste vy. Co kdybyste se nad sebou zamysleli a radši lidem pomáhali a dělali jim radost, tak jako třeba Vsetínští hokejisti ?
 
05.02.2014, 16:57
 
Reakce na malyprcek: ono by možná stačilo je přikurtovat...
Uklízí se po každé akci, festivalu, večírku, plese. Táborská a Stachová se spíš chovají jako kdyby byly z Přerova. Peníze berou cizím lidem (z daní), ale práce nikde.
 
05.02.2014, 14:59
 
Se vám ale (Vsetíňákům) divím, že tam takové příživnice vůbec trpíte. Za chvílu budou volby, ale předpokládám, že zase zvolít to samé. Ale dobře vám tak, až budete v práci přesčas, tak si vzpomeňte jak se mají paní ze vsetínské sportovní za vaše prachy jak ve vatiččce a jak nad váma ohrnují nos, že jste pod jejich úroveň.
 
05.02.2014, 14:53
 
Reakce na propichnutypuk: http://www.vsetinskasportovni....
No tak to bývá, když někdo neschopný dostatne protekční místo a začně ho pálit dobré bydlo a začne si myslet že je nepostradatelný (dobrý příklad je třeba Petra Nagyová). Místo aby zařídili úklid a opravu, jak to bývá běžné, tak začnou úkolovat druhé.

Bc. Iveta Táborská a Mgr. Pavla Stachová by si měli předem rozmyslet, kdo je tu pro koho. Jako že úřednice jsou placené z daní lidí a mají sloužit a poslouchat a ne naopak.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín