Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
to Asterisk: No, kdyby netrefil tu prázdnou bránu, to už by bylo moc, nemyslíš??? Smajlík Smajlík Smajlík prázdná brána se učí trefovat už od benjamínků Smajlík Smajlík
 
19.09.2020, 20:34
 
Dneska paráda. Díky všem co u toho byli, jak na ledě tak aj v hledišti. Dnešní nasazení hráčú sa mě líbilo a asi bych aj po prohře nelitoval toho, že sem šel.
Smajlík
 
19.09.2020, 20:32
 
I kdyby to byl dnes nadlouho poslední zápas, stalo to za to.. na ledě i v hledišti, díky všem zúčastněným ovcim Smajlík
 
Ace81 | Vsetín
19.09.2020, 20:32
 
Super zápas od obou týmů, Strmen dobrý výkon. Snad ogaři prolomí venkovní smůlu ve Vepřově. Podobný výkon by tomu mohl pomoci. Hrycek si ty ovace pořádně užil.
 
zelí | Praha|Vsetín
19.09.2020, 19:54
 
Díky do kotle za dnešek! Smajlík
 
19.09.2020, 19:54
 
No, myslim ze v tento okamzik je potencionalnim prerusenim ci dokonce zrusenim rocniku nejvice vystrasen Ondrej Valcik aka. hokejvsetin. Dneska kotel vyvolal Hrycka.... Jestli zas co nejdriv nedostane srelivo - tj. ze #63 neco nepokazi, prijde dost mozna na dost dlouhou dobu o svoji masturbacni stimulaci!

Tywoe, ty si ted asi ani nevyhonis!!!
 
Vlach18 | Vsetín
19.09.2020, 19:37
 
Super... Body proti Kladnu se počítají
 
PDH
19.09.2020, 18:53
 
Plekanec, když je takový diskutér, by měl dorazit sem na fórum...
 
Vlach18 | Vsetín
19.09.2020, 18:37
 
Ty onlajny stojí za pi...
 
Chrt | Vsetín
19.09.2020, 15:15
 
Gerard: cele je to o lidech a o tom, jak vnimaji nebezpeci. Odkazujes se na jaro, ale tehdy bylo mentalni nastaveni vetsinove casti populace uplne jinde. Dnes je tu siroka skupina odmitacu covid omezeni a je jedno, jestli je to kvuli ekonomickym dopadum, omezovani svobody nebo odporu k autoritam, tj. vlade a statnim institucim s ni spojenymi.
Noseni rousek na verejnosti, odstup, omezeni poctu socialnich kontaktu, dodrzovani hygienickych pravidel... nic moc sloziteho a kazdy by to probral radeji nez x-tydenni lockdown. Je na kazdem, jak moc bude pravidla dodrzovat a kolik facek pak vsichni jeste dostanem.
 
Flasar | SFAKZZ
19.09.2020, 15:00
 
Reakce na Gerard: Flašar: sorry Aleši, ale ty Tvoje čísl...
Překroucená ? Samozřejmě že se denně nepotkám na baráku s 900 lidmi,bohatě stačí těch necelých 200 co tam máme,dále lidi na jídelně z jiných objektů,všichni ti migrující po firmě a nakonec stojící dav u kolotoče,každý den jsem v kontaktu s jinými lidmi,můžeš nevěřit,nebo pochybovat,ale je to tak. Market byl myšlen kolik chrblajících lidí tam projde,ne kolik jich tam je v jeden moment. Rychle se zapomíná,ale první nakažení byli právě pracovníci obchodu. Když zavřeli malé obchody a nahnali nás do marketů,tak to nikdo neřešil a teď mám mít výčitky,že jdu na hokej ? Smajlík
Podle posledních návštěv je překroucené číslo 2500 lidí na hokeji,ale je možné,že třeba Kladno zvedne počet lidí o 100% no nemyslím si to,podle mě tam bude stejně lidí jak na Šumperk.

Jeden křičí na druhé co má dělat a jak se má chovat,ten oponuje že není ovcí ...co mě na té šaškárně vadí,že se mě to dotýká ekonomicky. 
Rst | Vsetín
19.09.2020, 14:17
 
Reakce na Gerard: RST: díky Rosťo za "pochvalu" ;-). Nej...
Tak ten první odstavec je tutovka. Smajlík
 
Gerard | Vsetín
19.09.2020, 14:11
 
RST: díky Rosťo za "pochvalu" ;-). Nejsmutnější je, že jakmile se ta situace tady nedej bože opravdu vyhrotí, tak že nejvíce křičet a nadávat, že je nikde nechtějí otestovat, ošetřit, hospitalizovat, budou právě ti, kteří nejvíc křičí teď, že o nic nejde a že je to jenom pitomá "chřipečka".

Chci věřit, že se snad rozhodování a opravdu epidemiologicky koncepční opatření, výrazně zlepší pod taktovkou Hamáčka a krizového štábu. Který už na jaře ukázal, že narozdíl od samolibeho Babiše a slabého Vojtěcha umí opravdu rozhodovat věcně a jednoznačně.
 
Gerard | Vsetín
19.09.2020, 13:54
 
Flašar: sorry Aleši, ale ty Tvoje čísla jsou tak trochu překroucená aby vyzněla tak jak chceš aby vyzněla. V tom Austinu (nemýlím-li se) určitě nepřijdeš do bližšího kontaktu s více než padesátkou??? lidí. Určitě ne se všemi 900. Market o tisících chrblajících lidech jsem taky ještě neviděl. Určitě ne na Vsetíně. A to že tam možná za celý den projde tisíce lidí, tak určitě není epidemiologicky tak nebezpečné jako být s dvěmi tisíci lidí, dvě a půl hodiny zavřený na zimaku. Kde se navíc křičí, fandí, objímá apod. Navíc když ten "pitomý hadr na hubě" moc těch fandících mít nebude.

Na Vsetíně pořád máme jakž takž ještě situaci klidnou, ano je to možná jenom otázka času, ale byla by škoda, aby dnešní zápas s Kladnem byl nakonec i pro nás podobným nosičem nákazy jako bylo na jaře pro Lombardii čtvrtfinále Ligy Mistrů jejich FC Bergama.

Nemysli si, že já taky nechci zase žít naplno jako dřív, nemysli si, že mě nes.re, do jakých obrátek to nechali ti naši zoufalci ve vládě svou letní nečinností rozjet. Nemysli si, že mě nes.re, že to zase odskáče naše ekonomika a to obzvlášť některá odvětví, ale kdybychom se všichni byli schopni chovat trochu obezřetně a odříct si určité zábavy, nebo se při nich chovat alespoň mnohem rozumně, tak bychom tu měli mnohem lepší výchozí pozici jak to teď zvládnout bez velkých obětí a to jak těch na životech, tak těch ekonomických.
 
19.09.2020, 13:10
 
odkaz

To si těch permic lidi moc neužijí Smajlík Smajlík
 
Flasar | SFAKZZ
19.09.2020, 12:41
 
Reakce na Gerard: Je to už nějaký měsíc co jsem tady nap...
Nemám problém s hadrem na hubě a s většinou omezení co vláda předkládá,ale ...v baráku máme kovid,jedu do práce kde je 900 lidí a někteří už doma s kovidem,po práci do marketu kde to tisíce "zdravých" lidí zachrblá a potom mám mít strach jít na hokej do sektoru mezi 300 lidí ?
Všichni tuší,že to teď bude asi velké,ale kvůli tomu nepřestanu žít a nezalezu do bunkru,třeba to je můj poslední hokej,kdo ví,tak si ho aspoň půjdu užít.
 
19.09.2020, 12:31
 
Asterisk Smajlík
 
19.09.2020, 12:21
 
Gerard Smajlík Smajlík
 
19.09.2020, 12:16
 
A ty jsi pozitivní na co, ty jelito?
A proč na ten test lezl, když to nakonec zabalil a šel pryč, to ho asi tak nutně nepotřeboval.

A jedna záhada. Celou dobu se tu neukážeš, pak přijde jeden z těch TOP zápasů a hned se tu musíš připomenout, aby jsi tu následně večer všechno zhodnotil. Smajlík
 
19.09.2020, 12:12
 
Dneska možná poslední domácí zápas (s lidmi), tak si ho užijme....
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.