Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
rst | Vsetín
06.02.2022, 06:17
 
*Gába po dlouhé době ABSENCE schopný vyčapat výhru u venku.
Aby to někdo nepochopil zle.
 
rst | Vsetín
06.02.2022, 06:15
 
Michnac:
Sice se to nedá číst, ale progres vidím v tom, že tam dnes nemáš ani jednou slovo Jenáček či Jenáčci, kvůli kterým ses tu registroval.
Vidíš jenom negativa, já naopak, výhra v nadupaném PV v zápase s play off parametry, Gába po tak dlouhé době schopný vyčapat výhru venku, 1. lajna šlape jak hodinky, krása na pohled; za mě spíš příjemné překvápko.
(Romane) jsem se podíval, jestli nejsou Březina se Zemanem ve stavu zraněných. Nejsou. Opět - pro mě spíše příjemné překvápko, že se, ač zdraví, nevlezli do sestavy v PV.

S.D.I.,
Sleduju, že Ti u toho Hňupa moc nechutnalo asi.
 
rst | Vsetín
05.02.2022, 20:43
 
Dikzatuvzpominku, včera 18:55: hláška týdne. :-)
 
rst | Vsetín
05.02.2022, 20:41
 
Amyk: Smajlík ♥️
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 13:58
 
Luky:
Já ne, vše mám od insiders Asteriska a Ace81. Smajlík
Že to shořelo na nějakém pjbnm mailu.
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 13:56
 
Duda Vlach Berger by mělo zvuk! Dvě beranidla, co to umí i s hokejkou, k nim Vlašák se svými záblesky geniality. Na play off útok jako hrom. Navíc na ty "Goiše" a jim podobné - super.
Neva.
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 13:51
 
Ace81:
???

... zopakuji: asi se o tom Dudovi nebavil někdo s někým jednou větou, 5 minut apod. Domnívám se, že dotyčnému asi tohle jméno rezonovalo v hlavě od rána do večera. Přijde mi velkolepé, že pak zrovna tohle jméno v nějakém důležitém mailu odeslaném za "minutu dvanáct" chybí.


 
rst | Vsetín
04.02.2022, 10:53
 
Ať mě s tím Pšurným někdo nechytne za slovo, samozřejmě vím, že nám k němu dopomohlo především přerovské vedení. Byl jejich ikonou a v pohodě by si to tam dohrál.
Bude zajímavé sledovat jej v play off. Jestli opravdu zazáří jak doteď, nabo "naváže" na Pechyho a "vytratí se", protože "play off".
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 10:43
 
Vajdik:
(Opět pocitově)
Zeman s Březinou mi přijdou takový jihlavský druhý sled. Nebýt to tak, hrají stále za Jihlavu. Jsou šikovní, ale strašně hodní.
Bývalému hokejistovi jsem říkal, že ten Březina je strašně hodný. A on mi říkal, že hodný hokejista - nejhorší hokejista.
Možná takhle uvažovalo i vedení s tím Dudou - třeba už je taky nebavilo, jak moc velcí Mirkové Dušínove jsme.
Pšurný, už jsem říkal, měl tu dávno být.
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 10:16
 
Pocitově: Pšurný předvádí velké věci! Je radost se na něj dívat v útoku s těma 2.
Prijde mi lepší, takový živější, hokejovější než Tonda Pechy.
Bylo by zajímavé narazit na ně v play off.
Tondovi, i když teda z Havířova do Přerova je jak z bláta do louže (ale jasně, v současnosti všechno lepší než padající AZ), přeju, ať se (s výjimkou proti VS) daří.
 
rst | Vsetín
04.02.2022, 10:05
 
Ace81, tak ta druhá věta z 9:32, ta je! :-)
Řešit nějaké jméno od rána do večera, od večera do rána, pak už to jméno, které ti šrotuje v hlavě od rána do večera, od večera do rána, napsat do mailu, ale nenapsat jej tam. To je prostě VELKOLEPÉ! To fakt tak bylo? :-)

A zase se stejně tak moc nestalo, jsou horší věci na světě, přinejhorším se budeme zase mrcasit v rohu, když teda Matouš s panem Peťulem budou na trestné.

FrankZ:
Taky se divím, proč s tím nejde na mimibazar.


 
rst | Vsetín
03.02.2022, 01:17
 
Asterisk:
Nemyslel pan Novak spíš to, že kdyby to poslal někdo dřív, dříve by se přišlo na to, že tam ten který hráč chybí, a dalo by se to vyřešit dalším mailem? A kdyby tam zas někdo třeba chyběl, tak poslat další mail? Prostě posílat ty maily do té doby, než tam budou všichni, které Hromosvod chce, aby mu tu hráli.
Ale tom, že se to nechalo na poslední možnou chvíli, se prostě už další mail se všemi jmény nedal poslat(?)
...
Co už, pobavilo, ne, že ne. Jak včera, tak dnes, kdy tomu nasadili korunu.
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 19:30
 
Zeerek:
Jj. Měkký byl jako celý mančaft 91-93. Pak ve Slavii ale zažil i postup a i nemálo sezón v ELH.
Ono tehdy nebyl net, ale že tu přišel někdo ze Sparty, to byla pecka srovnatelná s tím včerejším Dudou .. (Vůbec nikdo tehdy netušil, že si tu krátce na to budou reprezentanti odevšad sami volat o místo, to bylo naprosté sci-fi. A hokejka ze Sparty na Vsetín, to bylo taky dobře crazy na tu dobu. Smajlík )

Setteinz:
Normální hecovačka bývalých spoluhráčů, kteří zůstali na VS i v 93/94.

Mlho,
se mi zdá, že ji střelil Kocurovi přímo v hospodě (Astře) a domů šel ve svetru.
Bunda nešla přehlédnout na všech třech K., které jsem v ní v těch dobách viděl. Smajlík

------
Duda ale fakt nenudí, je neskutečné, kolik si člověk vzpomene, když si jej vybaví, hned spatra Beránek kvedlačky lopatou v hubě, masakr, kolik by teď Beránek za tohle fásnul(?), pak jak kdyby se nechumelilo, hráli ti dva spolu za Slávku, neuvěřitelné.
Pak jak šel za Čakajikem do šatny, opět neskutečné, pak ten přechod pro chodce, soud a jeho "pak jsem mu přetáhl přes hlavu dres," když popisoval, jak přetáhl přes hlavu nějakému důchodci svetr(!), a dál a dál, nějaká potyčka s vs. někým u busu snad u Vsacanu, to ale pro mě bylo jedna paní povídala, nevím, o co šlo a o koho.
Ale tak už jen za toho Beránka tady by se mu to mohlo dařit.
Já byl včera prve v šoku, pak mě pobavilo to, jaké to vzbudilo všeobecné veselí, protože fakt je to sranda, no a pak zase pragmatismus - kdo jiný by tam měl vlézt před tu bránu, kdo si zjedná respekt, když ne tento blázen?

Mmch u mě největší voser byl příchod Štrauba před 03/04, to jsem jináč zuřil. Smajlík
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 13:38
 
Setteinz:
D. Šelesovský a Salát (ten mi nevadil, ale úžasné jméno pro gólmana Smajlík Smajlík ) jako gt legendy proti Brumovu, to je taky zpráva jak od Černé kroniky v Ať žijí duchové. :-)
... dodám jen,že ještě v 92/93 byl DŠ odejit a sezónu již mezi Tomsonem a Barusem dohrál Kupec #28 a společně s Mařák Stavjana Šebestů jsme měli na tu dobu a ligu útok jak hovado. (Samozřejmě bez obrany Smajlík , ale dívalo se na to dobře, navrch nikdo netušil, co již za půlrok začne za Crazy Show. Smajlík
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 10:08
 
VSH: Aspoň bude co číst ♥️ Smajlík
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 09:50
 
Mmch představa, jak vedle sebe v šatně sedí zrovna Matouš s tím cypem, to je bizár. Smajlík
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 09:47
 
Umansez:
+ když už tam máš Štrauba, tak jsi tam mohl dát i rolbaře Karla a Říhu, co trénoval naroďák. :-)
 
rst | Vsetín
01.02.2022, 09:45
 
Jarah:
Strašné motaniny píšeš. Resp. stenografuješ. Na konci věty stačí jedna tečka, ne víc. A uprostřed věty nemusí být tečka vůbec, natož víc.
Kladno tam má hromotluky, kteří Dudu příp. zahodí za mantinel, tak neblouzni.
-----

Když už nic, tak třeba pro PV (toho jejich tréňu, co když se vysloví jeho jméno,naskočí mi Bryan Trottier) je to jasný signál, že nás jen tak nezválcují; tady ještě oceníme jak Pituleho, tak Matouše. Těžko spoléhat na to, že nám to v rohu s nimi (a jinými) zase vyjde.
Třeba při přesilovce tam dát ty naučené + Dudu před bránu - to zní dobře.
Otázkou je, jestli spíš nenaváže na ty Štrauby a Ivany.


Umansez:
Když už tam máš Štrauba, ročník 66, potom ti tam chybí hlavně porubský Prokop (u mě v novodobé historii Vemeno č. 1 ), Ivan taky tam není, a mohl by tam být i centr Šelesovský z 92/93, hrával mezi Tomkem a Barusem, č. 22, tata jeho to tu trénoval, to bylo pako jak zvon.
Na druhou stranu mi tam přebývá Endál s Třetinou.
 
rst | Vsetín
31.01.2022, 22:35
 
Fan22:
Já četl cyp.
A možná jo, možná je to přesně ten cyp, co nám chybí. Smajlík

A když bude hrát jak ponocný, naváže na Štrauba s Ivanem, kteří tu ještě v ELH taky nehráli lautr nic a byli úplně promiloví proti dřívějšku.
 
rst | Vsetín
31.01.2022, 21:35
 
Zase ale přiznejme si, že už tu dlouho chyběla.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.