Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
rst | Vsetín
04.07.2021, 16:24
 
Asterisk:
Zajímavost(!) :
Díky tomu pravidlu ofsajd na červené čáře se mohla udát nejfantastičtější akce, po které padl gól, jakou jsem kdy naživo viděl.
Rok 93/94, zápas s Ústím, tehdy ještě nad Labem.
Raděvič se vracel na svou polovinu hřiště, aby nebyla přihrávka přes dvě čáry. Byl tak čelem k našemu gólmanovi. Jaškin za naším gólmanem rozehrával. Rozjížděl se mu na pravém křídle Jack a nabíral rychlost. Uviděl vracejícího se Raděviče a narýsoval přihrávku středem hřiště na něj. Raděviče jak se vracel, na červené čáře, přesně tak, aby nebyl ofsajd, periferně viděl, že je našlápnutý na pravém křídle Jack, si pustil puk mezi nohama a zády k bráně soupeře pravou nohou, patičkou, přikopl ze svého pohledu doleva na rozjetého Jacka. Vyšlo to Jackovi přímo do jízdy a tento jel sám na gólmana. Fantasmagoricka akce, ale naprosto úchvatná. Málokdy jsem někomu přál, ať dá gól tak, jako tehdy Jackovi. Tomu se to povedlo a Gól měsíce, Gól roku byl na světě.
Raděvič - Maradona na bruslích.
Masakr, že se jim to podařilo při tom ofsajdu na červené, bylo to milimetrové od Jaškina i Jacka a Raděviče to povýšil na Umění.

Růžička při ofsajdu na červené, byla radost to sledovat. Nejvíc jej mám v hlavě v Trenčíně. Na své půlce jej vlastně nepamatuju, byl jen na soupeřově polovině a červenou jezdil obkročmo.
Smajlík
Stejně tak Buřič z Hodonína. Smajlík
Byla to prča. 😁
 
rst | Vsetín
03.07.2021, 16:39
 
Nebohý Luděk Čajka.
Ale ty rychlostní souboje o puk mi taky chybí.
Ještě víc mi chybí to pravidlo, že se dá vylučovat až ke stavu 3:3 na ledě na hráče.
Hra 4:3, 3:3 byla vždycky vrcholem západu, adrenalin, tribuny ve varu. To mě vždycky dostávalo
Teďka může být 10 hráčů na trestné a furt se hraje 5:5. Nuda.
 
rst | Vsetín
19.06.2021, 22:39
 
Tuším, Novák. Děkujeme. Smajlík
 
rst | Vsetín
19.06.2021, 22:37
 
Edo, je to možné, jen jak s Tebou v mnoha věcech po covidčas souzním a dokonce se občas přistihnu, že mi mluvíš z duše (což by mi ještě před pár kvadrály přišlo jako sci-fi 🙃 ), tak přece jen: francouzská kopačka v bráně přece jen nebyla jako to havlíčkobrodské vemeno v brance, díky němuž trefil Kajaba gól desetiletky. Smajlík
 
rst | Vsetín
17.06.2021, 15:31
 
Centra č. 1 už ale máme. Jejím Roman Vlach. V play-off to jasně prokázal.
V ZČ možná pro někoho neviditelný, v play-off ale hráč TOP1.
Jasně, je to trendy, bruslit jak šílenec odnimudnikam a být všude a nikde. U Vlašáka, i když všichni porovnáváme s jeho tátou, který tady, no však pamatujeme všichni a ještě teďka mi přitom cuká koutek, protože to byl tak nepředstavitelný nesmysl..., tedy porovnáváme s tátou, ale i Roman tam ty ZABLESKY HOKEJOVOSTI prostě měl. A ne malé. Na jeho hru prostě u jako jednoho z mála (Berger, Zeman, Málek, Stach) byla radost pobledět.
Takže prvního centra už máme, jestli bude hrát první, druhou nebo třetí a s kým, zatím nevíme.
S tím poklekáním a očkováním; mně to naopak přijde mnohem důležitější téma než to, kdo bude de hrát prv Ivo centra. Protože i kdyby hrál prvního centra Gretzky a druhého Lemijů, pokud by ta hovadina klečení dorazila do hokeje a Vsetín před někým poklekl, prakticky by asi klub jako takový u všech dosavadních fans skončil.
Očkování se probíralo, protože se mančaft šel pár metrů vedle napumpovat; téma taky dobré.
 
rst | Vsetín
17.06.2021, 09:00
 
M111:
V tom případě chválím naše chrabré hokejky, že nejsou posrané za ušima, šly příkladem, splnily občanskou povinnost a nechaly se naočkovat.
Bravo chlapci! Bravisimo! Smajlík
 
rst | Vsetín
16.06.2021, 14:13
 
Reakce na Majkl111: tak bylo by dobré nahodit přáteláky ...
Dobrý nápad. Na přáteláku, jenž by kolidoval s finálem Stanley cupu, natož ME ve fotbale(!), jsem ještě nebyl. Valmez beru, Třinec taky.
 
rst | Vsetín
12.06.2021, 16:28
 
Se divím, že nějaký bílý poťapanec nepřišel s tím, aby na tom afroeuru běloši vkleče i hráli.

Nesleduju to až tak, hoďte info, kdo klekl a kdo ne, ať vím,kdo je KKT a kdo sympoš. Dík.
 
rst | Vsetín
10.06.2021, 15:42
 
odkaz

symbolicky, Kotrla i Tobola ok, nic proti, jen s
nadsázkou: ti na fotce vlevo ví o Vsetíně/hokeji VŠECHNO, ti napravo "NIC".
Jen mě to pobavilo. nic v tom
nehledejte.
 
rst | Vsetín
09.06.2021, 07:33
 
Pali,
jasně že jo! Smajlík
Na "zlobivých schodech." 😁
 
rst | Vsetín
08.06.2021, 18:31
 
Setteinz:
Jj, Reddick, lublaňský černoušek v brance, GREEN DRAGONS (lublaňská ekipa) měla i transparent "Reddick for President."
Mmch ti GD na nás udělali velikánský dojem, byli první skupinou, navíc vyjezdovou, která na Lapači použila ohně.
Byli výborní.
 
rst | Vsetín
07.06.2021, 21:13
 
Coby, Setteinz?
Možná jsi to přehlédl, tak ještě jednou. Je pěkné, když někdo menší postavy mančaft oživí, ne-li přímo táhne.
Řezníček, jakkoli jsem ho nesnášel, tak v Plzni hrál výborně a s Olomoucí má titul.
Theo byl světový hráč. Hrdina v "bez frází" o něm dobře psal, že byl krpaty a pak jednou přišel nějaké léto nabuseny jak Shrek.... Fet a anabolika nebo co to do sebe v NHL prali tehdy.

Hokejisté se, tak jako lidé obecně, zvětšují, každá generace je větší než předchozí.
V té bráně to je masakr největší. Tam teď prakticky vymizel třeba semafor, 2m golman jej ve stoje prakticky neudělá. Jak tam sebou ti Pešatové či Volfové, naposledy Hovi či Plch mrskali, teď se ty hromburacove prakticky jen sunou a posouvají, jelikož se jim stačí hnout o centak a jak jsou obrovští, tak to mají. Zmensit jim výstroj ihned!

V poli jsou mančafty taky o hlavu větší než v devadesátkach, i když jsou teď menší hráči, o to rychlejší a šikovnější, v kurzu...
Tak sem s ním, s tím Magiapánem! :-)

Ale aby pak v play off či baráži nepřijeli o hlavu větší chlapi a nebyly tu stížnosti že se ten a ten vytratil....
Zopakuji poněkolikáté, Vsetín 92-93 nehrál zle, ale připomínal místy dorost a hrál až naivně, i když na oko lahodně. Vsetín 93-94 byl na první pohled o hlavu větší, v bráně chlapisko, v obraně chlapiska, které se nenechaly trapně odstrčit, tak to (asi) má být i dnes, ne?

Co jsem na srandams vypozoroval, ty klanice to mají u rozhodčích strašně těžké. Ten vysoký se otočí, dotkne se krpatého, tomu spadne blembák a klanica jde na 2.
 
rst | Vsetín
07.06.2021, 16:11
 
Reakce na erik2: Jinak jak jsem se teď díval na MS v hok...
Eriku,
magnificence Magiapane, proti takovému playerovi může mít něco jen pošetilec.
Je dobré, když někdo menší mančaft oživí, ne-li jej přímo táhne. Mohu jen zatleskat.
A ano, nelze si nevšimnout, že tím, jak se hokej, posuzování pravidel, každým dnem víc a více přibližuje pravidlům floorballu, jsou nyní menší, velmi šikovní hráči, trendy.
Já proti tomu ani moc nemám, resp. neměl bych, nevidět třeba semifinále naší ligy ČB - VS z jara 19.
Můžu mít stokrát rád malé šikovné hráče, ale promiň, co je malé, to je milé, ano, ale co je moc malé, je trapné, viz zmíněné semi, kdy mi to ze všeho nejvíc připomínalo hokej chlapů s dorostem.
Navíc pokud mi tady budete vždycky předhazovat nějakého malého sikulu, který zrovna zazáří, díky za to, ale proč se teda ti pomenší šikulové v play off, alespoň ti naši, pravidelně víceméně vytratí?
Zatím mi můj názor, že být ta lajna Teper Slováček Rob TONÍK Jonák o hlavu větší, vodí si takhle jak kdysi u nás v ZČ i extraligisty.
....
Jinak jsem ale asi ke své škodě toho Kanaďana neviděl ani minutu, neviděl jsem ani minutu o bronz ani o zlato.
Viděl jsem párkrát svaz a třeba Hronek se mi moc líbil,ale marná sláva, ve čtvrtfinále mu zrovna v tom souboji o gól ty cenťáčky a kila chyběly, připomnělo mi to našeho Frantu z Ulice (Šimon J., který skutečně jako kdyby Frantovi z Ulice z oka vypadl) s Vrchlabím, kdy Vrchlabí v tom televizním vyrovnalo a šlo se do prodloužení.
Dobře že svaz nešel dál, ač mi teď přijde, že Pešan dostává až nespravedlivou největší sodu od těch, co mu doteď zobali z ruky, představa, že by šel svaz nějakou náhodou třeba do finále, mě nebavila, neboť by tomu panákovi v lodičkách všichni zobali z ruky dál a tento by na ty své choré mokré sny typu liga farem, nejlépe bez lidí, dostal pomyslný štempl.

(Na kurtech jsem potkal hrající Legendu a říkal mi, že ti menší hráči jsou teď skutečně v kurzu, i v samotné NHL. Zároveň ale přidal, že se mu současný převážně rychlý a bruslivý hokej nelíbí a třeba to ms nesleduje vůbec.
Připomnělo mi to mě samého, jen s tím, že jsem si tam dosadil Vsetín. Hrajeme zřejmě moderní, rychlý, bruslivý hokej, v závěrech zápasů slabší psy přehráváme, ale že by mě to na té hokejce extra bavilo, se říct nedá. )


....
SETTEINZ:
Víš jak máme v hlavách to ms 85...
Tak na podzim 84 se hrál Canada Cup, kde ČSSR pohořeli.
Věnoval jsem tomu asi 8 minut, dal jsem si tu práci, porovnal jsem soupisku Kanady z Kanadského poháru 84 se soupiskou Kanady z MS 85. Počítal jsem si hráče, kteří odehráli to i to, CC84 i MS85.
A je to MASAKRÁLNÍ, obě akce v dresu Kanady odehrál jeden jediný hráč. Smajlík
Mladíček Steve Yzerman, CC84 s bilanci 0+0.
Takže velké oči jsme měli už tehdy. :D
 
rst | Vsetín
29.05.2021, 14:54
 
Gerard:
Dobře napsáno, hlavně popis joudů/insiderů mě dostal. Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
28.05.2021, 10:41
 
Neví někdo, jestli britské hokejky dělají ze sebe blázny jako kopačky, a klečí před svými zápasy?
Nebo se hokejisté za to, že jsou bílí, omlouvat nemusí?
 
rst | Vsetín
23.05.2021, 12:08
 
Teď jsem četl, že Švédi prej panikaří...
Že mají ze svazu strach, že nemají šanci. To tam musí mít "výběr", na který nestačí ani abeceda, ne?
Tak na těch se svaz třeba chytne a novináře opět chytne fantas.
Ale tak jako kulisa pořád lepší než biatlon či akrobatické lyžování.

Asterisk, zase ale: už tak to hraje minimum zemí na úrovni, vyřadit Rusko, hrálo by to ještě míň...
 
rst | Vsetín
23.05.2021, 10:11
 
A jasně, Setteinz, ms není ms dobrých XY let...
 
rst | Vsetín
23.05.2021, 10:10
 
VSH:
Je pravda, že až svaz bude někdy hrát o sestup, hokejky se budou divit, protože hrály často v nesestupových soutěžích.
---
Zatím ale žádné překvápko.
Švýcary mám už tak 15 let za takový tým, jakým byli v devadesátkach pro ČR Finové.
Pokud ale s nima prohraje svaz ještě jednou, Švýcaři jej definitivně o level přeskočí. Ostatně už včera to byla jednočlenka; naši fotři by řekli výcvik blbců. IMHO

VSH:
Já taky v pátek čubrněl ušima, když nám pustili Čajkovského...
Ta ruská hymna k ms patří (stejně jako těch dalších 7 ) , ms bez ruské hymny není ms! Smajlík
 
rst | Vsetín
21.05.2021, 20:20
 
Sui ( dnes 13:50 ) :
Tvl na šedesát nevypadáš .. Smajlík
 
rst | Vsetín
20.05.2021, 20:08
 
... v Porubě před zastřešením Šůna a spol. kvůli zimě nastupovali i s obvazem zavázanýma hlavama...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Odehrané v 19:15 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov