Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "erik2" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
19.02.2019, 23:23
 
Reakce na Inferior: No vidíš, takže juniorům uškodili al...
Já už fakt nevím, šak ti to tady píšou. Nemůžeš porovnávat výhody přímého postupu vs baráž s tím, že juniorka skončí a s tím skončí na několik let i dorost v několika klubech a to celé se kluby dozví jenom půl roku předtím než se to stane a rok potom co s velkými náklady daly juniorky dohromady.
 
19.02.2019, 23:21
 
Reakce na Inferior: Takhle se jednou nechtěl davu přizpů...
Jinak nikdo nebrečí, že je to podpásovka cílená jen na Vsetín. Stejně na tom bude Havířov nebo Přerov. A máš pravdu, svaz si může dělat co chce, ale to neznamená, že když škodí hokeji (prostředí není předvídatelné), tak že se to nesmí kritizovat.
 
19.02.2019, 23:13
 
Reakce na Inferior: Národní lapačská garda ukřivděnců vr...
Ten přímý sestup je až od příští sezóny. Ale přímý sestup znamená taky přímý postup, takže návrat zpět je možný. Liga juniorů ale bude uzavřená a Vsetín už s největší pravděpodobností příští sezónu ligu juniorů hrát nebude a ne proto, že by sestoupil sportovní cestou, ale z administrativních důvodů. Další věc je, že neměl ani čas se na to připravit. Vsetín by status akademie chtěl, ale nemá druhou halu. A neřekl bych že je někdo ukřivděný, ale od svazu je to neprofesionální a tak rychlá změna poškozuje kluby jejich partnery, kteří kluby podporují. V takovém chaotickém prostředí se potom těžko plánuje.
 
19.02.2019, 22:56
 
Reakce na asterisk: Erik: a vozit tam tu drubez bude kdo...
Jasné, šak píšu, že tomu moc nerozumím. To byl jenom námět k pokecu.
 
19.02.2019, 22:48
 
Reakce na Asterisk: Erik: ja uz jsem z toho tri roky pry...
Otázka je, jestli třeba nepřesunou dorost a mladší kategorie do valmezu nebo do rožnova aby se pak uvolnil čas na vsetíně (za úplatu samozřejmě). Ale fakt těžko říct, když do toho nevidím.
Jinak mně nostalgická vlna nevadí, jenom jsem měl kdysi před finále s Přerovem nějak napnuté nervy k prasknutí :D. I když to nakonec vypadalo beznadějně, tak to byly nakonec nervy až do konce a jenom o jeden gól.
 
19.02.2019, 22:29
 
Reakce na asterisk: Erik: prvni akademie byla v Liberci ...
Ok, dík za info. Nedá se to potom nasmlouvat čas na ledě v Rožnově a Valmezu?
 
19.02.2019, 22:26
 
Reakce na Inferior: Machrovat že ty jsi starší a tudíž j...
To už snad není možné, to není formalita, když se liga uzavře, pak se pro naprostý nezájem všech musí na rok otevřít, aby se potom uprostřed sezóny prohlásilo, že se liga hned další rok uzavře jenom pro vyvolené. Když už, tak takové věci se plánují a oznamují na několik let dopředu, aby na to kluby mohly zareagovat a připravit podmínky. Takový způsob řízení je naprosto neseriozní jak vůči klubům, tak partnerům a sponzorům klubů a svědčí jen o naprostém amatérismu a aroganci svazu.
 
19.02.2019, 22:19
 
Reakce na Inferior: Ale ty nechápeš, že to se nebere rok...
Jo, ale my jsme taky začínali naprosto od nuly, rok se dospělý hokej nehrál vůbec a pak jsme začali v roce 2008/09 s úplně jiným týmem a vedením ve druhé lize. Ani hokejová hala nebyla v majetku města nebo klubu. Teprve loni jsme se dostali do první ligy. Stadion je městský a opravuje se a ta nejdražší oprava střech nás teprve čeká. Mimochodem mrkni na web, několik reprezentantů už v poslední době v mládeži Vsetín měl. Juniorka se letos myslím dostala do playoff. Co víc bys chtěl?
 
19.02.2019, 21:58
 
Reakce na Inferior: Hele...když já řeknu že posiluju jak...
Pořád uhýbáš od odpovědi. Vsetín nemohl mít akademii protože podmínkou byla účast v extralize a on hrál druhou ligu. Potom se podmínky změnili, nevím přesně kdy, nesledoval jsem to podrobně. Teď je zase podmínka druhá hokejová hala, tu taky nemá a teď se investuje do opravy velké hokejové haly, takže je to prakticky likvidační. A ještě jednou, svaz pořád podmínky mění, nejdřív extraliga, pak zase ne, pak druhá hala, pak zase třeba něco jiného pak ligu uzavře, pak otevře na rok, pak zase zavře atd.
 
19.02.2019, 21:55
 
Reakce na Inferior: Máš to v pravidlech...starty za U16-...
Ještě nedávno jsme hráli 2. ligu se vším co s tím souvisí, to snad nemyslíš vážně kritizovat, že jsme po vyhození z extraligy a startu od nuly neměli reprezentanty v mládežnických kategoriích. Napiš konkrétně v čem jsme o těch x tísíc let horší teď, myslím ve výchově mládeže a podmínkách, co děláme konkrétně hůř než v akademiích (píšu to už snad popáte, ale pořád jsi neodpověděl).
 
19.02.2019, 21:51
 
Reakce na Inferior: Tpč já chodil na staďák už za Hudler...
Já jsem jezdil na Vsetín do Břeclavi, kde nás bylo většinou jenom pár a to proto, že mně to bavilo a ne že je to nějaká zásluha. Radiš napiš, co konkrétně dělají v juniorce Vsetína hůř než v akademiích a nehaž tu špínu na vedení.
 
19.02.2019, 21:48
 
Reakce na Inferior: Zatím jsou pravidla jasná...ale přij...
Jako to myslíš ty jasná pravidla, které svaz každý rok bez varování mění? Jako třeba že ligu uzavře, pak až se mu to zhroutí pro naprostý nezájem diváků a všech, tak to na rok otevře aby to pak v nějakém záhadném osvícení zase po roce uzavřel a jenom tak vyhodil toho koho chce? V takových nestabilních podmínkách se strašně špatně něco buduje. Ale nedá se nic dělat, o to cenější je každý úspěch Vsetína, ale vedení Vsetína za to podle mně nemůže a je to úplně neuvěřitelné na ně svalovat vinu.
 
19.02.2019, 21:42
 
Reakce na Inferior: Btw zahrát si před 5 tisíci lidmi ne...
Napiš prosím konkrétně v čem je výchova juniorů na Vsetíně horší než v akademii, když neberem v úvahu druhou hokejovou halu.
 
19.02.2019, 21:33
 
Reakce na Inferior: To, že jsme si nepohlídali statut ak...
Nebyla douho podmínka pro akademii extraliga? A mimochodem oni si to můžou pořád měnit, jako že akademie může být jen ve městě které má víc obyvatel než 100 tisíc, nebo je tam vysoká škola, nebo prostě cokoliv.
 
16.06.2018, 13:01
 
Žákovskou a případně studentskou slevu stoprocentně podporuju a v tomto souhlasím se vším co napsal rst. Spíš se divím, že se to nebere jako samozřejmost, přece jenom to nakonec všechno platí rodiče a pak už se to docela nasčítá a bylo by škoda, kdyby se současnou generací dospělých fanoušků všechno skončilo.
 
02.09.2017, 08:36
 
Reakce na Tony83: Asi reakce na toto. To si teda hodně p...
Stadion je městský a politici z radnice určují jak budou vypadat bezpečnostní opatření, takže co jste si zvolili to máte. Nezapomeňte na to až teď půjdete k volbám!
 
14.06.2017, 12:39
 
Reakce na sui: podle mě u nás by turnikety být nemuseli,...
Nějak se musí ověřit platnost těch lístků a taky že si lidi nevytisknou nebo neukážou na mobilu jeden lístek víckrát. Možná by stačili jenom mobilní čtečky QR kódů.
 
04.07.2016, 10:59
 
Dík Hlobilovi za trénování, škoda že nezůstal aspoň jako poradce.
 
02.04.2015, 20:19
 
Nevíte jak je to s Hromadou jestli už je zdravý? Doufám, že se nezranil nějak moc :(
 
31.03.2015, 22:37
 
Reakce na Stauffi: Infošu, tou královskou jízdou, to mys...
To bylo "propijem" :D. Neber šecko tak strašně vážně Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín