Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "vajdik" |  vypnout filtr
 
<23456789101112>
03.05.2022, 13:57
 
Majklos - za mě ty 90tkové odstíny žluté a zelené byly povedenější jak ta tmavě až černě zelená a tmava žlutá.... Stejnou cestou šel Zlín a tuším i Litvínov. Dle mého je to tlak výrobců dresů a oblečení....
 
02.05.2022, 14:46
 
Luky - tak mě mrzí že Saša nepokračuje....
 
02.05.2022, 13:21
 
Jinak soupiska aktuálně na tři pětky, takže jedna ještě bude doplněna (předpoklad, že to budou rozdíloví hráči, těch do 3-4 máme asi stop stav), třeba nové vedení oťukne i VS hráče v Třinci
 
02.05.2022, 10:50
 
Jinak - než mladý Veber, mě by se libíl bek z Jihlavy, nebudu napovídat který, ale má taky historii (možná opačnou) s naším klubem. PAVEL MIKEL - ano, díky za opravu.
 
29.04.2022, 13:37
 
Russell22 - a já to doplním že to vypadá také na plzeňskou - leč za mě nevím zda je to posila :D (je také známá osoba - nevím ale jestli ho všichni zaregistrovali na Lapači)
 
28.04.2022, 11:44
 
Pokud se bavíme o brankovišti, a měl možnost alespon oslovit brankáře, tak např. Pavelka, Štěpánek, Sedláček
 
28.04.2022, 11:24
 
Wayneney - tak GT půjde (nejen v případě Kašíka) cestou střídavých startů v ELH. Ale je pravda že to brankoviště když zaplatíš v Chance lize, je to alfa a omega. Viz Přerov s Klimešem a bez něj, Dukla to víme sami co bylo, Motor duo Kváča / Strmeň, Vary s Novotným když postupovali zpátky do ELH, Olomouc - Halasz - který měl v postupové sezoně čísla v ZČ 94,3% / Vošvrda ZČ 94,3% a play off skoro 95%. Takže opravdu brankáři jako Dolejš, Soukup, Beran, Bláha, Gába...fakt ee
 
28.04.2022, 11:08
 
Ace81 - ten golman nas drazdi asi vsechny, ale asi bych nebral prvního vyřazeného golmana s ELH, navíc takového Ivo Pešata ;-)
 
28.04.2022, 10:56
 
Wayneney - tak asi žádná pecka, která by nás mohla nadzvednout ze sedačky :D
 
28.04.2022, 10:05
 
Asterisk - napsal si to tak jak to je v hokejovém životě a v aktuálním českém MLADEZNICKEM hokejovém prostředí. Vidím to naprosto stejně! Teď pokud GT v mužské kategorii zaparkuje na delší čas v Chance lize, budou je postupně vykrádat týmy jako Kometa, Olomouc...ale nebude to patrné HNED...ale po několika letech. A naprostý souhlas, i já jako lajk - když dojdu na trénink třetáku, opravdu už v té kategorii vidíš kluky co pohybově jsou nad svymi vrstevníky. A troufnu si říct, že tyto nadané děti mají um být dobré i v jiném sportu. Mají dánu tu pohybovou aktivitu, sportovní myšlenku atd.
 
28.04.2022, 09:35
 
Ohledně týmu se asi dozvíme v květnu, možná optimistické, že zůstává Bobo - podle mého kdyby ten tým (klub) neměl ambice být nahoře, ne-li nejvýš, šel by jinam... Otázka opravdu je brankář - za mě ten kluk z Vrchlabí - asi bych chtěl jako fanoušek více...protože i s tím lepším průměrem z Chance ligy, díru do světa na konci sezony opravdu neuděláme. Jinak sice bude méně týmů, ale těch s tou ambicí, kolik? Já si myslím že jen GT, Jihlava v Pelhřimově nebo někde mimo Jihlavu asi ambice NULOVE a i ti hráči na trhu to ví.. (ano mají podepsaného Čagiho a Skořepu).
 
27.04.2022, 16:54
 
FansBPH - Roman není pivař ;-)
 
27.04.2022, 16:30
 
FansBPH - tak si představ - že tento hráč na Lapači pokračovat chtěl....asi tak.
 
27.04.2022, 16:16
 
* květen, nikoli leden Smajlík Otázka ještě co Štach a ikona Radim. No a taky kdo do brankoviště - fáma, nebo informace o brankáři z Vrchlabí - nevím nevím.... U Gaby otázka, zda jako dvojku nepovýšit vsetínské mládí.
 
27.04.2022, 16:14
 
Radhošť - tak mě zase mrzí odchod docela elitního hráče první ligy - Pšurného.... Jinak Vlach je jasný že jde za taťkou - o tom se už psalo dříve. Jak ale píšeš, leden nám napoví jakým směrem to v další sezoně půjde.
 
27.04.2022, 14:59
 
Šupec a ty si myslíš že ten co není pro Spartu nadstandartní - bude pro Vsetín hráč do Chance ligy :D Se podívej když tu byli dva kluci z Plzně minulé play off (oba tuším i reprezentanti U20 na MS v tom roce, teda minimálně Lang) a jak se ti zdáli? A to byli hráči juniorského věku, kteří hráli v Plzni třetí pětku ELH, nebavím se o tom že by byli druhořadí hráči z juniorky.... Prostě tady se naprosto shodnu s Asterisksem - že než napíšeš A, dej na to A i odpověď - KDE seženeš hráče juniorského věku, aby šli hrát prales ligu juniorů, vzdali se kariéry v ELH týmu...ikdyž jim třeba dáš měsíčně a teď otázka KOLIK? Myslíš si, že se hráči hrající juniorskou ligu pralesa dostanou do povědomí repre trenéra? Myslím si, že žádný junior ti nepůjde za peníze hrát nějakou ligu juniorů za Vsetín, který bude hrát proti Šumperku, Warrioru Brno atd.
 
27.04.2022, 13:07
 
Šupec - podepsat jednu lajnu nadstandartních juniorů - KDE JE VEMEŠ, ze Sparty, Plzně, Třince? Tam kde je ELH, tam kde kluci můžou chodit na tréninky s hráči jako Řepík, Musil, Růžička, ..., v případě zranění v áčku, dostat jepičí možnost v ELH. Pevný ice time v áčku Vsetína? To jako vážně? Kolik jako minut máš v plánu? Co jim to hokejově dá, když budou hrát ice time 30.minut v juniorské lize (úroveň šílená) a třeba pět minut každou sobotu v áčku?
 
25.04.2022, 16:40
 
Ace81 + Luky - ex golmana Sparty nemyslím, ale UH je taky indície....
 
25.04.2022, 11:59
 
Jarah - tak letos určitě průměru pomůže 2x vyprodaný Lapač s GT plus redukce týmů v Chance lize (Kadaň, Ústí, Benátky a bohužel Havířov pryč). Já vím o jednom odmítnutí podpisu, ze strany VHK - ten mě mrzí, ale play off ukázalo, že trenér toho hráče z nějakých důvodů v týmu nechce.... Jinak velkohubá prohlášení o baráži či postupu už lidé budou brát s rezervou a v době všemožného zdražování čekám určitý pokles prodeje permic před sezonou. Pokud chceme do toho šlápnout, je třeba mít golmana a rozhodně né z Chanze ligy od konkurence (zlín Kašík, přerov Klimeš - ostatní nikdo nevyčníval). Uvidíme co nám květen ukáže...
 
16.04.2022, 19:57
 
Supec - s Gabou, Beranem, Bláhou se prostě neposunem. Buď tu Bude gólman s extraligovými parametry nebo řeči o nejvyšších příčkách jsou jen předsezónní hon na permice.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.