Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Gerard | Vsetín
21.09.2020, 11:46
 
Ace81: Tobě asi cokoliv vysvětlovat je zbytečné, ale abys taky náhodou za chvíli neměl to denní číslo úmrtí dvojnásobné a hezky 1 ku 1.

A jak Ti psal i setinz, nejde o to jestli se tam nakazíš Ty, ale jestli pomužeš viru ještě více zrychlit a nakazit ještě více lidí... mladých a zdravých, ale současně samozřejmě i těch ohrožených a rizikových. To co covid dokáže a při jakých číslech už máme z jara docela zmapované zem všech koutů světa a myslet si, že to u nás bude při případných několika tisícovych denních nárůstech jiné by bylo bláhové.

Jo a pro jistotu bych se být Tebou zašel na to WC dneska raději pořádně vyprázdnit, protože ta Tvá obava je dosti pravděpodobná Smajlík . I když Ty bys byl určitě raději, kdybychom na Vojtěchem uvolněnou židli draftovali někoho skutečně schopného. Třeba takového Bolsonara, nebo třeba rovnou Lukašenka, který od začátku razí metodu léčení covidu za pomoci hokeje, vodky a kombajnů... A pro velký úspěch teď ještě s Putinem domlouvá pro svůj lid očkování pomocí ruských tanků Smajlík .
 
21.09.2020, 11:40
 
Pan Rouška! Smajlík
 
21.09.2020, 11:39
 
O přetížení nemůže být ani řeč, přečti si komentáře lidi, co jsou za velké nemocnice a tudíž kapacity zodpovědní. Těm fakt věřím víc, než notorickemu strasakovi Prymulovi, který teď bude mít možnost uzavřít celou společnost do karantény:(
 
21.09.2020, 11:34
 
Ace81 - a máš ho tam :D :(
 
Gerard | Vsetín
21.09.2020, 11:28
 
Majkl111: Tvůj názor beru a řekl bych, že to je i většinový názor naší již covidem unavené společnosti. Když se na celou situaci totiž budeš dívat jenom ze svého úhlu pohledu, z dosavadních čísel a ještě dáš na názory odborníků, kteří mají podobný názor jako Ty, tak se opravdu nic neděje a "nikdo" na to neumírá a dělá se jenom panika a kdo to zaplatí a bezpříznakoví a jenom staří a jenom obézní a bla bla bla. Z velké části je to sice pravda, ale jak jsem psal již dříve, čísla nelžou, začínají být alarmující a můžou a dost pravděpodobně i skutečně ohrozí celý zdravotní systém.

Píšeš, že se tady hraje s daty jak je potřeba. To ale není úplně pravda, data jsou jenom jedna a ti co rozhodují a vládnou, nebo by spíše měli rozhodovat a vládnout by je měli pečlivě sledovat a vyhodnocovat. Ale na to se právě Babiš a spol. přes léto úplně vykašlali a teď za to všichni sklidíme zbytečné vysokou daň. Naprosto podcenili potencionální sílu covidu a jeho případnou akceleraci. Absolutně se na současná čísla nepřipravili kapacitně a to jak v oblasti testování, tak i následného trasování. Absolutně nedokázali vybudovat systém chytré karantény atd. Tohle všechno dnes zlomilo vaz Vojtěchovi a dost pravděpodobně i výrazně zatřese s neohroženým vedením celého ANA při volbách. Babiš touto krizi každým dnem ztrácí ze svých preferencí a jestli se to během 14 dnů ještě více vyhrotí a to velmi pravděpodobně ano, tak ho to nakonec může ve volbách i srazit na kolena... zaplať pán Bůh za to.

Je krásná myšlenka ochraňme ohrožené a my si žijme dal jako by se nic nedělo, protože nás to neohrozí... Ale jak to chceš udělat? Těch potencionálně ohrožených není tisíce, ani desetitisíce, ale klidně až milióny. A všichni ve svém blízkém okolí někoho takového máme... rodiče, prarodiče, kolegy, učitelky ve školkách, zdravotní sestry, sociální pracovnice co dělají v domovech pro seniory apod. Nejde úplně izolovat celou tuto skupinu lidí. Kdyby ten vir nebyl zákeřný v tom, že můžeš být dost pravděpodobně jenom bezpříznakový přenašeč, tak by ta situace byla jiná. Takhle ale bez ohleduplnosti a rozumného omezení nás všech s tím nic neuděláme.

Tady opravdu apriori nejde ani tak o záchranu každého jednoho starouška a obezního kardiaka... Tady jde o to aby jich najednou nebylo až tolik, že by to zdravotní systém neustál. Pak dojde k tomu, že mohou začít umírat i přetížení doktoři a sestry, kteří budou vystavení velké a opakující se dávce viru, že budeš mít problém s vyšetřením zánětu žlučníku apod. A navíc ten vir je natolik nový a stále ještě neznámý, že nikde nemáš záruku, že s narůstajícími případy nezačne být i více zákeřný a smrtící i pro tu zdravější populaci.
 
21.09.2020, 11:15
 
Smajlík Vojtěch mi připomněl toto: odkaz
 
ace81 | Vsetín
21.09.2020, 10:12
 
Reakce na Lisaj: Kdyz jsme v sobotu hecovali lidi na sta...
Snad ten další ministr nebude Prymula,to bychom nemohli ani na WC.
 
Reakce na ace81: cca 3,7 bilionů kč je kapka v moři. :))...
K brufáči/ibalginu - pokud vydělávají na tom, že 100ks stojí na "konci řetězce", v lékárně v *akci* i 89,90 (99Kč naprosto typicky) - nemám problém. Občas se ty pilule (bohužel) hodí...
 
Máš to tu:
odkaz
 
 
21.09.2020, 09:25
 
Reakce na Lisaj: Kdyz jsme v sobotu hecovali lidi na sta...
Proč odstoupil? Protože chce mít to turné, nebo aspoň koncert! :D
 
Lisaj | město vsetína
21.09.2020, 08:57
 
Kdyz jsme v sobotu hecovali lidi na stani at si stoupnou,tak nas nekteri fakovali a ukazovali nenene,kdepak, aby pak celou posledni minutu a pul stejne stali a vesele tleskali a stalo se jim neco? Nejvic me fascinuje jak stoupaji ta OHROMNA cisla ,tet na podzim kdy je v noci kosa a ve dne horko,opravdu zajimave a zvlastni Smajlík Smajlík Smajlík ,kolik 3000 za den? Co to je ku*va za cislo?? Kdyby bylo 30 000 tak nereknu,nehlede na to ze z tech 3000 jsou opravdu nemocni 200 a z toho 1 ma horsi prubeh. Vojtech dnes odstoupil,proc,kdyz ty doposavadni rozhodnuti byly spravna? Porad nekdo nevidi jaka je to vsechno saskarna,opravdu??
 
ace81 | Vsetín
21.09.2020, 08:50
 
Reakce na setteinz: Pro tzv. farma byznys je to jen kapk...
cca 3,7 bilionů kč je kapka v moři. Smajlík
Ok.Tak hlavně no stress.
 
21.09.2020, 08:40
 
Pro tzv. farma byznys je to jen kapka v moři, ten vydělává na ibuprofenu apod.

Já jsem v sobotu na Lapači byl, podmínky pro vir tam jsou naprosto ideální, otázka svobody volby je ovšem trochu vedlejší, nejde o to, zda nakazit jen sebe, ale i o to zda se stát i přenašečem.

Na Lapač, kdyby se hrálo dnes, bych samozřejmě šel...
 
ace81 | Vsetín
21.09.2020, 08:02
 
V Česku zemře každý den 301 lidí na různé příčiny, z toho jsou 2-3 lidi pozitivní s Covid 19.Nezdá se Vám to v porovnání s opatřeními trošku přepálené?Takové FARMA lobby Vás nenapadlo?(7,8 miliard dávek předražené vakcíny to je bussiness století).A proč tu řešíte zavření Lapače?.Kdo se bojí viru at tam nechodí, nikdo ho nenutí, alespoň má volbu si svobodně vybrat, ne jak u ostatních věcí v současné době........
 
21.09.2020, 07:18
 
Po pravdě řečeno, kdybych byl epidemiolog, tak Lapač zavřu, a ne kvůli tomu, že jsem v sobotu seděl na stání v kaluži piva.
 
21.09.2020, 07:06
 
asterisk: cos čekal, hokej byl dobrý z obou stran, k tomu stačilo pár vět... co rezonuje, tak je aktuální situace s COVID19, která regulérně ohrožuje profi sport, ekonomiku či kulturu (daleko víc, než lidi samotné!). Vždyť je to šílené, pořád dokola, všechny média se věnuji "pandemii", jako kdyby nebyly daleko důležitější témata. Je jasné, že se tady hraje s daty jak je potřeba a politici toho využívají resp. zneužívají tak jak jim velí funkce (Burešovi se to ale vymknulo z rukou a konečně se to obrací proti němu) Jasně, ochraňme ohrožené skupiny, ale proboha nemůžeme tady zastavit život, dát ekonomice červenou, zničit sport, kulturu, zpřetrhat sociální vazby atd... Já se jen ptám, kdo to všechno zaplatí? Kdo se postará o lidi bez práce? Vždyť ty sekundární dopady budou daleko těžší! Já chápu, že sis tím prošel, že to nebyla procházka růžovým sadem... ale čísla mluví jasně, drtivá většina pozitivních tím projde bez velkých problémů.
 
Flasar | SFAKZZ
21.09.2020, 06:43
 
dajkiri... jak píšeš, nebylo.
 
21.09.2020, 06:21
 
Nebylo by lepší kdyby jste si o tom šli povykladat do hospody k pivu z rouškou
 
Tak a teď jedna konspirační teorie:
Co dostaneme, když otočíme Covid I9 vzhůru nohama? 6l piva s vitamínem C - jenom náhoda? Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.