Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-5-1" |  vypnout filtr
 
<123456
01.05.2022, 07:09
 
Nevím, M. Nováku, proč by měl jít vzpomínka bojovat na Donbas proti Rusům, aby nebyl jen hrdina od klávesnice.

To, co, provádí Rusáci na Ukrajině, a mysleme si o ní, co chceme, to je klasická ukázka ruského barbarství, které však sami Rusáci ve své většině považuji za cosi svatého, o co je, chce Západ připravit.

To stejné by se dalo říct i Tobě, když nemáš rád Ukrajinu, jdi na Donbas jako dobrovolník, a můžeš s Čečenci a Burjaty rabovat baráky ruskojazyčných Ukrajinců, které jejich krajané přijeli osvobodit od fašistů, krom záchodů, které si přivezeš pak možný domů, tím přispěješ i k míru na Ukrajině a nebudeš už jen vlastenec od klávesnice (po pravdě řečeno, nemáš ani ponětí o tom, jak se to tam řeže).

Tolik politická vsuvka.

Teď k našemu novému strážci svatyně.

Neměl jít kdysi taky tzv. za moře, viz přilba s javorovým listem (pak ji vystřídala ta s ruskou vlajkou)?
 
01.05.2022, 06:57
 
ace81-to nejde všechno hned 1 května. Klub sám ví dobře kolik hráčů a kde chybí. Určitě je ještě hodně v jednání, tak je třeba posečkat. Je teprve 1 den přestupní a do konce května se mnohé vyjasnit.
 
ace81 | Vsetín
01.05.2022, 06:41
 
A ještě malá vsuvka, každý kvalitní golman je bez pevné obrany poloviční (viz Jekel), kde jsou nějaké posily do obrany?
 
Ace81 | Vsetín
01.05.2022, 06:39
 
Lichanec velmi dobrý kauf, Přikryl super rozehrávka do první lajny, Bláha je produktivní bojovník a Štefka se naučil za mořem pritvrdit. Žukov, když posoudim JEN jeho golmanské kvality tak je to top brankář naší ligy, jen nevím jak chcou sehnat víza, když je stop stav pro vsechny ruské občany, třeba bude chytat Sachr a na play off přijede Žukov.
 
Reakce na Cromwel: Dík- Čas 1.01 v tvém případě řekl byc...
"Sebereflexe" nastává, když dnes říkáš něco jiného než včera. To tu čeká mnohé, ale ne mě (dohledatelné) Smajlík
 
Takže teď, když má hrát za nás, to má měnit cokoli na našem postoji?
Byl to ruSSák když hrál za Duklu, je to ruSSák i za nás. Nelíbilo se mi to tehdy (dohledatelné), nelíbí se mi to i teď. A pro hysterky... tedy "historiky", můj děda byl leteckej inženýr z Ingolstadtu a za války opravoval germánům letadla kdesi na východě.
Fakt se mi líbí ten veletoč mnohých "hraje za nás = je to OK" No, já to takhle prostě nemám pánové, ale já vám to vaše zjednodušené vnímání reality nezávidím Smajlík
 
Cromwel | Holešov 1
01.05.2022, 06:20
 
Dík- Čas 1.01 v tvém případě řekl bych lecos vysvětluje.
Myslím, že po ránu bude ve tvé bolavé kebulce tepat velká koule sebereflexe a se slovy"Co jsem to já kkt zase natropil "si to po sobě zřejmě poprvé znovu přečteš...
 
01.05.2022, 05:46
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Budu reagovat stejně. To si ...
Tak Žukov to byl podle mě naprosto super kauf.A pro tebe dikzatuvzpominku co máš proti ruským sportovcům,oni snad můžou za to,že je na Ukrajině válka???Jestli s tím máš nějaký problém tak si jdi stěžovat za Putinem do Kremlu nebo rovnou jeď do Kijeva a přihlas se tam na vojenské spravě jako dobrovolník,tam dostaneš blembák,kalašnikov a polní lopatku a můžeš bojovat na donbasu proti rusům ty hrdino od klávesnice....
 
palica | Vsetín
01.05.2022, 05:26
 
Gólman dobrý, ale aby nám do září nepadl v boji. Smajlík
DZTV - já ti to tvé zjednodušené vnímání reality snad i závidím. Je to TAK pohodlné...

Pro další "SS" vysídlovače: použijte gugl a slovo "Královec". Však náš nový brankář je stejně německý Prušák Smajlík
 
01.05.2022, 02:53
 
Tak jestli to není apríl a jestli máme jako soupeře Zlín s Rostou na střídačce, tak to je bomba!
 
Reakce na Tom87: Tak jste získali od nás Maxe. ;( . Nejd...
Budu reagovat stejně. To si děláte pr**l? Je prvního května, ne dubna! Za běžných okolností bych to označil za SuperKauf, ale ty nejsou. Žádný - *ŽÁDNÝ* ruSSák tu nemá co dělat! Mimochodem to jste mu protáhli víza? Co jsem četl, papíry měl do konce dubna a ruSSákům se nový vydávat nemají.
Na podporu klubu jsem měl loni permici dražší jak na EL v Olmíku (a byl jsem jen párkrát - teď se už moc nedostanu), ale takhle ode mě novou nečekejte! Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.