Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
15.06.2022, 17:42
 
Asterisk:
Smajlík
Děkuji, to nemuselo být.

VSH, ad liga maskotů:
Pěkné, to nemohu říct.

------
"Dlouhodobě jsme pociťovali, že prostředí maskotů je na české scéně poměrně zanedbáváno" - první, co mě napadlo, že to s námi není ještě tak špatné, jak se zdá.

Maskot mi mnohdy přijde něco jako lakmusový papírek - kde ho nemají, říkám si, tam je to ještě, co se fans týče, v pořádku.
Ale jinak nic proti nim, ten v Ústí byl dobrý tanečník.
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 13:24
 
Reakce na Luky: Rosťo, líbím se Ti? :))...
Když zavřu oči, 6/10, připomínáš mi trochu
odkaz
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 10:22
 
Plus pozor, před děckama tu hru hraju taky:
Jsme třetí na světě. Sláva! Smajlík
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 10:15
 
Jsem si říkal, že bude stačit jedna věta, hned ta první. Že mě mrzí, že hokej nemá pořádné mistrovství.

Asterisk:
De facto jsi jen potvrdil má slova. Že Kanada udělá takových déček 20, vím. Raději bych se podíval jednou za čas na áčko.

A jak jsou média perplex z třetího fleku, v tom se shodnem, že s nejlepšími by to vypadalo zcela jinak. Němci, Švýcaři před náma pravděpodobně, Amíci, Švédi tutově, Slováci nevím.

Honza Ščotka, tam pogratuluju, jak potkám, hlavně jeho dědovi! Smajlík

A pověz mi, kdy mohu čekat SP či CC, dík. Již letos na podzim?


Luky:
Ano, jsi žena. Smajlík

Subj. mi přijde hokej jako nejatraktivnější sport. Tam prostě přijdeš a je to všecko strašně zajímavé. Led, brusle, škrkání, rychlost, o přestávce auto na ledě, všecko. Naživo i b.bý kraj je na pohled prostě pěkná hra.
Škoda jen že to neví všichni, viz návštěvy na tom ms; to je prostě zoufalost v porovnání s ms u jiných sportů. Na domácí o.k., ale jinak mi přijde bizár, aby přišla dvojka na utkání Francie - Velká Británie, ale i třeba Česko - USA, Švýcarsko - Itálie, Slovensko - Dánsko, kdy ty návštěvy prostě byly jak v sokolovně a ne jak na vrcholu sezóny.


A pozor, já to měl taky puštěné jako kulisu, ke květnu to prostě patří a navíc je třeba to do děcek valit, protože do nás to taky valili, že jo :-) , a třeba poslední dvouminutovky Kanady byly prostě a jednoduše senzační!!! Nádhera.
 
rst | Vsetín
31.05.2022, 06:28
 
Kdysi jsem četl o tom ms v hokeji takovou úvahu, bylo to pojednání o tom, kde se bere to, že i vysoce inteligentní lidé přistupují na tu hru, na tu lež, že se skutečně jedná o ms. Že tam nehrají nejlepší, ale hrajeme tu hru, že to tak není, že to fakt je tak, že když to někdo vyhraje, vládne hokeji apod., je nejlepší na světě etc.
Dobře se to četlo, ale odpovědi jsem se tam nejspíš nedobral.
Ale jak se nad tím chytrými slovy v článku autor pozastavoval, se moc pěkně četlo. Smajlík
-----
Kde se to tu vzalo, to milování květnových hokejů, to bychom taky mohli dlouze povídat.
Namátkou:
- Komunista na to tlačil
- Lidé viděli v tom boj proti komančům, zastoupenými týmem CCCP
- Nic jiného nebylo
- úspěchy v tomto sportu - daleko snazší než ve fotbalu
- atraktivita hokeje jako takového (i já sám zcela jasně chápu, proč se třeba hokej zamouvá ženám více než fotbal)
- ...
- ...
 
rst | Vsetín
30.05.2022, 17:39
 
Mě to třeba mrzí (spíš bych přitvrdil ve výrazu), protože mám hokej, společně s fotbalem, jako jedničku mezi sporty, že platí:

ŽÁDNÝ JINÝ SPORT NEMÁ TURNAJ S VÍCE ZAVÁDĚJÍCÍM NÁZVEM, NEŽ JE MS V HOKEJI. *

Jako kdyby nemohli mít ms jednou za 4 roky, klidně za tři. Ne, oni to musí mít i v olympijské sezóně, což před 92. rokem taky nebylo.
Úplně mě irituje třeba vyzdvihování titulu z 2010, když přitom pár měsíců předtím s těmi nejlepšími impotentní malíček a spol. shořeli jak papír.
Nebo NHL jak dělá Zagorku s těma olympiádama či SP - nejlepší tam budou, nebudou, jo, ne, jo, ne, jak v MŠ nebo v družině.
Nic mě v hokeji jako diváka nebavilo víc než Kanadský pohár, později Světový, příp. OH s hráči NHL. A to je furt, jak se NHL vyspí.
Zažil jsem, resp. pamatuju:
CC 87 - u vytržení, Wayne, Mario, proti nim Makarou, Larionou, Krutou, Fetysou, Kasatonou, imho nic lepšího předtím ani potom v hokeji nebylo.
A Kanadu jsme možná mohli vyřadit, vedli jsme 2:0 a mít Hašan naganskou formu, no....(? Smajlík )
CC 91 - naši neskutečný první zápas s Rusákama, pak brutální Lindrosova vražda na Ručinského a Messierova na Kučeru - hnus.
SP 96 - výprask s Německem - to ale až nakonec, když už byla kabina rozložená. Turnaj předtím se hrála tuším pragobanka ve Zlíně, tam už hráli ti nejlepší i z NHL - byl jsem na Finy - nejlepší hokej, jaký jsem kdy viděl naživo.
OH 98 - Haškova One Man Show, kdy by to vychytal kterémukoli jinému z osmičky a možná i šestnáctky Smajlík
OH 02 - krásná záležitost. Chabibulin(?)
SP 04 - Havlát Výborný Eliáš a nejkrásnější hokej v bedně - semi s Kanadou - jaký jsem v podání českého nároďáku zažil.
OH 06 - taky super, tuším Lojzův bronz
OH 10 - nechápačka z nominace Jágra, neustálé lpění na jeho nególech, iritovalo mě to
ZOH 14, CC 16 asi - hokeje jak prase, hokejisté mi připomínali monstrózní supermany, dokonalý hokej v podání všech zúčastněných, bohužel na druhé akci zbytečné výběry navíc - Evropy a Severní Ameriky u23.

Sice se tyto akce nezovaly ms, ale pro mě jednoznačně MS byly.
Čili těchto akcí jsem zažil 10, srovnám - li s fotbalem, který má ms skutečné a ne tak moc light jak hokej, potom letošní ms bude rovněž desáté.
U hokeje bych si mohl počítat i CC 81 a 84 a u fotbalu Mundial 82, o nějaký týden jsem přišel o Argentinu 78, ale to vím již jen z obrázků a vyprávění. Smajlík


Plus u fotbalu jsou ještě ME, což bývá taktéž luxusní záležitost, s MS ve fotbale srovnatelná, s ms v hokeji nesrovnatelná.
Mimochodem kdysi bylo ME v hokeji: za časů osmičky v A skupině ms se mistr Evropy určoval jednoduše - každý rok - vyhrál ten, kdo byl nejvýše v základní části mistrovství. Tak se třeba stalo v roce 85, že mistry světa byli Čechoslováci, ale mistry Evropy hráči Sovětského svazu (zväzu), ktorí vyhrali zč tohoto turnaje. Opět v prorovnani s fotbalem - bizarní záležitost. Absurdní pak bylo, jak nám to rádio připomínalo co hodinu - mistři Evropy SSSR (CCCP), což nikoho nezajímalo, když jsme se na stejném turnaji stali mistry světa.
Jak a zdali se určuje mistr Evropy v hokeji dnes, vůbec nevím.

Tedy, asterisk, Luky a spol.: Oproti fotbalu je to ms v hokeji nudné a nezáživné jak s Rusy, tak bez nich.Triple Golden Club:
Krásně zapadá do hokejových nesmyslů.
Tak jako by třeba při MS ve fotbale bylo nemyslitelné, aby se hrálo současně s turnajem třeba 10 toplig a tím pádem by na ms(!) absentovalo třeba 200 - 400 nejlepších hráčů na světě, tak tady ten triplgoldnklap, to je taky "něco" - tak frajer i kdyby vyhrál 20x Stanley Cup, členem tohoto se nemá šanci stát.
To je zase, jako kdyby se v tenise hrálo French Open a Wimbledon současně. Hovadina na entou.
--------------------------------------- (dlouhý řetězec byl zkrácen)
* Snad ještě basket možná?
 
rst | Vsetín
26.05.2022, 19:24
 
Jo a vyhrálo se tehdy 3:1
 
rst | Vsetín
26.05.2022, 19:22
 
Reakce na Zeerek: RST,,,,a já do dneška myslel že si Rad...
Nn, změnil směr jízdy puku. Kdyby nadskočil, puk by šel přes celé na gólmana Ústí.
A můžu se plést, ale v hlavě mám i to, že to přikopnutí šlo snad i slyšet.
Mmch možná nikdy jsem při nájezdu nepřál útočníkovi víc, aby dal gól, než tehdy. Aby ta akce byla korunovaná gólem.
Pokud historické prameny nelžou, stalo se tak 1. prosince 1993.
Rděvič byl fakt Maradona na bruslích - se vším, co k tomu patří. Smajlík
(Jack tedy autorem nejkrásnějšího gólu v historii Lapače plus nejdůležitějšího gólu v historii Lapače - vítězný na 2:1 v prvním finále se ZL, znamenající vyrovnání série na 1:1. )
 
rst | Vsetín
25.05.2022, 06:08
 
Ano, taky si nepamatuju, že by lidi nějak křičeli gól. Všichni s otevřenou pusou a vyvalenýma očima zírali, čeho právě byli svědkem.
 
rst | Vsetín
24.05.2022, 15:52
 
Přesnější je napsat na pravé křídlo Jackovi. Z Raděvičova pohledu to přikopával nalevo.
 
rst | Vsetín
24.05.2022, 15:36
 
Včera v utkání ČR - USA mi dal Vrána vzpomenout svou skvostnou patičkou na akci Jaškin - Raděvič - Jenáček z podzimu 93 z utkání proti Ústí nad Labem, kdy Raděvič, vraceje se zpět ( "vracaja sa dóm, od Betléma do Vsetína" :-) ), aby nebyl tehdy ještě ofsajd na červené čáře, po pasu zpoza naší brány od Jaškina přesně na červené čáře čelem k našemu gólmanovi patou mezi nohama přikopl puk do jízdy napravo volnému Jackovi.
Ten pak zavěsil a orazítkoval tak jednu z nejkrásnějších, ne-li přímo nejkrásnější akci v historii Lapače.
Raděvič - Maradona na bruslích; Vránič - doplňte si oblíbeného fotbalového virtuosa současnosti (v tom teďka tápu, prakticky znám jen Schicka) na bruslích.
Dodatek:
Vránič to měl krkolomné jsi, těžší, Raděvič to měl trošku jednodušší, o to ale elegantnější - po té akci si říkal každý, že to asi takhle provést bylo nejlepší možné, v tu chvíli však, navíc úspěšně, to napadlo možná jen Raděviče.
Povýšení na druhou celé akci dodalo, že se patička přihodila přesně na červené čáře, bylo to na centimetr, aby nebyl ofsajd, o to tabvsechna krása byla cennější.
Překrásné momenty. Jak tehdy, tak včera!
 
rst | Vsetín
19.05.2022, 21:06
 
V reportu zmíněn Jackův tata, Šimonův a Kubův děda. Smajlík
A v bráně Horst.
A na Bršlicu se chodilo tehdy podobně jako pak třeba na Korčuse....

Jen dodám, že v té době byl tady sportem č. 1 fotbal a 4litrové návštěvy chodily spíše na Tyršovku za fotbišem.

Ale i na hokej chodilo dost a jestli psali 500, nedivil bych se, kdyby tam ty dva litry byly... (černé fondy).
 
rst | Vsetín
19.05.2022, 21:01
 
Jsem si říkal, že v těch sedmdesátkách jsme se s GT v čnhl museli potkat víckrát. A fakt že jo! GT totiž v 71/72 spadnul zpět a v 72/73 jsme s nimi hráli zase.

Více zde, je zkopíruji to sem celé, jen odkaz by to asi nepustilo...

1972-1973 Zbrojovka Vsetín - TJ Gottwaldov 3:4
Valašské derby mezi hokejisty Gottwaldova a Vsetína proběhlo na otevřeném stadionu Zbrojovky. Nevalná kvalita ledu hrála ve prospěch domácího družstva. S přihlédnutím k tomuto faktu byli hosté s jednobrankovým vítězstvím naprosto spokojení.

Hosté nastoupili v obvyklé sestavě a po nervózním začátku šli Stanislavem Přikrylem do vedení. Střeleckých příležitostí bylo na obou stranách dost, v průběhu první třetiny se však již nikomu nepodařilo skórovat.

Brankostroj Gottwaldova se naplno rozjel až v závěru druhé třetiny, kdy z velké převahy vytěžili ševci trefy Hanačíka, Doláka a Kožely čtyřbrankový náskok, který sliboval klidný závěr zápasu.

Tato prognóza se však nenaplnila.

Nejlepší hráč Zbrojovky, někdejší útočník TJG Bršlica nejdříve snížil na 1:4, pět minut před koncem vstřelil i druhý gól Vsetína a domácí se vzepjali k obrovskému finiši, z něhož padla ještě jedna branka zásluhou Michaloviče do sítě gottwaldovského Valáška.

Tím však i oni vystříleli svůj střelecký prach a ani závěrečná minutová pawer play na výhře hostů 4:3 nic nezměnila.

V týmu Gottwaldova zachytal velmi dobře Valášek, z obránců zahrála nejlépe dvojice Jenáček - Hanačík a v útoku tradičně dominovala Plíhalova řada. Líbil se také bojovný Maršík.

Před pětistovkou diváků dobře řídili Svoboda se Sobotkou. Mezi přihlížejícími byla i výprava gottwaldovských fanoušků, kteří přijeli své mužstvo povzbudit v boji o důležité mistrovské body.

V neděli hostí hokejisté TJG Slezan Opava. Čtyři kola před koncem soutěže zůstávají s pětibodovou ztrátou na druhém místě tabulky za VŽKG Ostrava. Příští středu hrají Gottwaldovští v Jihlavě, poté se doma střetnou s Prostějovem a poslední utkání letošní národní ligy sehrají na ledě Vítkovic.

24. kolo: 14. února 1973 Zbrojovka Vsetín - TJ Gottwaldov 3:4 (0:1, 0:3, 3:0)

Branky: Bršlica 2, Michalovič - Přikryl, Hanačík, Dolák a Kožela. Rozhodčí: Sobotka - Svoboda. Vyloučení: 4:7, navíc Hedvábný (Vsetín) na 10 minut. Diváků: 500.

Autor: Naše Pravda - Viktor Knap s úpravou Daniela Ostrčilíka

V okurce 73 došlo k reorganizacím, ke kterým pak docházelo prakticky co sezónu, nebo to tak aspoň vypadá, Vsetín nastoupil sestupnou tendenci zakončenou až v nám dobře známém "kraji".
Více k těmto zápasům by nám mohli říct pánové Z nový and Frank.


------
Co se Vagónky Studénky týče, v kraji jsem ji měl za silný mančaft vedený vítkovicko legendou Milošem Holaněm, dle mě prvním hráčem, nebo aspoň prvním, u kterého jsem to zažil já, se řvalo, že je prase.
 
rst | Vsetín
19.05.2022, 16:29
 
Ten Vyškov mám v hlavě jako VSH - nepísknutý ofsajd, který viděli všichni kromě Vokurky.
Novum je pro mě info, že tehdy čároví vysílali signály bez píšťalek - bravurní postřeh.
Co se mi vybavuje, je stupňující se euforie s každou další vs. brankou, to byla paráda.
V té Karviné po vyrovnání Karviné na 5:5 Pavel Jiskra zlostí rozštípal na střídačce hokejku.
Kdo pamatuje po 2 třetinách 5:0, aby byl konec 5:5, toho už nemůže v hokeji ze vs. strany nic překvapit. Smajlík


Zeerek:
V 50. letech a pak v té 70/71.
 
rst | Vsetín
19.05.2022, 05:58
 
Karviná podzim 91 jednoznačně spadá do kategorie NAŠE SLAVNÉ REMÍZY.
Ti chachaři tam tehdy přijeli v průběhu zápasu z fotbalu Baník - Prešov 3:1.
Bronik koník si s jejich příchodem, kdy se ometali kolem vs. kotle, promptně počal zakrývat nápis přes celou jednu nohavici od riflí Sparta Praha (na druhé měl Zbrojovka Vsetín).
Vyškov doma, první domácí zápasy po postupu z kraje, potom patří do našich slavných proher.
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:49
 
hušák/sazka arena, fuj
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:48
 
Reakce na setteinz: Nejde ovšem nevzpomenout i Karvinou,...
Navíc mi v Karviné přijde klidně pro nejvyšší soutěž důstojnější zimák než leckteré moderní kpoblitíarény (Třinec, Liberec, KV).
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:43
 
Reakce na setteinz: Nejde ovšem nevzpomenout i Karvinou,...
Karvinou jsem vzpomněl v sousloví "tehdy nadupané Karviné" !

A ano!

Na druhou stranu, nutno podotknout, 1. ČNHL, skupinu B, hráli asi "všichni" z Moravy a Slezska(?), 14 týmů.

Skupina A 1. ČNHL byla - z Čech, taktéž 14 týmů.

Krátce poté docházelo k různým reorganizacím, až se dospělo k třeba: druhá národní, skupina C, krajský přebor apod.
No ale třeba Přerov kde tehdy byl, těžko říct ... asi v pr.....

 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:15
 
Reakce na rst: Zajímavost: Když jsme hráli se Zlínem v p...
Tondu Zápotondu Havířov a dva Hodoníny ( Slovan a Duklu) jsem chtěl ještě napsat - prostě vysoce kvalitní sotěž! Smajlík
 
rst | Vsetín
18.05.2022, 19:12
 
Z dnešního pohledu je velmi zajímavé, že jak Vítky, tak Bánik hráli na 10tisícovém stadionu Kotas. A Vítkovice tedy v hokeji ten Baník, jak se pak v pokřicích třeba na fotbale řvávalo, skutečně ZRUŠILY.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.