POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
02.07.2018, 17:09
 
Když už jsme u těch brankářů, za "Duklu" Litoměřice má chytat syn prezidenta "Českého hokeje" Krále.
Právě projekt "Dukla" je, i když nahlas, nepřiznaným důvodem, uzavřením WSM ligy (aby mladí nehráli ve stresu) a následně vzniklého letošního paskvilu s 56 koly v základní části, ovšem bez předkola play-off.
Lev s pukem v hubě je proti tomuto hnusu ještě celkem v pohodě
 
29.06.2018, 17:53
 
S červenobílou vlajkou jsem absolvoval oba zápasy na Slavii, první Vsetín vyhrál, druhý prohrál, v barážovém zápase už převažovala žlutozelená, i když tehdy v prapodivných odstínech.
Následující rok, v Olomouci, na Kladně, na Slavii i na Spartě (chytal Šindel, Vsetín prohrál toliko 1:2) jsem byl už bez červenobílé vlajky, načež jsem se rozloučil s aktivní kariérou, abych po letech v Jablonci byl už taky zelenožlutý (ta kombinace se mi fakt líbí).
 
26.06.2018, 16:30
 
Od MS 1985 mě reprezentace vlastně ani moc nezajímá.
Tehdejší dresy s reklamou "AGFA" měly taky něco do sebe
 
15.06.2018, 16:31
 
Dalo by se říct, že snížené vstupné pro mládež, řekněme do patnácti, je investicí do příštích generací "Spolu za Vsetín!"
 
15.06.2018, 15:31
 
A co vojsko?
To mělo kdysi taky vstupné za polovic
 
13.03.2018, 14:28
 
Já jenom, že mě ta slavná éra nějak zdárně minula, i když ještě úplně první zápas v Olomouci, či první zápasy na Kladně či na Spartě jsem ještě navštívil. Jak se Vsetín začal hrát znova druhou ligu, z nejrůznějších důvodů jsem na hokej nechodil, ale jména jako Rožník, Marek, Gergela, Zavrtálek, Kapr, Plachtovič, Sís, Okuliar mi něco říkají.
Je to dobře, nebo špatně?
 
13.03.2018, 11:05
 
Já budu, v rámci ankety, asi ten věrný výherní.
Vsetínu fandím 32 let, byl jsem u všech postupů, např. v sezóně 89/90 navštívil všechny domácí a sedm venkovních (z celkového počtu 14) zápasů, zavítal do destinací typu Písek, Tábor, Č. Budějovice, Mladá Boleslav, Hradec Králové (vše v rámci I. ČNHL), ale za posledních posledních 24 let jsem byl jen všeho všudy na čtyřech zápásech, z toho na dvou loni (v Kopřivnici a v Jablonci) a jednom letos.
Když sa vyhrává, to sa lehko chodí!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.