Vstupenky online
Máte doma předměty spojené s historií vsetínského hokeje? | Aktuální počet prodaných permanentek: 203 (23.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
12345>
20.06.2019, 19:18
 
Milý Subni, dražší lístek v den zápasu je prostě trend, dost možná je to i požadavek toho, kdo zajiš´tuje tzv. ticketing (omlouvám se za to odporné slovo), protože má jistě z každé vstupenky určité procento.

Romantické časy front před pokladnou už, bohužel, minuly a Tobolova vina to asi opravdu není, kam se podíváš, všichni mají v ruce mobil.
 
17.06.2019, 10:44
 
Pokud bude hrát za Ústí Jarda Jágr, tak bych se Ústí vůbec nebál...
 
17.06.2019, 10:39
 
Aspoň, že mají v Chomutově novou arénu...

A Piráti, to taky sedí.

Jinak VTŽ Chomutov býval hodně tradiční klub.

My jsme po Zubíkovi a všelijakých Slovnaftech dopadli ještě celkem dobře, i když dva beky by to možná opravdu ještě chtělo
 
14.06.2019, 09:22
 
Jsem cosi jako ekonom a tak se k cenám lístků trochu rozepíšu, ať ta okurka rychleji uteče.

Tzv. cenová politika je vždy ošemetná věc, nicméně i v ní platí, nebo by měl platit, zákon nabídky a poptávky. Ale například letošní play-off postavilo teorie tak trochu na hlavu, když na semifinále chodilo míň lidí než na čtvrfinále, a na rozhodující čtvrfinálový zápas přišlo míň lidí než na čtvrfinálové zápasy úvodní, ačkoliv by to, teoreticky, mělo být naopak.

Dá se to ovšem snadno vysvětlit přesycením hokejem, jakož i finanční náročností, když každý další zápas představuje náklad v podobě vstupenky (plus nezbytných min. pět piv).

Logicky, a přitom paradoxně, by se taky s postupujícím play-off měly ceny vstupenek, aspoň na Vsetíně, nikoliv zvyšovat, ale snižovat...

Kolik by měla tedy stát vstupenka s ohledem na ne příliš atraktivní formát (na kterém se ovšem shodly samy kluby, třebaže tomu byly dotlačeny nesmyslným počtem účástníků Chance ligy)?

Čím více zápasů, tím by mělo v absolutním součtu přijít víc diváků, a tím by měl klub i víc utržit, ale v praxi to bude nejspíše vypadat naopak, protože je překročena zdravá míra počtu zápasů plus k tomu středy a opravdu stupidní pondělky.

Dejme tedy tomu, že lístek na stání by stál osmdesát korun.

O kolik víc by přišlo diváků na hokej, v porovnání cenou vstupenky sto dvacet Kč?

Muselo by přijít 1,5 krát víc diváků, aby tržby byly stejné při ceně sto dvaceti korun (musíme ovšem přihlédnout k tomu, že víc lidí vypije, čímž se kompezuje nižší cena vstupenky), tedy když přijde na stání dva tisíce diváků za sto dvacet, bude tržba stejná jako když přijde tři tisíce diváků za osmdesát.

Vyplatí se to klubu, který samozřejmě potřebuje peníze, prodávat lístky za osmdesát, přišlo by skutečně 1,5 krát diváků?

Jako pamětník nostalgicky vzpomínám na časy II. NHL, dvacet osm zapásů za sezónu, hokej jednou za čtrnáct dní, ve čtyřech sezónách II. NHL jsem byl na všech domácích zápasech, ani to moc nestálo, dnes by mi na to stačily necelé dvě sezóny...

Problémem je nesmyslně vysoký počet zápasů v neatraktivním formátu, plus konkurence v podobě internetu, přičemž peníze za vysílací práva, tedy za to, na čem rýžuje třeba fotbalová liga mistrů, nejspíše zcela minimální.

Co má za těchto okolností klub dělat, jakou má mít cenovou politiku, zvláště má-li ambice a kvalitní kádr takříkajíc něco stojí, přičemž maniaci typu Zubíka se už těžko objeví?

Vezmeme-li, nap´´ř, že hodinová mzda v Lidlu je sto třicet pět na hodinu, pak je cena vstupenky rovná plus mínus hodinové mzdě.

Je to málo, nebo hodně?

Samozřejmě, lidé mají spoustu dalších výdajů (mobily, auta, hypotéky, půjčky, děcka na škole), a taky je potřeba na hokeji vypít aspoň pět piv a plus k tomu doprava.

Je zde taky určitý resentiment, před pěti lety stál hokej osmdesát, teď už stojí sto dvacet, všecko sa zdražuje!

Něco za něco, otázka je, na kolik lidé dokážou ocenit, že se hraje v popředí tabulky, což myslím spousta lidí v poměru k ceně vstupenky, ocenit schopno není, myslí se to přece tak nějak samo sebou, že budeme letos hrát to finále...

Hokej na Lapači by měl být cosi jako svátek, a pokud nebude, bude i vstupenka na stání za sto hodně...

Nebo už je nejvyšší čas zbořit Lapač a postavit místo něj novou a pohodlnou "arénu", aby to na hokej přitáhlo víc lidí?
 
13.06.2019, 19:12
 
Pešán je, tak mi to přijde, jeden z těch sebevědomých a především sebeprezentujících manažerů na střídačce, kteří pořád něco studují, aby zachytili a následně přenesli do hry a hokeje "nejmodernější" trendy.

Jeho óda na svazové projekty ukazuje, že se nic nezmění, ale aspoň bude mít u reprezentace pět asistentů, včetně toho specializujícího se na přechod do útočného pásma.

Jarda Jágr si někde stěžoval, že ceny vstupenek jsou všeobecně nízké, takže české kluby se z nich neuživí (Kadaň už vůbec ne).

Mládežnické slevy by nebyly marné, o tom, už se tady mluví hodně dlouho, ale jenom aby pak kotli nepřevládaly dětské hlasy.

Rubrika "Ptejte se" funguje?
 
13.06.2019, 07:24
 
Oprava chyby v předchozím příspěvku "prodaly čtyři produkty"

Chyba do koncepce se vloudí nejen Českému hokeji
 
13.06.2019, 07:08
 
ad Cromwell

Já tomu věřím. Zdvojnásobený počet prodaných "produktů" Českého hokeje může znamenat, i to, že se místo dvou "produktů" prodali čtyři "produkty", což není zcela nepravděpodobné.

Takže už jen zbývá, aby Český hokej začal produkovat i hokejisty
 
10.06.2019, 16:01
 
Jen malá oprava, sedmý zápas v semifinálové sérii by byl samozřejmě už minimálně 71. zápas v sezóně
 
10.06.2019, 15:56
 
Myslím diváckou přesycenost šedesáti zápasy v základní části, po kterých teprve má přijít play-off, které by mělo být na krev.
Méně zápasů v základní části, na úrovni 1.ligy, kde se pohybujeme, by jistě bylo více.

Osobně si nedovedu představit, opět se bavíme o úrovni 1.ligy, jak moc bude na krev dejme tomu sedmý zápas semifinále (tj. šedesátý sedmý zápas sezóny), když se předtím, dejme tomu, prodlužovaly v sérii dva zápasy i kdyby jen o dvacet na minut, ve kterých se hrálo na doraz.

Samostatné nájezdy jsou tzv. krátký proces, opravdu na nich neshledávám nic zavrženíhodného, šance jsou na obou stranách stejné.

Ale jistě se shodneme na tom, že to, co tady řešíme, je marginalita.

V play-off se ukáže, nakolik se to osvědčí v prvoligové praxi, jen za sebe dodávám, že v pracovní dny chodím spát poměrně brzy, a už začátek v 18 hod mi přijde celkem pozdě, ale např. při finále v Č. Budějovicích je to asi jedno, jestli se skončí o půlnoci, nebo v jednu.
 
10.06.2019, 14:44
 
Těch šedesát zápasů je hodně především z hlediska přesycenosti diváků, což se odráží i na návštěvnosti, a vzhledem k tomu, že prvoligové týmy mají minimální příjem, nebo snad i žádný, z televizních práv, je takový počet zápasů v konečném výsledku i kontraproduktivní.

V dávných dobách, když jsme byli hokejovou velmocí, se hrálo v 1.lize (tj. dnešní extralize) jen 44 zápasů...

Já osobně proti samostatným nájezdům nic nemám. Zápasy rozhodnuté v devadesáté minutě jen proto, že hráči už sotva plantají nohama, to je, myslím, taky docela zbytečné.

Platí, co jsem řekl.

Když nechceš prohrát při samostatných nájezdech, vyhraj v běžné hrací době. Pokud je jasně řečeno, že po nerozhodnutém prodloužení přicházejí na řadu samostatné nájezdy, tak nezbývá, než se podle toho zařídit.

Aspoň ti, co prohrají, se pak mohou vymlouvat, že neměli štěstí a trenér může prohlásit, že je hrdý na to, jak hráči bojovali, jak to prohlásil po MS Říha, a jak to teď, v rámci jakési módy, prohlašuje, každý trenér, který prohrál, že je hrdý na to, co jeho mančaft dokázal.

Takže prohra v samostatných nájezdech může být i pozitivní...
 
10.06.2019, 11:23
 
Dovolím si, Asterisku, s Tebou mírně nesouhlasit.
Myslím, že z prohry v prodloužení se hokejisté nebudou radovat víc než z prohry v samostatných nájezdech.
Platí, že pokud nechceš "blbě" prohrát v nájezdech (ale kam potom zařadit slavné semifinále s Kanadou v Naganu, nebo slavné semifinále se Spartou?), tak prostě nesmíš dovolit, aby ne ně došlo.
Ale jde o něco jiného.
Chance liga není, ať chceme, či nechceme, elitní soutěž s tomu odpovídajícím zázemím.
Takže po šedesáti zápasech (což je osm víc než v Extralize!) základní části se druholigoví hráči budou mastit v play-off ještě tak dlouho v prodloužení dokud nepadne rozhodující gól, přičemže se série hrají na čtyři rozhodující zápasy, přičemž po čtyřech zápasech je mezi dalšími zápasy jen jednodenní pauza, takže může být docela dobře přehokejováno a v sedmém zápasu finálové sérii už možná ani hráči neustojí na bruslích.
Mně osobně to přijde jako zvyšování "atraktivity" play-off za každou cenu, ovšem jinak docela zbytečné.
 
10.06.2019, 08:00
 
Možná má Kadaň tolik domácích sobot, aby tam na zápas došlo aspoň i deset hokejistů.

Na samostatné nájezdy si v play-off stěžoval Luňák (nebo to byl trenér Vykoukal)? z Prostějova (nevím, proč si slepice říkají Orli, a ne Luňáci odkaz

Takže, aby Chance liga byla jako NHL (taky se tam nepadá, a taky tam nemají samostatné nájezdy), zbývají už jen ty vstupenky za jeden průměrný plat.

Pokladník na zlínském stadionu: "Další vsetínský fanoušek na řadu!"

 
06.06.2019, 17:27
 
Chtěl bych dělat sportovního redaktora ve Valašském deníku (viz odkaz od Edd-vs)

Martin Doktor není olympijský vítěz ve veslování, ale v kanoistice.

Jak někdo může napsat něco takového?

A jak to editor může pustit?
 
03.06.2019, 18:43
 
S uzavřením extraligy, myslím, Béďa Ščerban teď asi souhlasit nebude, leda by se extraliga rozšířila o Jihlavu na patnáct mančaftů.

Možné je všechno...
 
31.05.2019, 17:57
 
Myslím, že španělská hokejová liga je taky uzavřená, aspoň ji hrají pořád tytéž kluby, protože jiné tam ani nejsou.

Uzavřená z téhož důvodu byla i hokejová liga v NDR, kde existovaly jen dva kluby, které hrály pořád dokola mezi sebou.

Dříve či později to tak dopadne i nás...
 
30.05.2019, 19:30
 
Nezapomněl.

Diváci s "nafukovacími plácačkami", které se fasují se vstupenkou a taky ty roztleskávačky
 
30.05.2019, 18:42
 
A teď k hokeji!

Aby měla V4 liga rozumný herní systém a taky smysl, muselo by v ní být maximálně 16 mančaftů, čili osm českých, čtyři slovenské, dva polské a dva maďarské.

Kdo by ji od nás hrál?

Nejspíše kluby z "moderními arénami".

Jak by se do ní postupovalo, jak by se z ní padalo?

Nejspíše nijak.

Prezident slovenského hokeje je klasický současný manažer, který za vším vidí trhy, až potom hokej, takže vzhledem k vedení Českého hokeje není tento projekt zase až tak nereálný. Při patřičné marketingové kampani a pokud na zápasech budou přítomny i roztleskávačky, o kterých tady básnil Rosťa, by se na zápasy mohli hrnout diváci s nafukovacími "plácačkami".

Co z toho vyplývá pro Vsetín?

Že jsme s Lapačem naprosto bez šance, pokud bychom se ovšem této hokejové šaškárny chtěli účastnit.

Doba hokejové romantiky je už dávno pryč...
 
30.05.2019, 18:32
 
Ad Čína.

To, co teď probíhá, není nic jiného než jen kolonizace v opačném gardu, to jest Čína, v podstatě už tisíce let největší světová ekonomika, kolonizuje zbytek světa.

Například já osobně bych se, být fotbalovým slávistou, například po prohlášení trenéra Trpišovského, že bez Tvrdíka by nebylo slávistických úspěchů, propadl hanbou do země.

Ale někdo jiný možná, třeba Dzinda, možná ne!

Je docela možné, že Jágrovo Kladno bude obdobou fotbalové Slávie.

Jedno je ale, myslím, jisté, že s Číňané se s ničím a nikým tady tzv. srát nebudou.

Kdo chce kam, pomozme mu tam!
 
30.05.2019, 18:26
 
Milý Dzindo, Ty nejsi vůbec hloupý a naivní!

Naopak!

Ty jsi to všechno prokoukl!

To já jsem, demagog, máš naprostou pravdu!

To, že se Tvé názory shodují s produkcí Parlamentních listů (které patří Valentovi, který tam nádherně domrvil Karlovicko) a jinými pravdivými servery, je jen pouhopouhá náhoda.

Jo, málem bych na to zapomněl, jsem jen závistivý blbeček, který nikdy nic nedokázal, a proto Tě kritizuje.
 
29.05.2019, 15:35
 
Dzindo, je na Tobě ta četba nejen Parlamentních listů trochu víc poznat, asi jako na Zemanovi ten jeho alkohol.

Ale samozřejmě, máš pravdu, všichni jsou naivní a zmanipulovaní jenom Ty ne.

Gratuluji!

Být jako Dzinda, jsem si vždycky přál...
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.