Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "setteinz" |  vypnout filtr
 
02.11.2018, 18:20
 
Mohu-li přispět rovněž osobní vzpomínkou, tak na jaře 1989, tedy víc než před kritickými dvaceti lety, když Vsetín skončil v II.NHL předposlední, a v posledním zápase s Karvinou prohrál, tuším 1:10 (nebo tak nějak), se v třetí třetině tohoto utkání přemístil celý vsetínský kotel, respektive to, co z něho po bídné sezóně ještě zůstalo, v poslední třetině na sezení, nad karvinské fanoušky!
Ale čí to byl nápad, fakt nevím, a nevěděl jsem to ani tehdy.
 
18.10.2018, 18:42
 
A já bych doplnil scousera, možná by se ani nemuselo přihlížet celému zápasu. Stačí jen na chvíli nahlédnout, nejlépe o přestávce, když jsou hostující hráči v šatně a pak se, ještě než rolba naposled objede hřiště, zase tiše vzdálit...
 
12.10.2018, 18:21
 
A neovlivnilo výsledek utkání i to, když přerovský trenér nařizoval svým hráčům, aby stříleli na vsetínskou bránu?
A neovlivnilo výsledek zápasu i to, že přerovský brankář všechny vsetínské střely chytil, což mu taky nejspíše přerovský trenér nařídil, protože kdyby je nechytil, vypadal by výsledek zápasu úplně jinak?
Vedení svazu je banda diletantů, rozsudek ve prospěch Vsetína by jim určitě neuškodil.
A choreo samozřejmě taky.
 
01.10.2018, 18:35
 
Jako nostalgik a pamětník (první návštěva hokeje ještě na nekrytém Lapači, další už s jasnějšími obrysy na podzim 1987 TJ Zbrojovka Vsetín- Šternberk, který hrál na dvě pětky) mi to nedá, abych nepoložil snad i zásadní otázku.
Co bude s Lapačem po případném postupu do Extraligy?
Prohlásí jej vedení "Českého hokeje", jak se teď jmenuje hokejový svaz za chráněnou národní hokejovou památku, což by jej ochránilo od všech těch pitomých úprav, které by bylo nutné provést pro zvýšení "diváckého komfortu"?
Obávám se, že takové velkorysosti a takového citu se od těch lidí ze svazu, nechci psát prasátek, asi nedočkáme...
 
21.09.2018, 19:22
 
Kdyby šlo jen o to, mohl bych vlézt brankáři do výhledu i já, třeba s tím kloboukem, co mají čeští fanoušci na hlavě při MS, přes ten by určitě střely od modré neviděl
 
19.09.2018, 18:23
 
Rosťa to vystihl, ne poprvé, správně.
V 2. sezóně I.NHL, když jsme hráli s KPS Brno, nynější slavná Kometa s nejvěrnějšími a nejlepšími fanoušky, mi připadali naši hráči proti soupeřům hodně titěrní.
"Je to výstrojí?" ptal jsem se.
A za rok už to bylo opačně.
Na margo posil.
Když přišel Luka (jistě, šlo i o to, aby nehrál za Porubu), bezesporu skutečná posila, kolik lidí to nebylo schopno skousnout?
Jak by to teď vypadalo, kdyby za nás hrál třeba Endál, tedy typ hráče, který nám evidentně chybí.
To by bylo křiku!
 
18.09.2018, 18:04
 
Hrdí, když se vítězí, věrní, když se nedaří!
Takže můžeme být aspoň věrní.
Historické okénko, druhou sezónu v I.NHL začal Vsetín domácí prohrou s nováčkem Havířovem, pak dostal nakládačku v Hradci Králové.
V domácím zápase s Jindřichovým Hradcem jsme vedli, tuším, už tři nula, ale nakonec ještě prohráli.
No, a za rok už dostal nakládačku Hradec Králové a Jindřichův Hradec v baráži.
V posledním kole bychom tu první čtyřku měli urvat.
S kým vlastně hrajeme.
 
16.08.2018, 17:41
 
Tak už to tam je.
Husák toho pro Slovensko taky udělal dost...
odkaz
 
16.08.2018, 17:32
 
Na youtube pod hlavičkou HK NITRA TV běžel přímý přenos ze Vsetína.
Možná tam něco takového bude i dnes.
Ale bez komentáře...
 
02.07.2018, 17:09
 
Když už jsme u těch brankářů, za "Duklu" Litoměřice má chytat syn prezidenta "Českého hokeje" Krále.
Právě projekt "Dukla" je, i když nahlas, nepřiznaným důvodem, uzavřením WSM ligy (aby mladí nehráli ve stresu) a následně vzniklého letošního paskvilu s 56 koly v základní části, ovšem bez předkola play-off.
Lev s pukem v hubě je proti tomuto hnusu ještě celkem v pohodě
 
29.06.2018, 17:53
 
S červenobílou vlajkou jsem absolvoval oba zápasy na Slavii, první Vsetín vyhrál, druhý prohrál, v barážovém zápase už převažovala žlutozelená, i když tehdy v prapodivných odstínech.
Následující rok, v Olomouci, na Kladně, na Slavii i na Spartě (chytal Šindel, Vsetín prohrál toliko 1:2) jsem byl už bez červenobílé vlajky, načež jsem se rozloučil s aktivní kariérou, abych po letech v Jablonci byl už taky zelenožlutý (ta kombinace se mi fakt líbí).
 
26.06.2018, 16:30
 
Od MS 1985 mě reprezentace vlastně ani moc nezajímá.
Tehdejší dresy s reklamou "AGFA" měly taky něco do sebe
 
15.06.2018, 16:31
 
Dalo by se říct, že snížené vstupné pro mládež, řekněme do patnácti, je investicí do příštích generací "Spolu za Vsetín!"
 
15.06.2018, 15:31
 
A co vojsko?
To mělo kdysi taky vstupné za polovic
 
13.03.2018, 14:28
 
Já jenom, že mě ta slavná éra nějak zdárně minula, i když ještě úplně první zápas v Olomouci, či první zápasy na Kladně či na Spartě jsem ještě navštívil. Jak se Vsetín začal hrát znova druhou ligu, z nejrůznějších důvodů jsem na hokej nechodil, ale jména jako Rožník, Marek, Gergela, Zavrtálek, Kapr, Plachtovič, Sís, Okuliar mi něco říkají.
Je to dobře, nebo špatně?
 
13.03.2018, 11:05
 
Já budu, v rámci ankety, asi ten věrný výherní.
Vsetínu fandím 32 let, byl jsem u všech postupů, např. v sezóně 89/90 navštívil všechny domácí a sedm venkovních (z celkového počtu 14) zápasů, zavítal do destinací typu Písek, Tábor, Č. Budějovice, Mladá Boleslav, Hradec Králové (vše v rámci I. ČNHL), ale za posledních posledních 24 let jsem byl jen všeho všudy na čtyřech zápásech, z toho na dvou loni (v Kopřivnici a v Jablonci) a jednom letos.
Když sa vyhrává, to sa lehko chodí!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.