| POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1026 (18.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
21.09.2018, 14:33
 
Jaro_mír:
Velká škoda tohoto mého oblíbence. Počítal jsem s ním na přesilovky před bránu.
 
rst | Vsetín
21.09.2018, 14:16
 
M111:
Třeba ten novic (Černý) zrovna vleze tomu jejich gólmanovi do výhledu.
Nejlépe sedmkrát. Smajlík
 
rst | Vsetín
21.09.2018, 13:28
 
Noveteplaky:
Tak si zkusme popsat, jak se prozatím sezónu a začátek nové v lize prezentujeme.
Takže: preferujeme atraktivní, celoplošný, mnohdy totální hokej s hráči spíše menšího vzrůstu, než je průměr, s minimem zasahování do děje zápasů, stále si jedeme "to svoje" . Dívá se na to pěkně, dokonce i soupeři mají zápasy s námi rádi, neboť naše hra je až na výjimky (Frolo, Vítek) příliš nebolí a „hajeme hokej." Ze soupeřových gólmanů jsme schopni udělat adepty reprezentace (Jekel), neboť střílíme na tyto převážně tehdy, když tito dobře vidí, nejlépe pak na střed brány, a spoléháme se na to, že se soupeřův gólman lekne a uhne.
Jakmile nám teče do bot, z bryndy nás tahají hráči průměrného nebo většího vzrůstu, než je průměr, kteří jsou ochotni přibruslit až do předbrankového prostoru, a hra s těmito novými hráči stojí a padá (loni) .
Letos nás na počátku soutěže zaskočila marodka, ale třeba utkání s Kadaní nám tak jako loni více než svědčilo.

Ber nebo nech být, já když si vzpomenu na domácí zápas s Novým Jičínem či Kopřivnicí, nedejbože play out lahůdku s Uherským Hradištěm, nechť to zůstane jak je a proti Přerovu ať nasadíme klidně první obranu Janoušková - Skamene; už si zvykám. Smajlík
 
rst | Vsetín
20.09.2018, 22:36
 
Jak jste se tu oblékli (obuli) do Nových tepláků, tak ten mi zrovna nepřijde jako ti pacienti z fb, o kterých je řeč především.

Nové tepláky:
Žehráš mj. na přesilovku, že za to, jak je špatně hrajeme, může Dopita.
Mně tam taky při naí přesilovce u brány chybí nějaký rek, jako byl svého času Jirka Veber nebo Srdce. Na to ale nejspíš nemáme lidi. Leda by nás tam někoho přivezli na sáňkách a po přesilovce odtáhli zpět za mantinel.
Ale tak jak jsem si představoval (psal jsem v jednom z minulých příspěvků) tu situaci u kulečníku, kde by Horčička loni v září, říjnu vysvětloval Dopimu s Jackem, že na trénink nejde, protože se za tou obranou nedá chytat, zrovna tak mě vždy pobaví představa proslovu Jirky Dopity před přesilovkou k našim hochům:
,,Chlapi, máme přesilovku!! Jedem, do nich!! Ale to vám povídám! Opovažte se mi vlézt tam před gólmana! Opovažte se! Varuji vás! Je to nebezpečné a můžete tam spadnout na led!! Nikdo mi tam nechoďte! Jasné?!? Nikdo!"

Gerard:
Dokonce má v plus mínus +7!
Jurajdu mi připomínal dávno.
Své pocity mohu někdy napsat, jak bude čas, zatím buď unešen ze zjevení.
Nové tepláky jsem si taky celkem rád přečetl. Smajlík
 
rst | Vsetín
19.09.2018, 22:13
 
Reakce na setteinz: Rosťa to vystihl, ne poprvé, správn...
*
Oni byli fakt tak strašně proti naim velicí, že s tou výstrojí, to mi cosi říká, možná je topitomost, ale že jsme si s kámošema snad taky říkali, co to mají za výstroj. Smajlík
Jak říkám, monstra.
 
rst | Vsetín
19.09.2018, 22:00
 
Reakce na setteinz: Rosťa to vystihl, ne poprvé, správn...
Smajlík Dík.
Ten zápas s Královopolskou (nyní Kometa) z 5. prosince 92 mám v živé paměti, neboť jej mám ve svém pomyslném TOP5 matchů historie.
To bylo perfektní, nikdo nic nečekal, naši už pouze teoretickou naději na play off, navíc byla převeliká marodka, a tak se hodně dostalo na hráče takového druhého sledu (Karel Horešovský, Karel Ohanka, Roman Jurajda). Vůbec nikdo nic nečekal, po našem vedení nám šoupli 4 góly a bylo. Teda zdálo se, že je hotovo. Jenže nebylo, naši dravci začali létat, gól dal snad i ten Jurajda a trefu Karla Horešovského na 4:4 vidím v hlavě dodnes. To byla euforie a atmosféra, lidi řvali jako kráva. Smajlík A dokonce jsme dali na 5:4.
Jenže KP hrála pak bez gólmana a to byl masakr nevinných dětí.
Jak správně píšeš, ti jejich Marek Tichý, Duchoslav a spol. byli proti našim jako monstra.
Ale to nám nevadilo, super zápas.
---
Možná dal jeden ze svých dvou gólů v té sezóně i Roman Jurajda 7, to byl takový subtilní útočník, malý šikula, poctivec, bruslil nahoru dolů. Připomínal (mně) současnou 26, ještě když hrál v útoku.
(Jenom tedy o půl roku později, před novou sezónou, když už se Vsetín netajil ambicemi na první čtyřku i výš, nikoho nenapadlo dělat z něj beka, ale raději zlanařili z toho Brna toho Marka Tichého. )
 
rst | Vsetín
18.09.2018, 22:29
 
Reakce na lateralus: Rst, nechces otevrit nejake histori...
Máte štěstí, že jdu kolem!
Co mám v hlavě, je to, že cca před 30 lety, čili kolem roku 88, bylo po prohrách ke slyšení všudypřítomné VÝCVIK BLBCŮ. A o mančaftu, kde bylo dost přespolních, mluvívali malověrní jako o CIZINECKÉ LEGII. Po výhrách to samozřejmě byli naši staří známí borci.
Internet neexistoval, fb taky ne, a tak si Šůna se Šteflem nemohli po prohrách o sobě přečíst, že to hrajou jak ponocní, Zdenko Gáj, který dokázal vyčarovat mnohdy nepravděpodobné body, neměl tu možnost dočíst se o sobě poté, co pustil viditelnou střelu od modré, 80 příspěvků na téma, že neumí chytat, atp.
Hudrovalo se však i tehdy.
Ale tak jako teďka nenapíše nějaký výkřik do tmy na konto našeho hráče Čert, Boix, Majklos apod., tehdy ti skalní taky nějak nenadávali na hráče, spíše by za ně dýchali, i když třeba o Karlovi Šindelkovi si mysleli své. Smajlík
Když jsem zmínil toho Gáje:
Mně ho loni Horčička dost připomínal. Zkušený gólman, chytal na to, že jsme hráli otevřený hokej jak na dvoře před barákem, dobře. Já jsem z těch reakcí na něj fakt nemohl. Smajlík
K tomu Gájovi.
On chodíval do Kotova na kulečník. A občas se stalo, že tam pro něj přišel trenér, ať jde na trénink, že má být na ledě. A on že říkal trenérovi, že přijde až na zápas, že se na trénink může vy..., že se za tou obranou stejně nedá chytat.
Chlapi v Kotově z toho měli haló a historka se brzy ujala a veřejnost byla spíše při Gájovi.
On to byl zkušený harcovník, starý pes, ale chytat uměl parádně!
... Představa Horčičky hrajícího v čas tréninku v Kotově kulečník, v čemž by jej vyrušili Dopi s Jackem, že má jít chytat, na což by jim řekl, že přijde až na zápas, že se za tou obranou nedá chytat, mě vloni v září, říjnu vždycky pobavila.
Pokud si všimneš na tom fb, tak to jsou jedny a ty samé profily, co po výhře vidí mančaft v nereálných výškách, po prohrách jej zase zbytečně pohřbívají. Že jim to není blbéa je jim jedno, že tisíce lidí vidí v přímém přenosu, jak mají v hlavách nasráno, jejich věc.
Abych pravdu řekl, jsem docela rád, že net neexistoval třeba v září a na počátku října 94. Sám nevím, jestli bych tam na adresu všech těch Vlachů, Čechmánků a jiných nenapsal nějakou kktinu, za kterou by mi pak bylo stydno. Smajlík

Jak jsem říkal/psal, Vsetín je v kondici. Jestli budeme čtvrtí nebo pátí nebo jedenáctí, je mi (spíše) jedno. Na to, že přesilovka je od konce Pardavého s Dopitou a Tesila na modré za trest, jsem si zvykl.
Čemu ale nerozumím, je to, že to už 10 let stavíme, ať je ve vedení ten nebo ten, na o hlavu menších hráčích, než má soupeř. Když hrajeme s Ústím, nevadí mi to, když však hrajeme s odvěkým rivalem (Přerov, Havířov), nemohu si na to zvyknout, zvlášť když na to povětšinou dojíždíme.
Jak psal Setteinz o tom Jindřichově Hradci, to mám v hlavě jak včera. Oni přijeli, a ještě než jsme se stihli dosmát ve zpravodaji té jejich špičkově vtipné sestavě Hřeben, Pytel, Rohlík, Kopačka, Kozačka apod., už jsme vedli v 10. minutě 3:0. To jsme se bavili královsky, říkali jsme si, co to přijelo za srandisty. No a pak bylo po zábavě, dokázali jsme rupnout 3:5.
A jak správně píše Setteinz, o rok později už jsme je smázli.
Jenže Setteinz, to už hrál za nás o hlavu větší mančaft! Smajlík
P.S.
Bude to dobré, u jistých hráčů načasovat formu i na jiný měsíc než srpen a i na jiný mančaft než na Kadaň, a půjde to. Smajlík
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 19:39
 
Jarah:
V tom článku na isport to bylo.

Jak se ale ti Mirkové Dušínové zaštiťují etikou, morálkou a fair play. Jednomu by slza ukápla.
Sázkovky by mohly vypsat kurzy, jestli laťku nesmyslů ještě posunou a do kterého data to stihnou.
Tipoval bych, že ano a že do Dušiček to stihnou. : )
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 17:04
 
Já bych je hnal kamením všechny, od poníka po lišku ryšavou.

Oni fakt nemají dno.
Místo aby přiznali chybu, Jurajovi poděkovali za názorný příklad v praxi, že vymysleli koninu, čímž by si jednoznačně lidi spíše naklonili, tak jim ještě z tlamy lezou tato svinstva. To jim nikdo z těch PR expertů nemohl poradit? (Prznit dresy, to by jim šlo. )

Čerte, zítra třeba Jraj Jurík i hromově zařvat(?)
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 11:21
 
Mhhory:
Kdyby někdo jiný, naopak. Tleskal bych a obdivoval, jakého by měl trenér jiného klubu filipa. Byl jsem velice pyšný, že náš ttenér má takového fištróna.

Thufur, Gerard: souhlas.

Čistě teoreticky:
Představa, že by se takhle, tímto způsobem, hrálo třeba MS mužů a nám chyběl k záchraně bod.
A ten bychom získali díky tomu, že trenér by takto briskně zareagoval a prodloužení bychom vyhráli.
Taky by ten krpatý mgkkt a spol. takto vyváděli?


Třeba zpětně pochválit kluky za to choreo v prvním kole. Měli úplnou pravdu.
I když, pravda, původně, při první reakci, mě trochu mátly bývalé barvy Zbrojovky. Smajlík
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 09:01
 
Boixi, nevyskočit z vlaku, nejednalo by se o zcestný nápad. Smajlík Komponovaný večer u hrací bedny s hostem Džonem.


K té hrůze:
Řezníček se měl původně narodit jako poník, ale v poslední chvíli si to příroda rozmyslela.
Jsem myslel, že tím rozšiřováním a nesestupováním již dosáhli vrcholu. Ale jde vidět, že ne. To jsou svině, že jim není rovno.
 
rst | Vsetín
14.09.2018, 08:23
 
Boix:
Již neponocuju. V dobách, kdy jsem takto činil, by tu Džon těžko sháněl nocleh.
Smajlík
 
rst | Vsetín
12.09.2018, 22:00
 
Reakce na subni: Místo na stadion chodí ti chuji do arén...
Souhlasím. Příšerný newspeak.
 
rst | Vsetín
10.09.2018, 21:01
 
Reakce na palica: Rst: tak, odvoláme Kubu Jenáčka a je t...
Trvám na Kadani.

První team, hrdost a čest - dobře mu to tata natloukl do Palice. Smajlík
 
rst | Vsetín
10.09.2018, 20:36
 
Reakce na palica: Koho bychom dnes odvolali ?!...
Kadaň ze soutěže.
 
rst | Vsetín
10.09.2018, 13:18
 
Thufur, Muhehee:
Děláte mi radost, chlapci. Smajlík
Snad jen místo fanoušků, řekl bych u diváků - to s tím Tomášem. U fanoušků, teda pokud se nepletu, je Frolič možná nejoblíbenějším, ne?
A co se našich beků týče, za posledních 10 let mi přijde, že uměla - li by bruslit, chyběla by nám v obraně už jen Aťka Janoušková.
 
rst | Vsetín
09.09.2018, 17:52
 
Nick S.: jo jo, jsou to páni hokejisti. Dědci Smajlík
K těm bekům ještě. Možná by víc sedělo, že jsou.Nedostatkové zboží.
Tím, jak někdo psal, že naše obrana připomínala trpaslíky, tím to těm „dědkům" nějaký ten pětirok pouze usnadňujeme.
Ale jinak jsou to prkotiny. Navíc 5 gólů a bod z venku je pěkný počin.
 
rst | Vsetín
09.09.2018, 12:51
 
Aelin: Beci nejsou.
Pokrývat předbrankový prostor chceš po kom?
“A" se směje tomu, že 80% hráčů v souboji nepřetlačí, a mimo Froliče na tom ostatní budou podobně.
Všechno zlé je však k něčemu dobré, tak třeba i ti pomalejší konečně pochopí, že Horčička nebyl špatný gólman.
(Mmch s ním v bráně se výhra z PV přivlekla, nepřipomínal včera gólman naší organizace tak trochu kuchyňského pomocníka?)

Nechápu navážení se do PV od frajera R., ale asi jsem starý ..., když to nechápu.
A nadávání na „dědka" Divíška - další nesmysl.
Nick Slaghter:
Já být Divíškem či Endálem (taky Goišem, Rachůnkem, jedno kterým apod. ), tak se na utkání s naší mrňavou obranou vysloveně těším.

----
Vsetín je však asi v nejlepší kondici mimo éru Zubíka, tak si to užívejme.
Těm, co se vidí už třeba v baráži o elh, připomenu kapitány a zástupce z doby, kdy jsme ji hráli a netajili se velkými ambicemi.
93/94
C - Ivan Dornič
A - Rostislav Vlach
A - Miroslav Stavjaňa

V baráži pak
C - Vlach
A - Raděvič
A - M. Stavjaňa

Letos
C - Holomek
A - Slováček
A - Kucharczyk

* To srovnání týmů letošního a postupového z 93/94 alespoň z pohledu kapitánů a zástupců kapitána mě nenapadla náhodou.
Mnohdy euforická nálada na tribunách v přátelácích mi atmosféru z léta 93 silně připomínala. Smajlík Smajlík
 
rst | Vsetín
12.08.2018, 20:00
 
MirisIII:
Děkuji uctivě. Smajlík
 
rst | Vsetín
12.08.2018, 13:38
 
... že mi přijde, že dost hokejek má v hlavě vzorec:
hokejista z organizace > hokejista z klubu
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.