Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "rst" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
rst | Vsetín
17.01.2023, 20:12
 
Reakce byly na VHK 1939, ne na Kronos.
 
rst | Vsetín
17.01.2023, 20:07
 
... kterou po něm "zdědil" Mara Mikula...
 
rst | Vsetín
17.01.2023, 20:06
 
Kronos:
V zelené jofě.
 
rst | Vsetín
17.01.2023, 18:21
 
* 900/92 - to je překlep, bohajeho.
90/91 pochopitelně
 
rst | Vsetín
17.01.2023, 15:08
 
Luky:
Když si tu Tvou první větu z 12:29 přečtu se jménem v angličtině....... Smajlík
---
(Mlho nečti to!)


Od "starých" jsem znal z vyprávění, že na ještě nezastřešeném Lapači byl velká Star Bršlica.
Pak fenomén Kuželka, taktéž na nezastřešeném.

Šůna, Velička, Nadymáček, Minařík (někdy psán s tvrdým, někdy s měkkým), posléze Maršalík, k nim tandem Valchař, Husička, to byli mi první bohové....

14 Valchař 20 Husička 7 Kappel byla má zřejmě první PRVNÍ lajna.

ad ZT:
Pěkné video, jen škoda, že tam není i ZT coby hráč. Protože já je mám v hlavě především jako hráče.
Legenda, kraj, druhá národní a stihl ještě první národní, pak trenér u League Dynasty....
Tedy hráč. A ne ledajaký.
Nedílná součást naší "legie zkázy"
21 Tabata 12 Stuchlík 22 Pecivál, borců, kteří táhli Vsetín jak za postupem v roce 87, tak poté za nelehkou záchranou v druhé národní, kdyz se postoupilo.
Pak, když měla být před 89/90 (moje první sezóna v kotli) první lajna 21 Tabara 7 Pelc 11 Z. Okál, zranil se a místo něj hrál Balun, v závěru sezony mladičký Mařák (s dresem po Balunovi, #17 a jmenovka přelepeny šedou páskou na hokejky).
Jaké bylo překvapení, když se pak před 900/92 vyhlásil cíl postoupit, byl v centru první lajny, v krásných čbm dresech
20 Jiskra 21 Tabara 18 Pšurný.
I když v závěru sezony už nebyl takovým tahounem a stalo to na jiných, přesto první lajna z té sezóny mi vždy naskočí ta Jiskra Tabara Pšurný.
Co se trénování týče, to mi pak říkal autor FV V.T., že si vůbec nedovedeme (nedovedu) představit, jak obrovský na ZT byl tlak v ritulovych dobách. Tisíckrát větší, neboť VS byl po většinu roku na titulce, než dnes, i kdyz se to nezdá.
Z "měl tři reprelajny a neudělat s tím titul, všichni by mu to dali sežrat." Myšleno ne "jen" chytrolíni z fb, jak je známe dnes, ale celé hokejové prostředí.

Čest památce všem výše jmenovaným, kteří již jsou tam nahoře.

 
rst | Vsetín
15.01.2023, 09:03
 
Jak je potom možné, že jim tamní tréňové neporadili, že mají mít 48 beků na play off, jako to radí naši tréňové tady?
 
rst | Vsetín
15.01.2023, 08:58
 
Těm osmi PV měl dát Luňák permici na 5 let dopředu.
 
rst | Vsetín
15.01.2023, 08:23
 
Pardon, mám tam chybu. Po tom zápase, kdy byla na Lapači nejhorší atmosféra v historii play off zápasů - ten první se Slavií po covidu, mělo být pak se vyhrálo a pak přišly 4 zápasy s 3:0 v 10. minutě, tak už o.k., nemělo být pak se prohrálo...
Vyhrálo a Matouš v první lajně u 2 rozhodujících zásahů.
 
rst | Vsetín
15.01.2023, 08:15
 
Ce se stalo s PV loni s náma v semi? Dodnes mi to hlava nebere.
Já čekal boj o každý cm ledu na 7 zápasů jako při té čtvrce v 2019. A pak 7 kulí jen v první třetině toho posledního a na výjezdu 8 Prostějovských.
Jestli to tu někdo z PV čte, ať mi zkusí říct důvod toho propadáku:
To tam byl covid, chřipka nebo rozhádaná kabina?
Říkám, nepřišlo mi normální, abychom - už to začalo v tom posledním postupovém zápase se Slavií - vedli v každém domácím do 10 minut 3:0.
Takže teďka zase nechápu tu paniku.
Co bude pro mě zajímavé sledovat, jak si v play off povedou centři.
Loni se facto nenahradit se Slávlou Vlacha v prvním útoku Venkrbec, přijedeme to už s tou Slavií; a jak to Matouš od vemen schytával v ZČ, si taky pamatuju.
Matoušovo zařazení do první lajny IMHO rozhodlo, že jsme tu Slavii dali.
A před tím 4. zápasem v Praze šly od insiders z kabiny skutečně zprávy, že naši boys si na Slavii tak věří, že vlastně nemůžou prohrát(!), jak psal asterisk.
Já na to byl extrémně zvědavý, kor když to šlo do prodloužení, že jo. No a fakt to vyšlo.
Proto bych - opět - nepanikařil že hry na ledě.
Ji ale co bylo loni pro mne největším zklamáním,byla atmosféra první zápas se Slavií po době covidu, vlastně první play off zápas po covidu. To bylo strašné.
Pak se prohrálo a pak už následovaly ty 4 zápasy s vedením 3:0 v desáté minutě, tak už o.k.
Ten PV, to byla parodie na semifinále a pak teda Jihlava s maršálem a odchod.
S PV by to fakt bylo pikantní,je tam právě na centru mladý Vlašák i Matouš, ale asi by se spíše bát (to ale zase druhé já ve mně říká "proč by se měli bát?!?) měli oni, protože 7:0 třetina a 8 statečných na výjezdu v semi play off, tomu říkám teprve horror, a ne nějaké nepodstatné prohry v nikakych zápasech.
------
Ta turbulence je fakt zajimavá, jak psal Gerard:
Po pěti kolech se nevědělo, s kým můžeme prohrát, pak se po dalších pěti nevědělo, s kým můžeme vyhrát, pak se po chvíli po 12 kolech nevědělo, s kým můžeme prohrát, no a teď zas nevíme, koho bychom tak mohli porazit. Smajlík Super. Smajlík
 
rst | Vsetín
10.01.2023, 17:27
 
Řečnická/filozofická:
Jak je člověk spokojen s tím, jak si áčko vede, nakolik záleží na tom, kdy klub poznal?
Např já jsem tam byl tažen na saních, příp. tlačen v kočáru, a do devíti let znal jen KP. Když uvážíme, že 9 let od 0 let do devíti je relativně zcela jiný časový úsek (dle mého vnímání nekonečně dlouhá doba) než období třeba od 30 let do 39 (dle mě jak když plivne), znamená to, že jsem strávil s klubem nekonečně dlouhou dobu v KP. Postup s Třebíčí v r. 87 se v mých očích rovnal zázraku.
A říkal jsem si tehdy, že třeba někdy, samozřejmě poté, co se HLAVNE ZACHRANIME A NESPADNEME ZPET DO KRAJE, prostě říkal jsem si, že třeba někdy za 15, 20 let (v mých osmi, devíti letech doba naprosto vzdálená, nekonečno) postoupime do první národní. A pak opět třeba za 20 let (to už byla má představivost na takový časový úsek krátká) postoupíme až do nejvyšší soutěže. Ale to už byl spíše bláznivý sen malého fanouška.
Čili v mých osmi, devítiletých představách bychom někdy za 4 roky měli dokvačit do extraligy, pozor, bez všech titulů,vstávání z popela apod.
No a teď tedy k té řečnické:
Jak může vnímat stávající postavení hokejového VS (ať už je jakékoli) někdo jako já, kdo strávil nekonečně dlouho dobu v kraji, a jak může vnímat postavení VS třeba někdo, kdo poznal VS v Zubikove éře a táhlo mu na druhý křížek?
Odpovím si sám - každý úplně jinak.
Pro mě je druhý flek v Chance lize naprostá pecka, pro někoho z toho druhého soudku to musí být nuda k uzoufání.
Já jsem spokojen s tím, že jsem za celý život nezažil ani jeden sestup, což mi přijde neskutečné! Víc neskutečné, než těch 6 tutulů.
Jen si to vemte, Vsetín jsem nezažil sestoupit - zázrak.
Proto si vždy před sezonou říkám - hlavně nespadnout.

Omluva za filozoficko řečnické odbočení, asi to sem ani nepatří, lepší nasekat 5 smajlíků a nadávat na všechny a všechno. Po 2 (slovy dvou) prohrách.
Smajlík
 
rst | Vsetín
08.01.2023, 15:05
 
To bylo 07, možná a klidně O7_12 Smajlík ,z MF jsem to zjišťoval, konkrétně výsledek ze 4.1. 98 v Blavě 6:3 a doma jsme ko.otům čobolům dali 5:O, ale byly i jiné....... Vlastně cokoli plus padesát (účastníkú zájezdu) - NEZAJÍMALO NÁS TO.
Hokej byl, jak říká klaxik, NAVÍC. V dobách hov en navíc nebyl hokej jen navíc, ale jako nutné zlo. NEBYLO LEPŠÍCH VÝJEZDŮ, HO.NA BYLA DOMA A NIKDE NEROZUMOVALA.


(Pozor: neříkám, že to bylo správné. Je možné, že ne. Že trénovat je lepší. Osobně si myslím, že leda ho.no. Smajlík
 
rst | Vsetín
08.01.2023, 09:55
 
Reakce na VSH: Posuneme datum třeba na 8.3., sestavu nec...
Spadnem do kraje, jinak to nevidiím.
A tam bude hrát Pětník Puček Prčík (super!) Žajdlík ... To je mančaft jak hovado, hovado.
 
rst | Vsetín
08.01.2023, 06:22
 
Čeman
 
rst | Vsetín
08.01.2023, 06:21
 
I když, jak se pamatuju, nepadlo o něm ani slovo i v dobách ritulovych, 95 - 01 třeba, a to jezdilo přes celou republiku křížem krážem.
Ale jestli bysme řešili, jestli Nemám zachyta nebo ne a jestli tamten něco... Vůbec!
 
rst | Vsetín
08.01.2023, 05:59
 
Červený trpaslík 5:14:
Místní comedy club nezklamal. Hráč měsíce, trenér měsíce a mančaft měsíce, momentálně dlící na první příčce. Pak se jednou prohraje v Litoměřicích. Všechno špatně.
Ještě že máme bodový polštář a do toho krajského přeboru snad nespadneme, protože po přečtení panikářů, kteří to tu OPĚTOVNĚ PO JEDNÉ PROHŘE ZAPLAVILI (KLASIKA), bych myslel, že jiné cesty není.

Na fb stránce obchodu VHK potom zábava pár excellence, PŘEDNÍ FANOUŠCI, což je skutečně do ko na lost (!!! Smajlík ), i když je to nesmysl - víc než fanoušci klubu jsou to fanoušci smajlíků a různých gifů, kterých je tam od nich místo slov tři p.dele, fanoušci ne klubu, ale bodů, krásně vyvádí.
.....
Neznat to na Lapači a řídit se dle různých diskuzí, vůbec bych to #ZAŽÍT nechtěl, protože bych myslel, že to tam je "samej bl.eček a samá dy.lina."

----
Na závěr úplná klasika všech klasik:
"Zubzanda za to může"! Smajlík 👌

Zubzanda Smajlík
-----


Radista:
To musí být čtení, co? Mně přijdou tady ty "starosti", jestli se odněkud privlečou nějaké pos.ané body, strašně malicherné. *
Jak to musí přijít Tobě, si vůbec nedovedu představit.
------

* Úplně největší gól, a moc mě to pobaví, potom přichází od těch, co když už teda ráčí nějdy někde vyjet, tak jedou ne za týmem, ale za bodama, a jako správní trenéři pak napíšou, když teda nikde nevyjdou: "ještě že jsem nejel."
Jezděte fandit a bavit se, na body jebejte, zní má rada.
(V dobách hoven, 04 - 07, poté třeba 09 - 12, pamatuju, že když někde vyjel autobus alkáčů z Lapače, o hokeji kolikrát za celou cestu tam, za celý hokej a za celou cestu zpět, nepadlo ani slovo. Úžasné. Smajlík )
 
rst | Vsetín
01.01.2023, 08:47
 
Vyřizuji vzkaz:
Jirka Korčák st., legendární a ikonická #12, miláček tribun na přelomu 80/90, přeje všem vsetínským fanouškům do nového roku zdraví, štěstí a spokojenost.
Moc rád na nás, na působení zde, tažení za postupem a vůbec všechno vzpomíná.

Konec hlášení.
 
rst | Vsetín
01.01.2023, 00:51
 
Chtěl jsem Ti tam vzdát hold, proč se to seklo, netuším.....Jsi chlapec hodný! O.K. ? 😃
 
rst | Vsetín
01.01.2023, 00:49
 
Palica:
Dobře ty! Smajlík Ano, jsem si toho vědom.
Vlastně nevím, jak napsat, že Tebe zrovna mám nejvíc rád. Ono to totiž muze


 
rst | Vsetín
01.01.2023, 00:36
 
Pali, vystřízlivěls, chlapče můj z nejmilejších???

Jo a : ŠESTÝ!!!!
 
rst | Vsetín
31.12.2022, 20:07
 
Kocehrb:
!!!!!
Nebudeš tomu věřit, ale už při druhé větě jsem měl ticha a při třetí byl přesvědčen, že se bude jednat o Máru Tichého, v 92/93 nejlepšího beka v první národní a následné 2 roky veliké opoře nastupující vsetínské dynastie(!!!)
Protože historku, že Marek Tichý dělá v Brně pochuzkáře (v čase Tvého odchycení už tedy povýšil) jsem slyšel od jednoho z původních členů kotle na zastřešeném Lapači (Rosti K. ) při různých pijatykach možná stokrát(!)

Super!!!


Setteinz: tak tak, to kouzlo toho,jak to vlastně dopadne, v mých očích dělá tu 93/94 ne až tak famózní jako jiné.
Ale byli jsme mlaďučcí... !! I ti, co byli považováni v těch dobách za staré pardáli,byli vlastně mladí kluci...
Vždy mě bere melancholická nálada, až se mi nechce ani domýšlet, pokud těch 30 uběhlých let mám jako včera, a s vědomím, že čím je člověk starší, čas utíká rychleji..........
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:45 | Dor.
VHK ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč