Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "asterisk" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
20.10.2020, 18:15
 
* Jak pisu: tady je to nejiste.
 
12.10.2020, 21:25
 
Reakce na erik2: Normální soudce by to nevzal kvůli jasn...
Podjatost? V čem?! ..... bláboly se nedají vydržet. Pravdu díš....
 
12.10.2020, 21:11
 
Reakce na erik2: Jo a ten soudce, co tehdy zrušil ty opa...
Tak bychom si tedy měli počkat na to podané dovolání, co říkáš?

.... to že si tu kdosi ohýbá zákon a vlastně i ústavu, se mluvilo už od samého počátku pandemie. Tragické taky je, že u soudce řešíš jméno a čí je bratr..... Ale to je taky jaksi výsada téhle doby. Když se proti premiérovi už roky vede cílená khampaň, tohle neudiví.....
 
12.10.2020, 21:08
 
Petr Fiala 21.8.: "Opatření jsou nesmyslná a zbytečná. Není žádný důvod pro to, aby se plošně zaváděly roušky. Toto říká řada odborníků. Čísla jsou pozitivní. Nejde o počty nakažených, ale o počet lidí, u nichž má onemocnění vážný průběh, jde o smrtnost. Všechna tato čísla jsou lepší a lepší! A vláda přichází s plošným opatřením, které všechny otravuje. Takže se ptám: Proč? Komu to slouží? A čeho tím vláda chce dosáhnout? Ochrany zdraví určitě ne."

Rosťo, Fiala (jk ho taky moc nemusím) tak ten relevantní čísla neměl..... Kdo je ale měl nabeton, byl Vojtěch a měl je i Babiš. Rastislav Maďar (mmch. dnes zvolen děkanem lékařské fakulty Ostravské univerzity, přičemž jeho protikandidáte podpořil nynější ministr zdravotnictví.....) to velice okrajově zmínil v jednom rozhovoru. Myslím že zdaleka neřekl poslední slovo a jednou se dozvíme jak to bylo.... Prý od konce července nosil grafy možného vývoje a bylo mu neustále opakováno že nemá strašit lidi....
Takže tu máš informované ministerstvo, vládu. Ta ale ven informace nepouští, protože by to strašilo ty lidi..... Ale jedním dechem se z ministerstva ozývají kusé informace o tom, jak o září budou roušky..... Tak co chceš po Fialovi? A co chceš po všech ostatních - špatně informovaných, po kterých se ale vyjádření chce a očekává? Kdyby ti pitomci normálně informovali a nepouštěli se do těch svých politických tanečků, k tomuhle by nedocházelo.... Řeči se mluví a voda teče. Řečí se nikdo nenají a ani nikoho nezachrání. Ale já od vlády teď jaksi nečekám řeči.....
 
12.10.2020, 20:59
 
Polévky mám rád! Dnes jsem měl hovězí vývar z květové špičky s klasickým rakouským játrovým megaknedlem. Ale zbožňuju i hustší polévky - krémovou z pečeného květáku nebo jakákoliv luštěninová. A na víkend se chystám na králičí kaldoun. Přihřívám často. Některé polévky jsou výrazně leší "odleželé" než úplně čerstvě dovařené. Líp se prováží chutě a spousta chutí co tam původně snad ani nebyly, vyniknou. Znáš to: polévka je grunt! .... ale tu co píšeš - politickou, tu neznám a nikdy jsem ji nejedl, natož vařil....

Politika je mi v tomhle případě úplně u rekta. A dá se formálně souhlasit i s tím co píšeš, že být tam jiný kašpárek, bylo by to možná podobné divadýlko. antipatie k Babišovi? To bezesporu! Nedokážu pochopit, jak národ co zažil Bártu s jeho marketingovým projektem VV, udělá znova naprosto stejnou chybu a to ještě ve větším měřítku. a i kdyby šlo o normálního demokratického politika, tak zkrátka nemůžu věřit někomu, koho OPAKOVANĚ chytnou u jasné a prokazatelné lži, načež tenhle zmetek se z toho pokaždé nějak podivně vykroutí.... Ale zpátky k mému rektu: přesně v téhle oblasti teď mám politiku. Teď - v období řekněme od března do dneška, bych dokonce byl ochotný přistoupit na "tabula rasa" a Babiše celého v bílém a se svatozáří nad hlavou, kterou bych mu klidně sám dokreslil, bych rád viděl, jak je tím krizovým manažerem a že to nějak dá! Dokonce - a tím zdůrazňuji svoji momentální apolitičnost, bych rád - byť bytostný liberál a chceš-li pravičák, udělal to co bych si za normální situace nedokázal představit: pochválit ČSSD a to hlavně Hamáčka. Ale jak mám teď trpět, při momentálním selfmodu "apolitical" tohleto ANO a Babiše při tom všem co se děje?? Poraď mi? Jsi tím co umí v kravinci hledat démanty? Já ne!

 
12.10.2020, 20:21
 
Rosťo, Šmucler je šéf stomatologické komory. Jestli si pamatuješ, tak zubaři přišli v březnu "na odstřel" jako první! Co by podle tebe měl říkat? Když se tu do toho VEŘEJNĚ pustil jeden náš nejmenovaný trenér, tak si kryl svůj zadek úplně stejně jako Šmucler. Můžeš jednomu z nich vyčítat, že má holt větší slovo v mediálním prostoru a že se ho ty média ptají?
A Fiala? Fiala je politik. Opoziční politik. A každý opoziční politik si teď může kopat patama do zadele že je opoziční! Co přesně od něj čekáš? Dělá přesně to, co od něho teď čekám já: nahlas říká to, že to tahle agrofertí partička totálně podělala. Jedním dechem ale taky říká, že teď mají lidi respektovat a dodržovat i ten paskvil co nám Bureš a plukovník servírují. Je to tragédie, ale je to vážně to jediné co teď máme!

Mě osobně je úplně u rekta, co plácá ten či onen. Mě zajímá, jak tuhle krizi zvládají ti, co mají mandát nám vládnout. Já jsem občan a na nikoho jiného se spoléhat nemůžu i když jsem tyhle parchanty nevolil.... A jsme zase u toho co konzistentně říkám od samého začátku: tohle není situace, kterou by měl řídit kdokoliv s politickou zodpovědností!
 
12.10.2020, 19:05
 
Lidi mají pocit, že mu na nich záleží: třeba když chtěl plukovník registrovat hosty v hospodách... A super na plukovníkovi je, že jak je gumový, tak když mu Andrej přes ty prsty dá, tak lampasák ani nemrkne!
15) Andrej "ustaraně" z dálky sleduje co se děje. Hlavní je, že volby ustál, 30% voličů se to všechno líbí a to je hlavné.... ZA rok jsou ale další volby. A proto je potřeba opět trošku upravit píár. Takže: "já lockdown nechci, ale když ho epidemiologové doporučí, podpořím ho..." A Andrej je smutný a ustaraný. Naoko.... On pro nás chtěl tolik dobra a všichni mu to pokazili!

... a o tom posledním bodě to je: 8% lidí podle Adreje odmítá roušky a proto jentu teď takové peklo! Ví prosím kromě samotného Andreje zdroj? ... Máme jasno, kdo to přivlekl: lyžaři. Víme kdo může za neslavný konec opatření v první vlně: stěžovatelé! Víme proč jsme měli tak volné léto: lidi to tak chtěli! Víme proč jsme neměli ty roušky na dršce 1. září: lidi to nechtěli! A kromě Kalouska co může za všechno, teď ještě přibyl Šmucler a Pirk.

Prymula nic neschytává. Ten jenom dobrovolně pokračuje v téhle neskutečné matlanině. A dělá to proto, že při své odbornosti, spolehlivosti (#ministrbezprověrky) a celkových schopnostech, by na takovýhle post NIKDY nedosáhl! Mezitím zjišťujeme, že erouška naprd, tak erouška2! Chytrá karanténa nefunguje, hygieny běžně volají pozitivně testovaným až poté, co mají první výstupní test negativní.... Minulý týden Babiš do médií vypustí, že chce oslovit firmy co mají telefonickou podporu (hlavně IT firmy), že by potřeboval tak 500 specialistů. Na obvolávání . Na trasování.... Co jste proboha toho půl roku dělali a za co jste uvalili toho půl bilionu?!

A Gerarde: teď jsme v mnohých covid ukazatelích třetí nejhorší na světě. Ale.... ale tohle NENÍ DRUHÁ VLNA PANDEMIE! Ta nastane až s příchodem počasí, které napomáhá rychlejšímu šíření respiračních nemocí. Ale to se ještě neděje! Tahle malá česká "mezivlna" je jenom odrazem toho co jsme za lidi, koho si volíme aby nás řídil a taky toho, jak se necháváme oj.ebávat právě tím politickým marketingem. Ale jak jsem psal: třiceti procentům voličů se přesně tohle líbí! Takže vlastně: o co jde? :-)
 
12.10.2020, 19:04
 
....
U Gerarda je tak trošku vidět ten problém, když politika je nepolitická, když strana jež vládne je "netradiční", když se stát neřídí zákony (a ty prokazatelně porušeny byly v té první vlně - viz. rozhodnutí soudu), když stát není řízen na základě jasného volebního a následně vládního programu. Zjednodušeně: když se politická diskuse a zodpovědnost ohlodá až na kost a nezbude z ní nic jiného než politický marketing na síti.

Chronologicky:
1) hrozí nám pandemie (únor), ANO zablokuje jednání v paramentu o tom, jestli máme dost zdravotnického materiálu
2) vir je tady! (březen).... a kdo za to může? Zhýralí a zbohatličtí lyžaři co si jeli válet šunky do Alp za ty nakradené peníze, co stát odrbali na daních! (vyvolávání závisti a vymezení "viníka")
3) Nefunguje testování (po milionové Praze jezdí jedna odběrová sanitka), ukazuje se že hygienických prostředků je málo (Babiš ale křičí: ukažtě mi jedného dochtora co němá respirátor! Osobně mu ho tam dovezu!.... načež mimo tiskovku už na kamery do zpravodajství na které nikdo moc nekouká říká že se troška unáhlil a že ho špatně informovali... ne on.... ONI)
4) komunitní nakažení nění možné! .... ve stejný den kdy tohle vypleskl na tiskovce, jsem já zjistil svoji pozitivitu.... komunitní přenos....
5) Na další tiskovce: kdy zasedne Krizový štáb? "Vláda je krizový štáb! My jednáme, makáme, riešíme, ...." ..... kdyby řízení krize převzal krizový štáb, musel by vládu nad pandemií předat svému úhlavnímu politickému sokovi, jež je zároveň koaličním partnerem - ČSSD. Pak s nelibostí sleduje, jak mu červený svetr přebírá body (aby je následně prodrbal až do katastrofy v krajských volbách).
6) lidi jsou vyděšení, potřebují mít pocit že je někdo chrání! K tomu je ideální hadrovitý Vojtěch, co se nechá prc.at na kameru v přímém přenosu tiskovky: všichni jsou slabí! Krizový manažer Andrej to kočíruje!
7) Prymula by si představoval větší podíl na moci: ale na hnojišti, na kterém šéfuje Babiš se šubíkem Vojtěchem v zobáku a vedle červeného svetru vzor Hamáček na plukovníka nezbývá místo. Uraženě pokládá náměstkovskou funkci. Velký šéf ale ví, že se mu plukovník může ještě hodit, tak mu vytvoří funkci a poskytne kancl ve Strakovce..... A to zapomínáme na to, že se svoje snaží urvat i Alenka z financí a modelka Maláčová....
Smajlík národ se semkne a to včetně lyžníků z Itálie a i díky zavřeným hranicím, centrům měst jak z horroru a spoustě zkrachovalých hospodských a obchodníků, to nakonec nějak dáme....
9) ve stejný moment ale Soud řekne, že si Andrej a ta jeho partička vytřeli Ústavou svoje hluboké anály a že to takhle nejde. Veškerá opatření tak vlastně ze dne na den skončí..... Bez náhrady.... "my zme to mysleli dobře!"
10) Alča s Andrejem a dvojministrem Kájou upečou dort náhrad, dotací a schovají do něho i účet za lockdown. Na jeho vršku je zdobně napsáno: "my se tou krizí proinvestujeme". Ve skutečnosti si ale jenom koupili čas...
11) jsou tu dovolené :-))) Čas her a zábavy! Kam pojedeme? No do Chorvatska! A že nás někam nechtějí pustit? Andrej má telefon a v něm všechna čísla! Tak ho zvedne zavolá! A je to!!! Všecko zařídí! :-) A 20.6. na jůtůbku povídá, že žádná druhá vlna asi ani nebude a Monča že už s ním nemůže vydržať a že jedou taky na tu dovolenů. A že máme eroušku a tu chytrů karanténu a nebojťě sa!
12) Ten Maďar co ho nasadil po tej Gottwaldovej na místo hlavního hygienika hučí do Vojtěcha, že od září růšky aj do škol! Andrej dva dni počká co na to "čhau lidi!" na síti a pak řekne, že kouká co že to to ministerstvo zdravotnictví vymýšlí za blbostěi!
13) o dva dny později je tiskovka, želé Vojtěch říká že to přehodnotil, Andrej stojí vedle něho a že erouška a chytrá karanténa a pohoda. Pak jde do parlamentu a domlouvá opozičníkům z těch tradičních stran, aby nestrašili lidi a radši schválili ten zahrádkářský zákon. A Maďar je "odejít"....
14) od deset dní později ale Andrej narazí na obrovský problém: jak ukazuje ty A4 grafy naležato, tak ty nové křivky jsou tak křivé, že by musel změnit layout na A4 nastojato. A to ne, to by ztratil tvář. A tak udělá zásadní změnu. Tuhle krizi už uřidit nejde. Ta se řítí sama. Politické body jak na jaře peskováním Vojtěcha nenažene... Tak užitečného bl.ba vyhodí... A neschopného Vojtěcha nahradí všehoschopným plukovníkem Prymulou. Tím se jeho pozice dramaticky mění: teď už nežene národ a svého poskoka vpřed! Není kam! Národ je nebetyčně nas.aný a cokoliv vláda teď udělá, je špatně. Teď se vyplatí říct, že už se nebude tolik vyjadřovat a že epidemiologové.... A Prymula sice není užitečný bl.b, ale jak je tak horlivý a chaoticky a nelogicky stupňuje opatření, čímž brání sám sobě ve vyhodnocení těch už platných (je to tak trošku jako nerovnovážná termodynamika :-) , tak když už je moc horlivý, tak ho Andrej na dálku přes média klepne po prstech: vypadá to moc a moc dobře! Lidi mají pocit, že mu na nich záleží: třeba když chtěl pl / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
09.10.2020, 10:57
 
Edd: No teda! to ale staví veškeré teorie imunologů úplně na hlavu! Prý že je to přenosné jenom kapénkami a dýchacími cestami, popřípadě přes ruce a ústa, a teď tohle?! U bobra bych čekal kapavku, chlamydie a tak.... Ale covid??
 
05.10.2020, 13:05
 
dík: co ty? jak prospíváš? :-)))
 
05.10.2020, 13:04
 
přesně tak! Chyba! :-)))))
 
02.10.2020, 12:21
 
luky: nene, to bylo po LIT! :-)))
 
02.10.2020, 12:01
 
Muhehe: ano, nikde jinde se nestane to, že by jeden a nebo rovnou dva v podstatě naprášili sami sebe! Veliká škoda že "cimrmani" už nejsou úplně ve formě... Tohle by si snad zasloužilo i divadelní hru! :-)))))
 
02.10.2020, 11:54
 
Ondro, prošlý tatarák..... Sračka jak bič!
 
02.10.2020, 11:41
 
.... já nic nepotřebuju. To ty, pokud potřebuješ něco vysvětlit......
 
02.10.2020, 11:23
 
Reakce na Lisaj: Asterisk,nekterym to proste nedojde,zby...
o rozčilování nejde, spíš o roztrubování......
 
02.10.2020, 11:20
 
Já ti nevím: existuje nějaký neveřejný kontakt na tebe kde to co ti jeden napíše nebude viset tady?
 
02.10.2020, 11:15
 
Ti vystoupí dneska. S prohlášením. V sobotu se jde na hřiby....

Chytrému napověz, ......
 
02.10.2020, 10:54
 
Ty osle! Rozumíš tomuhle? - NEPIŠ!!!!!
 
02.10.2020, 10:54
 
.... nechce tu někdo naposílat třeba nějaké vtipy, ať to zmizí? :-)))))))
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.