Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Wayneney" |  vypnout filtr
 
1234>
Wayneney | Most
22.06.2022, 13:12
 
Třeba to zaplatí PČR, aby nemusela posilovat jednotky na zápasy s náma. Smajlík
 
Wayneney | Most
07.06.2022, 11:27
 
(idnes, 11. května 2022) Otázka: Kalkulovali jste i s rizikem, že jako občan Ruské federace nemusí chytat kvůli vízům, které přestalo Česko vydávat?
Bobo: Podle našich zpráv má všechno potřebné vyřízené.

Tak buď je to skutečně tak a Max za nás bude moct chytat celou sezonu, nebo nás někdo neskutečně pohoupal a udělal z nás blbce. Každopádně doufám, že je to možnost a) a nebudeme zase celému Česku pro smích jak v případě RD.
 
Wayneney | Most
01.06.2022, 21:38
 
Tak Krejčí nebo Klimíček skončili u Jestřábů. Kampak asi zamíří, ví někdo? Btw. 23 odchodů z Prostějova je dost brutální čistka...
 
Wayneney | Most
30.05.2022, 14:37
 
Bez recenze z Vrchlabí by Dědkovi Dynamo nikdy nikdo nedal. Takže svůj účel splnilo, teď se zase vrátí zpátky. Leda, že by se nějakým způsobem domluvilo s Libercem a Tygři si tam udělali "farmu", kterou po konci Benátek asi trochu chtějí.
 
Wayneney | Most
16.05.2022, 21:53
 
Reakce na Vajdik: Je vidět, že tento příchod na fóru moc...
Jako pamatuju si ho z Ústí a žádný zázrak to tedy nebyl. Hlavně ty fauly byly dost často zbytečné. Ale tak uvidíme, třeba se vyhrál a bude to teď lepší.
 
Wayneney | Most
10.05.2022, 14:37
 
Kdyžtak Dominik Frodl bude mít volno, v Pardubicích ho zjevně odstaví na střídačku, tak kdyby Maxovi nevyšla ta víza... Smajlík chudák, to si po poslední sezoně nezasloužil...
 
Wayneney | Most
07.05.2022, 21:00
 
"Byť v Česku skončí posledního května nouzový stav, stopka vydáváním běžných víz a povolení k pobytu pro občany Ruska a Běloruska bude patrně pokračovat i po 31. květnu, kdy krizové opatření skončí. Trvat by měla podle zjištění serveru Lidovky.cz do jara příštího roku, konkrétně do 31. března 2023. Tedy po stejnou dobu, na kterou se uděluje dočasná ochrana pro uprchlíky z Ukrajiny. Vyplývá to z návrhu na právní úpravu, s níž přišlo ministerstvo vnitra. Novela je nyní v připomínkovém řízení vlády."
Tak doufám, že my máme nějakou alternativní cestu k získání víz/jinému brankáři, jinak to bude jak s Dudou - seš náš hráč, ale nemůžeš za nás hrát...
 
Wayneney | Most
06.05.2022, 14:01
 
Reakce na ace81: Duda naprášil Zdišu, ten za to FAKT ne...
Jak říkám, jména se mu popletla, za mě jednoznačně myslel DT, akorát se mu spojilo křestní jméno Dan s jiným příjmením, které měl asi se Vsetínem spojené. Nehledal bych za tím nic jiného.
 
Wayneney | Most
06.05.2022, 11:29
 
Reakce na vajdik: Wayneney - simte v jaké minutáži to na...
Cca 39. minuta. - jinak ještě k přestupům - Znojmo tak nějak čeká, že z kádru jim zůstane asi pět hráčů, zbytek zmizí. Volný by mohl snad být Sebastian Gorčík, který u nás hrál a myslím, že určitě patřil k dobrým hráčům ve vsetínském dresu, sám si angažmá u nás hodně pochvaloval.
 
Wayneney | Most
06.05.2022, 09:33
 
Tak Radek Duda v posledních Bombách k tyči popsal, jak se rodil a jak skončil jeho přestup na Vsetín. Ocenil aspoň Boba, že mu zařídil angažmá v Trenčíně. Jen to jméno dotyčného funkcionáře se mu trochu popletlo...
 
Wayneney | Most
05.05.2022, 12:57
 
Reakce na Vlach18: Zas útočník...asi nám obránci stačí...
Klub na FB napsal, že se na posilách do obrany pracuje. Tak věřme, že to dobře dopadne.
 
Wayneney | Most
05.05.2022, 11:52
 
Včera proběhla valná hromada spolku, má z ní někdo nějaké info, které by mohlo nastínit budoucí směřování klubu?
 
Wayneney | Most
03.05.2022, 17:27
 
Reakce na Drozd_Drozdovic: To už je všechno co do posil ...
A to tu lidi nadávali na šíři kádru v play off Smajlík tohle by byl teprve správný hardcore...
 
Wayneney | Most
28.04.2022, 11:48
 
Reakce na vajdik: Pokud se bavíme o brankovišti, a měl m...
Tak uvidíme v neděli, každopádně se dá konstatovat, že budeme překvapení. Zda příjemně, nebo nepříjemně, to teprve zjistíme. Ale třeba by někdo z insiderů mohl naznačit Smajlík
 
Wayneney | Most
28.04.2022, 11:40
 
Reakce na vajdik: Wayneney - tak GT půjde (nejen v přípa...
Ale je pravda, že fandové GT se pro změnu bojí toho, že Gazda nakonec skončí v Kometě na hostování/střídavém startu.
 
Wayneney | Most
28.04.2022, 11:31
 
Reakce na vajdik: Wayneney - tak GT půjde (nejen v přípa...
Jasně, ale kterej extraligovej tým v tuhle chvíli bude chtít Kašíka? Ten kluk chytá dobře, ale jenom v GT. V Kometě pohořel, KHL taky. Jinak nějaký větší počet zápasů odchytal v 1. lize za Olomouc, kde to nebylo špatné, ale pořád to byla 1. liga. U hráčů do pole, zvlášť těch elitních (Gazda, Claireaux, Honejsek, Kindl, Ondráček) si nedovedu představit, že by se o ně chtěli s někým dělit, zvlášť když jejich zřejmě jediným cílem je okamžitý postup zpátky do extraligy.
 
Wayneney | Most
28.04.2022, 11:14
 
Reakce na asterisk: Na Zborila jsem si myslel sem…. Ale ...
Spíš mě překvapuje, že udrželi Gazdu. Ten kluk nemá v Chance lize co dělat. Každopádně jejich obrana nevypadá vůbec špatně, zajímavý mix mladých odchovanců a zástupců středního věku.
 
Wayneney | Most
28.04.2022, 10:46
 
Tak GT přivítá na startu přípravy celkem osm posil: Jan Bartko (Znojmo), Daniel Bukač (Benátky n. Jiz.), Jakub Husa (Poruba), Mikuláš Zbořil (Třinec/Frýdek-Místek), Denis Kindl (Šumperk), Petr Mrázek (Prostějov), Jiří Ondráček (Č. Budějovice), Tomáš Pospíšil (Ml. Boleslav)...
 
Wayneney | Most
20.04.2022, 22:28
 
Reakce na Sezeni_odpovida: To maceto: Obdivuji detailni ...
Jestli se nepletu, jedná se o článek z iSportu, ne o vlastní analýzu. Ale je to zajímavé, třeba takový Ondráček hrál v Budějkách poměrně slušně a překvapuje mě, že půjde hrát druhou náruč.
 
Wayneney | Most
20.04.2022, 10:44
 
Tak ti, kteří vyhazovali DT, se asi dočkali. Co na to říkáte?
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.