POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 410 (29.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Petrklic" |  vypnout filtr
 
1234>
19.07.2018, 15:25
 
Reakce na asterisk: .... 2500 až 3000? Vážně? V Porubě? ...
Tak on asi do tých 2500 počítal aj tu pětistovku vsetiňáků kteří tam byli na tom finále.
 
18.07.2018, 16:28
 
Reakce na muhehee: něco nového z farmy? https://www.you...
Solidní, eště teď si utírám slzy Smajlík Smajlík Smajlík
 
18.07.2018, 14:51
 
Tak už je to tady. A menuje sa Honza Smajlík
 
07.07.2018, 23:02
 
Tak to by sa člověk nasmál až by z toho bečal. Tak Řezníček celú sezonu vybírá pokuty po statisícoch a po skončení sezony chce vyvolat diskuzi na toto téma na jakémsi srazu mezi luďma kteří s tyma pokutama nemajú nejspíš nic moc společného nebo aspoň předpokládám, že většina pokutářů na takové srazy nejezdí. Kdyby z tých peněz tam aspoň zaplatil pivo a párky.
 
07.07.2018, 20:04
 
Neví nekdo estli ta Kadaň bude na 100% aj příští rok nebo sa o tom pořád jedná?
 
27.06.2018, 23:30
 
No, kdybych byl hráčem repre, tak bych si rači přes sebe přehodil našu hadru na dlážku, jak tady ten paskvil. Myslím že naša repre by v první řadě měla hlavně změnit svoje výkony a ne dresy. Kdyby ten lev aspoň vypadal jak doopravdický lev a ne jak jakýsi mytologický mutant, kterého z desáté řady během hry stejně nikdo nepozná co je zač. Do zákulisí nevidím, ale trochu mě to připomíná kroky EU a jejího odnárodňování a braní lidem všeho na co by mohli být hrdí. Pochopil bych kdyby repre Pakistánu či Afgánistánu měla místo státního znaku na dresech třeba pancerfaust nebo místo dresů maskáče, ale že sa toto stane v zemi která má v hokeji tradici s velkým T (jak už poznamenal rst). Je směšné to vysvětlení v tom článku, že právě kvůli znaku náš hokej přicházal o miliony, tak je zajímavé že čím víc nás teda tenkrát okrádali tak tím víc sme toho vyhrávali. A představa že sa týmto dresem zabrání kopírování je takej najivní, když vidíme dneska Čínu a Vietnam se kterýma si neví rady ani Adidas či Nike. Kopírovat sa bude dalej aj kdyby sme tam měli vytištěné Éčko nebo Erko velké jak stodolu. Bože chraň VSETÍNSKÉ dresy, znak a hymnu před takovýma satanama nebo aby aspoň jejich pozdější linčování nebylo bráno jako porušování desatera. Možná by bylo dobré naše barvy zapsat na seznam UNESCA aby sa v čisté podobě zachovaly aj pro příští generace. Já už sice mám permicu ale kdyby nám někdo něco podobného udělal s dresama tak bych ju asi vzteky protáhl přes skartovačku. Trochu mňa napadá estli ten malúvkář a designer dresů repre a toho nového Aukra nevyletěli z jednoho hnízda.
 
23.05.2018, 15:57
 
Reakce na muhehee: No já zase tak unešený z něj nejsem. ...
No asi máš pravdu, já v něm taky zas tak velkého srdcařa nevidím, ale ať tak či onak myslím že nastal čas vychovávať nové srdcaře protože ti súčasní do nekonečna hráť nebudú.
 
08.05.2018, 19:29
 
Reakce na JRfromBK: Nemůžu si pomoci, ale vždy, když v t...
Myslíš zákulisí Českých fanoušků nebo cizích?
 
01.05.2018, 19:24
 
No, já bych sa s tým jásotem ohledně posil trochu držal přizemi. Ikdyž věřím vedení a trenérom, že víja koho kupujú, tak si myslím že sa ukáže estli to sú opravdu posily až tak kolem 10. kola. Ono zvučné jména a dobré čísla ve statistikách z minulé sezony není eště žádná záruka. Ale je vidět, že vedení má letos zase o cosi vyšší cíle a to je dobře, tak snad jim to vybírání posil vyjde.
 
24.03.2018, 23:06
 
Ogaři čím po sezoně pobaviť víc jak vtipem, dnes mi ho říkal jeden plzeňák o kterém sem si ze začátku myslel že je pražák.

Že přijede pražák na valašsko a vidí lidi u cesty a tak sa optá, chlapi kde je tu nějaká pálenica ? A ti lidi u cesty, vidíš tam na kopci ten kostel. A pražák ano vidím. A ti lidi, tak kromě něho všude.
 
17.03.2018, 22:12
 
No v Budějicách je zase nablito, teda aspoň na jejich facebooku. Kdybych byl hráčem motoru tak bych sa asi bál vyjít na ulicu protože tolik lidí co si tam teďka vyčítajů že si kůpili permanentky, tak z toho ide až hrůza. V Budějicách mluvíja o WSM jako o pralese a možná v tom je ten jejich problém, že sa za tých 5 let co hrajů na popředí nenaučili žádné pokoře. V tom bych viděl ten rozdíl mezi nima a nama, protože my sme ten skutečný prales na rozdíl od nich hráli a museli sa vyhrabat až ze dna a neměnili sme sůpeře a tabulku enom na základě výměny licence. I když u nás bylo eště pár kol před koncem takej pořádné haleluja tak nakonec sa hráčom děkovalo za dobrů sezonu. No já osobně bych tu E ligu přál víc Budějicám než Kladnu ale na druhů stranu není eště nikde psané, že ty Vary a Kladno tu baráž udělajů. Letošní baráž o E ligu bude možná větší podívaná než celé jejich play-off.
 
14.03.2018, 22:20
 
Reakce na jakaka: cože to mám zmáčknůť za knoflík na týc...
Normálně napíšeš do googlu.
facebook motor české budějovice
 
14.03.2018, 22:04
 
Nooo. Tak Valmez a Kladno teda překvapili.

Na facebooku ČB to vře jak voda v rychlovarné konvici. Takový humbuk nebyl ani tady po zápase se Slávií. Některým kovaným a hrdým motorákom už ruply nervy a dávajů to hráčom a vedení pěkně sežrat. Kdosi si tam i dokonce myslel, že je lepší dostat v semifinále Kladno jak ve čtvrtfinále Vsetín. Smajlík
 
10.03.2018, 20:03
 
Reakce na scouser: Já pamatuju jednoho, jak s modrožluto...
Nebo si šel nechat udělat zdarma plastiku obličeje neboť sa vědělo, že máme dobré chirurgy.
 
10.03.2018, 18:24
 
Reakce na rst: Kam to dotáhli? Dyť každý druhý/á vypadá ...
No dva takové náběhy s kamením si pamatuju aj já. Jednou v Gotyšu a jednou tady na Lapači myslím že 97/98 taky od Ševců. Stáli sme s kámošama na rohu stadionu u potoka a čuli sme jakési cinkání které sa stupňovalo jak déšť když začíná prašť. A to cinkání byly kameně které dopadaly na konstrukci brány u Atlanticu. A za chvílu z poza rohu přední strany Lapače naběhlo asi 30 - 40 Ševců a začli sa dobývať k nám a lomcovali s tů bránů tak že kmitala asi půl metra na každů stranu. No a než by sme s kámošama řekli švec (nebo rovnůc ševci Smajlík tak z druhé strany kolem nás proletělo asi 20 vsetínských fanoušků (z velké části GPH) směrem k bráně na Ševce a i když našich bylo asi o polovinu meněj tak měli policajti s vlčákama co dělat aby oba tábory aspoň trochu od té brány dostali. Samozřejmě tam i tak proběhlo pár pěstních úderů skrze mříže na obě strany a dokonce sem u jednoho ševce zahlédl v ruce aj jakýsi skládací nůž. Pamatuju jak naši na konci na Ševce řvali "ve Zlíně vyhráli a Zlíňáka tam zabili". I když sem sa této bitvy neůčastnil tak sem byl strašně rád že stojím na této straně barikády protože právě u naších (i když byli v menším počtu) byla vidět a cítit ta hrdost a respekt o kterés psal. Lidi kteří neváhali ani vteřinu sa postavit za svůj klub a byli schopní udělat cokoli enom proto aby sa sůpeř před nima sklonil. No ale jaks psal, tenkrát ta touha po respektu a uznání prostě k Lapači ale i jiným klubům prostě patřila a díky bohu za takové vzpomínky. Kdyby to tenkrát někdo natočil a dnes zveřejnil tak by sa to řešilo snad až v Bruselu. Takže do tvojí kvízové otázky dosazuju, že to bylo tenkrát LEPŠÍ Smajlík
 
09.03.2018, 22:27
 
Reakce na Gerard: Aniž bych se chtěl tohoto "pana doktor...
Naprostý souhlas Smajlík . Ale dovedu si živě představit kdyby letos nepostůpili tak co jich tady příště čeká za přivítání Smajlík
 
09.03.2018, 19:57
 
No nevím kdyby Budín zažil tu atmosféru na a před Lapačem eště když tady hrávali Ševci, Sparta nebo Plzeň tak by ho asi z toho jeblo. Doktor od juniorky který sa chválí asistenců u nejrůznějších zranění a rozhodí ho pár nadávek.
 
06.03.2018, 23:08
 
Reakce na fan22: Víc než to nemehlo z Varů, mne mrzí, že...
Ano taky sem slyšel a celkem mně to aj nasralo protože to byly prý mladé cérky. No není nic smutnějšího než když na stadionu příde k úrazu malé děcko nebo mladý školák a ještě k tomu né vlastní vinou. Věřím tomu, že to ti dotyční s tím žebříkem neudělali schválně ale pravda je, že aj opitý člověk mosí zodpovídať za svoje chování. To samé platí pro ty házeče plechovek od Semtexu nebo čeho. Když dostanu kelímkem s pivem OK nasere to ale aspoň to nikomu nerozbije hlavu jak skoro plná plechovka. Pití k Lapači dycky patřilo, patří a důfám že aj patřit bude ale každý by měl znať aspoň trochu svoje hranice a hlavně brať ohled na ty nejmenší školkou nebo školou povinné. Samozřejmě každý byl mladý a s tím pitím to občas přepísk a ty hranice odkáď pokáď člověk poznává s věkem a nabytýma (nablitýma ) zkušenostma . S tým žebříkem to byla prostě drahá sranda.
Tímto bych chtěl tým dvům cérkám vyjádřit lítost že sa něco takového stalo s přáním brzkého uzdravení a prosbou aby na vsetínský hokej nezanevřely.
 
05.03.2018, 20:53
 
Kdo eště nečetl tak doporučuju přečíst karlovarský facebook tak sem sa už dlůho nezasmál. Oni sů z nás tak frustrovaní jak kdyby to čtvrtfinále projeli. No ať už si o nich myslíme cokoli tak jedno sa jim mosí nechat, že majů na facebooku hlášky jak sviňa.

" Podle mě jim dopita dává syrové maso. A další věc jsou ty fanoušci to jak jsou vulgární,ubreceny a ještě zloději. Ukradli znacky z autobusu Energie včera" Smajlík Smajlík Smajlík
 
04.03.2018, 22:56
 
Reakce na swaty: Tu značku z toho busu vy vystavte na la...
Neboj Sváťo to bude zase dobré mamka ti kůpí slona.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.