Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Majkl111" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
11.05.2022, 18:21
 
Předtím to byl furt Pechanec a teď to bude tady furt Psurny!
 
09.05.2022, 18:41
 
Vajdik: nevim jaký by mel mit Psurny pro nas jeste přínos? Mozna vhazování jinak přínos ja osobně nevidím! Ondra parada a věřím, ze obrana bude šlapat!
 
07.05.2022, 21:32
 
Havel by v té sérií proti nám opravdu výborný... sledoval jsem ho dobře, ono se to ani nedalo ho nesledovat, protože byl prostě všude!
 
05.05.2022, 11:57
 
ano, zatím posily vypadají zajímavě a je vidět konečně, že jsme si uvědomili, že potřebujeme přidat na cm a váze hráčů! Snad se tady kromě O. Němce objeví i ze dva až tři podobní beci!
 
03.05.2022, 13:18
 
Souhlasím s tím, že DT tu svoji práci neuměl "prodat"... Veřejnost nedostávala jasné informace, vysvětlení a tak se spekulovalo a vznikal pocit určité arogance či neschopnosti. Tím zároveň ale neříkám, že co se týká mládeže, mohlo se udělat určitě víc. Myslím si ovšem, že DT mohl v klubu zůstat na určité pozici, protože jeho kontakty, celkové know-how získané za ta léta se těžko nahrazují a je v zásadě nemožné je předat. Každopádně současné vedení to nebude mít vůbec jednoduché a bude muset opravdu makat a tedy stále moc nechápu, kde PN na to ten čas chce vzít ???
 
01.05.2022, 08:14
 
Pěkné, ale gólman bez pořádné obrany toho moc neudělá!
 
27.04.2022, 21:41
 
já myslím, že to tady moc hrotíte. Stejně finále vyhrajeme a pošleme ševce do pr...de..le!
 
22.04.2022, 19:32
 
No tak Kladno do Zukova jde. My to neuměli a proto jsme ho z pohody nevyvedli. Stejně tak dávají zabrat Cachotskemu a pekne tam trefili i Havranka... Jestli chceme uspet v play off nebo dokonce v baráži, tak i toto musime zvládat!
 
21.04.2022, 20:12
 
I když jsem nikdy nebyl fanoušek DT, tak je potřeba panu Toboli poděkovat. Poděkovat za to, že Vsetín je opět na hokejové mapě pevně usazený a že právě DT má nesporný a klíčový podil na tom, že se klub dostal z totálního zmaru zpět mezi širší českou elitu a že jsme dokonce schopni reálně bojovat o extraligu! Klub je finančně stabilizovaný, nikde nikomu nic nedlužíme, vždy se vedení snažilo klub držet mimo nesmyslné a rizikové magolamnské projekty a i proto jsme ekonomicky stabilizovaní. Pokud vím, tak vždy každému přišla výplata v termínu a to je také potřeba ocenit! Jak to tak ale bývá, přijde čas a je třeba řešit výměnu nejvyšších manažerů, což je běžná praxe ve světě byznysu čímž i hokej je. Pokud máme ambice, jsme schopni finančně pokrýt další krok pro klub, čímž má být extraliga, pak by ty změny mohly dávat smysl. Nicméně současná změna mi moc smysl nedává a to už jen proto, že PN je naprosto vytížený v rámci své firmy a sedět na dvou takto komplikovaných židlí by zřejmě nezvládl ani Havlíček. Pokud by to ovšem měl být jen dočasný krok, pak se tomu dá rozumět. Víme všichni, že nás trápí mládež a souhlasím s Asteriskem, že je to důsledek totální upádku vs hokeje v minulosti. Práce s mládeží a výrazný focus na budoucí naděje našeho hokeje musí být prioritou a zázemí na to snad mít budeme!
 
20.04.2022, 22:04
 
Dle ceho se soudí, ze to bude rychly návrat Gotyse do eligy? Jako ti lidi z Poruby? Hoši klid!
 
19.04.2022, 13:24
 
To Ace: mysleno s nadsázkou, ze kdyz nekoho chceš, musis i přitlačit!
 
19.04.2022, 11:20
 
No tak z toho vyplývá, že chlapů bude dost. Jen jim je potřeba nabídnout něco víc než parek a pivo.
 
13.04.2022, 12:30
 
k mládeži se asi letos nemá moc cenu vyjadřovat, protože to nebyla dobrá sezóna a dokonce hrozila historická ostuda v podobě pádu Juniorů do pralesa! Tady musíme zabrat a vedení konečně začít pořádně podporovat vlastní zdroje!
 
13.04.2022, 10:15
 
Rád bych poděkoval za dobrou sezónu, kdy konečně jsme mohli na stadión a to vidím jako největší vítěství. Finále je úspěch, je to posun o krok výš, nicméně ta pachuť toho, že nehrajeme baráž, asi ještě chvíli zůstane. Měli jsme hodně na mále již se Slávii, pak jsme přejeli oslabený Prostějov a následně nás vyřadil Dukla. Není náhodou, že styly jako vyznává Slávia, Dukla (vlastně většina týmů Chance ligy) nám prostě nesedí. Co vlastně rozhodlo? Určitě forma brankařů, kdy Žukov je prostě extratřída. Dále propracovaný systém Jihlavy, skvělá obrana především předbrankového prostoru, blokování střel a vyhrané osobní souboje u mantinelů. Dále jejich opory Čachotský, Skořepa zahráli přesně to co se od nich očekávalo, u nás tomu v této sérii tak nebylo (nakonec i Rob si sype popel na hlavu a to se musí ocenit). Navíc se nám rozpadla lajna K+P+K, která mohla být ten rozdílový faktor. Je k zamyšlení, abychom opravdu přivedli i hráče, kteří se nebojí hrát u brány a kteří nebudou honit puky akorát po rozích! Byli jsme možná hokejovější, měli jsme i více šancí i více ze hry, ale koncovka nebyla silnou stránkou... Musím ocenit některé hráče, jako např. J. Jenáček, který hrál v play off skvěle! Dále Hořanský, Bergr, Zeman... je dobré, že těch pozitiv vidím daleko více než negativ a máme na čem stavět pro příští seónu. Ještě jednou hoši děkujeme a děkuji i fanouškům a fanouškovskému supportu!
 
11.04.2022, 12:12
 
Věřím, ze zítra to utluceme a vrátíme to zpět na Lapac!
 
10.04.2022, 20:52
 
To Asterisk: vím co je to za ubožák! Je mi ho líto. Přesně vím, ze kdybychom postoupili do extraligy tak tento exot bude mávat v první brázdě!
 
10.04.2022, 20:46
 
Hokej Vsetin: komu fandis? Komu tím prospejes? Proč nenechás dohrát sezónu a pak se klidně vyjadri! Ja chápu, ze nechápeš to proč tady píšeš to, co píšeš! To chce určitou inteligenci!
 
10.04.2022, 20:34
 
HokejVsetin: další ocas! Sebrat vám klávesnice!
 
10.04.2022, 20:27
 
Michosvsetin: řeknu to stručně, bez do hajz…lu!
 
10.04.2022, 20:08
 
Myslím, že nejlepší výkony podáváme až když jde opravdu o všechno. Žukov je jen člověk a věřím, že jeho neskutečná fazona dnes skončila. Naopak věřím, ze Malkic to v úterý zavře! Jsme lepší, stejně tak se trápilo Kladno vloni ve finále kdy je stejně deptal Zukov a nakonec to zvládli. Taky to dáme!
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.