Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kobson" |  vypnout filtr
 
Kobson | snad prý póvl jsem
20.01.2022, 18:48
 
Reakce na VSH: 16 0 0 0 2 -10 Tak snajper to není, ...
to se holenku pleteš.Snajper to není, ale je to celoplošný obranář, šťoural, umí udělat šanci. Nedáme na něj dopustit, letos byl ale dlouho zraněný a když se vrátil tak sestava šlape. A jak psal Modrý, hraje o další smlouvu. Takže vy jste i pro něj ideálem. Potřebuje čas na ledě a uvidíš jak vám toi vrátí - pozitivně
 
Kobson | snad prý póvl jsem
08.09.2021, 19:12
 
Tak píšou ptákoviny. Byla hranice 70%lidi kteří nechají peníze.pokud nechá peníze víc lidí tak každý dostane dres. A ty dresy se budou dávat. Mimochodem,zaznamenali jste střídavé starty Gabice k nám? Že by to značilo,že si u vás zachyta Strmen? Pro vás by byla výhra. Letos vypadá zase lépe než loni.chytá parádně.
 
Kobson | snad prý póvl jsem
08.09.2021, 17:23
 
Nevím odkud máš info,ale všechny peníze nechalo cca 65% lidí,další pak část. Takže 1200 je naprosto mylně číslo. Vydáno bylo přes 4500 permic.
 
Kobson | snad prý póvl jsem
14.04.2020, 04:29
 
Reakce na edd_vs: S absurdním postupem ČB si svaz dokona...
milé jelítko, znovu o postupu Motoru nerozhodl svaz, ale kluby. A ani my z něj nemáme takovou radost jakou by jsme možná měli mít. V těchto posledních případech dál posouval skutečně svaz. Pokud tě tedy zajímá realita. U nás se někdo z vašich bavil o vašem novém trenérovi a padlo jméno Stavjaňa - možná u vás by to klaplo, ale u nás nadělal mraky bordelu, celé to rozhodil.Mimo jiné vyštval Chovana (dnes repre Slovenska),Nouzu a další. O Bokrošovi ani slovo - to jméno je u nás zapovězené.
 
Kobson | snad prý póvl jsem
21.03.2020, 08:36
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: Pouhá postupová euforie... C...
hele, Bednaříka znám dost na to, abych věděl, že by se nic na tomhle neměnilo. Může mít vlastnosti jaké chce, ale rovnej chlap to je 100%. Jsem zvědavý, jak ten krok vašeho vedení "zafunguje" na eventuelní posily. I když do Slovanu chodili pořád noví. A ty dříve podepsané drželi že když nepodepíší splátkový kalendář nebo novou smlouvu tak dostanou tužku.
 
Kobson | snad prý póvl jsem
21.03.2020, 04:05
 
Reakce na Maceto: Během čtvrtka například převzalo výpov...
všichni rozhodně ne:Souhlasíte s předčasným propuštěním hráčů, jako to udělali v Norsku nebo Hradci Králové?

Ne. Náš klub vyplatí všem hráčům jejich platy do konce sezóny, včetně postupového bonusu. Na bonusy jsme dlouho šetřili a opravdu s chutí je hráčům i trenérům dáme. Zaslouží si je, sezónu parádně odmakali. (Stanislav Bednařík)
 
Kobson | snad prý póvl jsem
20.03.2020, 13:44
 
Reakce na vajdik: Endál volný :D...
vy rušíte smlouvy, Endy číst umí:-)))) Měl takové nálady, ale je moc fajn. A když zatáhl, tak zatáhl. Mimochodem, během poslední přípravy shodil 12 kilo, takže už i s fyzičkou je na tom o dost líp. Jsme zvědavý kde zakotví....
 
Kobson | snad prý póvl jsem
19.03.2020, 04:18
 
Reakce na setteinz: Co mě k tomu vede? Jednoduše nebudo...
z našich zkušeností - i když přeplatíš, hráč si nechce kazit jméno byť jen účastí v PO v pralese. Těch případů jsme pár měli, co šli radši šmatlat k polokoňům a podobně i za míň.
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
24.03.2019, 09:26
 
Reakce na Lukas.87: Co to zkusit trošku zmedializovat? T...
kde žiješ, tihle svazáci ti klidně změní postupový klíč i počet družstev během rozjeté sezony. Bojím se ž medializace by měli tak prde1, protože to stejně všichni ví. Taky jsme uvažovali o obnovení medializace odchodu naší licence a "prodeje" hráčů (celej manšaft i s Kovářem v kase bratru za 70 000,-). Nemá to ale cenu. To by muselo být národní hokejové povstání- asi fandů, protože kluby se nechtějí znelíbit. Je to prasárna za prasárnou a naprosto otevřeně se lidem tlemí do ksichtů. Ostatně tohle dělají téměř všichni " ze shora".
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
22.03.2019, 20:46
 
Reakce na Fan_of_hats: Dal bych po zapase hokejistum sou...
hele, zase jste se někam posunuli. Hráli jste hezkej hokej, hafo fíků. Gábič je na prales výbornej golman. Nejsem si jistý Šelepněvem. Zase jste ale neměli tak dobrou obranu a hlavně umíte zatím hrát jen ten jeden svůj hokej. Když se na vás nastoupí tvrdým pressinkem tak najednou kombinace váznou a jinak bodoví hráči zamrznou. Kondor má velký potenciál, ale myslím si že nemá tu správnou náturu. Zklamali jste mě fanouškovsky ohledně pískání na zraněné hráče, věčného jebání a mrzí mě napadení našich. Bohužel pár chcíplých kosočtverců z velryby v Budějkách muselo ukázat, že také oni nemají mozek. Přál bych vám fakt ty tréninky vidět, to je neskutečnej masakr a evidentně nastal čas z toho těžit. Kromě toho letos je super i kondiční trenér.Jak Cibulka tak Bombička. A kdo mluví s Prospalem, pochopí jaký koule a vůli, touhu ten chlap má. Klucci se nechali nakazit. Tak vše dobré, snad vám tam pošleme místo nás někoho jiiného. čau.Kobi
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
18.03.2019, 18:30
 
Reakce na rst: ,,Dres je známkou č***ka." John King...
čtvrtka? proč? Proč Václava Čtvrtka? co se ti od něj líbí?Budulínek?
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
17.03.2019, 20:15
 
Jo a nebo ACAB ne? Spravne je ale ABCD....
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
17.03.2019, 19:36
 
ale ono se i stalo. Kluci kolem čtyřicítky co denně makaj rukama, jeden unproforák voják.Ale když ti někdo vyběhne zpoza rohu za tebou tak moc šancí nemáš. Kolik bylo těm magorům netuším. Oba jsou mí kamarádi. Po pravdě bych nekousl aby ani byl se mnou v kotli kradený dres. A¨ť si mezi sebou klidně rozbijou držky, ale netahají do toho normální lidi. A jako že nesmíš projít v dresu? Proč kurwa? Jsme lidi nebo kre-téni? V naší zatím poslední exligové sezoně jsem šel po Ostravě ze Stodolní až na zimák v dresu a místní mě ohrožovali maximálně chlastem. Jsem starší ročník a fakt tohle nechápu. Tím neházím všechny do jednoho pytle to ne. Ale sere mě to a moc rád bych dotyčné potkal, on i kamarád by je rád viděl zepředu... Dost jsem se k vám těšil na atmošku a tak vše okolo co vás dělá unikátním v hokejovém prostředí. pro vás škoda že parta kre-ténů vám tohle kazí. Co já pamatuju a vím, tak ve Vsetíně to vždy jelo před i po zápase.Během mače na sebe řveš, děláš si ze sebe řiť, ale pak proč nejít na pivko, nebo i slivku? Proč má fakt že všechny nás spojuje jedna vášeň rozdělovat pár trotlů, které hokej nezajímá a je pro ně prvořadý "úlovek, fight, support, report " atd ... (jiná věc jsou skupinky které se opravdu choreem zajímají). Taky naše černomikináře bych rozdělil na ty s kterými se dá mluvit a zbytek co se natáhnul z Dynama. Sory za tapetu, ale fakt mě to točí. A napadli je dvakrát,150 od Vascanu a pak těsně před vchodem. To je tak když si odskočíš na malou... to se fakt musí člověk takhle hlídat? No nic..tak dobrou
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
17.03.2019, 13:38
 
Jednoduše pred hotelem nabehli a zkopali dva kluky a ukradli jim věci.ty jste pakmeli hrdě v kotli
 
Kobson | já to vidím blbě, Endy je marnej.Ten by ani neměl
17.03.2019, 13:10
 
Neříkám že všichni, ale někteří z vás jsou neskutečná hovada. Když chcete něco krást tak se zaměřte na ovce, ne na normální lidi. S tím Kotalíkovo dresem jste si to v kotli posrali - on je totiž vyhrávací. Doufám že dotyční hrdinové ho přivezou spolu s dalšími ukradenými věcmi do Budějic. Jestli tolik touží zkusit pokrást, nabízím se. Mohla by zase být férovka, kolik ti je 18 ...to nás taky. Jsem na vás hrdinové zvědavý.
 
30.09.2017, 21:47
 
200 lida je jen zlomek fanousku Motoru, nekdo ma nutnost pohanet mesto soupere jini ne. Nikde to neni cernobily. Tech co radi pokecaji je porad dost.pri zapase si kazdy fandime , mimo hru to je o necem jinem. Stream bez komentare, pri tomhle fandeni bavil i tak
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HK MD Šumperk
VHK ROBE Vsetín