Vstupenky online
Máte doma předměty spojené s historií vsetínského hokeje? | Aktuální počet prodaných permanentek: 203 (23.6.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "DrOlda" |  vypnout filtr
 
13.06.2019, 10:28
 
Jak je možné, že Chomutov nemá zaplacené dluhy? Co se stalo s jistinou 7 000 000,-Kč? Tou, kvůli které byl Vsetín vyloučen z extraligy... To už není povinnost každého klubu svazu dokázat, že takovou jistinu má? Neměnila se za poslední roky její výše? Nechtěl svaz, potažmo APK, garance po každém klubu ještě před startem ligy? Zatím jsem k tomu nic nenašel, víte někdo bližší podrobnosti?
 
11.10.2018, 17:37
 
Z-m-r-d-i ve výkonném výboru potvrdili trest pro pana trenéra Juríka... Vždycky jsem si myslel, že rozhodovat se má na ledě a ne od stolu. V tomto případě fair-play prohrálo na celé čáře.
 
02.10.2018, 11:00
 
Podpořte prosím podpisem otevřený dopis členům Výkonného výboru ČSLH. A dejte o něm vědět svým přátelům a hokejovým fanouškům po celé ČR (i jinde ve světě).

odkaz

Další debata je i u článku na idnes.cz...
odkaz
 
21.09.2018, 20:29
 
Podpořte prosím podpisem "petice" výzvu za zrušení trestu pro VHK, trenéra Juríka a hráčů juniorky. Redakci se omlouvám za postování odkazů na cizí web, ale doufám v odpuštění. Text dopisu byl již adresován všem členům výkonného výboru ČSLH. Říkali jsme si, že to je lepší než nadávat v hospodě.

odkaz
 
21.09.2018, 20:25
 
Pokud budete souhlasit s textem dopisu určeného vedení českého hokeje, připojte svůj podpis. Nelíbí se nám drakonické tresty pro naši juniorku za chybu v regulích.

odkaz
 
21.09.2018, 19:45
 
pokus
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.