Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Boix" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
 
06.04.2022, 07:41
 
!!!PLNÍME DALŠÍ BUS NA PÁTEK DO JIHLAVY !!!
Zbývají ještě nějaké místa na páteční výjezd do Jihlavy.
Hlásit se můžete buďto přes FB Vsetín fans , nebo přes email info@ovcomrdi.cz
odkaz
 
28.03.2022, 19:44
 
⚠️Od následujících zápasů hokejového Vsetína platí zákaz nošení symbolů jiných klubu, ať už fotbalových, nebo hokejových!
Jedná se nejen o domácí zápasy, ale i o výjezdy. Pokud chcete podporovat hokejový Vsetín, tak jedině v jeho barvách a symbolech, popř. v "civilu"!
Nic jiného se tolerovat nebude!!! Ultras Vsetín & Wallachian Hooligans⚠️

Zítra přidáme info o výjezdech do Jihlavy.
 
21.03.2022, 08:42
 
Dále plníme busy do Prostějova! Hlásit se můžete na pondělním zápase u známých tváří z kotle, nebo na mejlu eshop@ovcomrdi.cz
Sraz u Lapače 15:00, odjezd 15:15
Valmez-vsetínská odjezd 15:40, poté možnost přibrzdit na Shellce v Hranicích.
Cena za bus jeden den 250kč, při zaplacení obou dnů 450kč..
Rezerve do emailu: Jméno, počet míst, který den a kde nástup!
odkaz
 
21.03.2022, 08:13
 
!!!VÝBĚR DO ČAPKY!!!
Dnes před 2. semifinálem s Prostějovem jsme se rozhodli vybírat do čapky na ultras produkci.
Výběrčí se budou s označenými kasičkami pohybovat před vchody na sezení a za bránou na stání.
Play-off bude snad ještě dost dlouhé a ultras srandy (chorea, blány do bubnu, megafony atd.) vyjdou na nemalé výdaje, tak budeme za jakýkoliv příspěvek moc rádi!!!
Jen prosím bez zbytečných poznámek k výběrčím! Kdo přispět chtít bude, ten přispěje a kdo ne, ať jde dál...
VSETÍN SUPPORTERS
 
14.12.2021, 11:35
 
Vzhledem k tomu, že se začínají šířit všelijaké fámy, krátce reagujeme :
- Nikdo nikomu nezakazuje fandit, ba právě naopak! Lidi co na hokej jít můžou, tak ať samože tvoří co nejlepší atmosféru, jakou dovedou.
- Otázka bubnu : Pokud se najde někdo, kdo se za něj zaručí a bude se o něj starat, není problém buben půjčovat! Ale prostě to nejde dělat tak, že si kdokoliv bez zeptání pro buben dojde a dělá si s ním co chce...
Bylo by hlavně fajn, kdyby různí jelimáni (a že jich není málo) na fejsbuku a vs fóru přestali mudrovat a moralizovat nad těmi, co tady roky táhnou vsetínskou atmosféru... Holt dala vláda zákazy jaké dala, čímž znemožnila většině těchto lidí chodit na hokej...
Jakmile restrikce skončí, sejdeme se opět všichni na Lapači! Do té doby má každý právo na svůj postoj k dané věci...
Desetiletí tu lidi chtěli demokracii a právo na svobodný názor a když ji májí, stejně s ní neumí zacházet...
VSETÍN SUPPORTERS
 
 
29.06.2020, 12:19
 
takze pokud budes mit neco na srdci,tak vis,kde me najdes...tady se dohadovat nehodlam...nazdar!
 
29.06.2020, 12:11
 
nikdo ti nebranil v tom,abys ten transparent nakreslil.problem je v tom,ze tva veskera aktivita zacina a konci zde na foru,coz mi prijde mnohem smutnejsi,nez veseni vlajky...kdyz uz mas potrebu do vseho mudrovat a vse komentovat... Smajlík
 
29.06.2020, 09:59
 
tu vlajku vesim ja a nas.rat! par lidi tam z GPH bylo,tak proc ji jako neveset? vesim ji uz roky tak 2-3 za sezonu,i kdyz GPH uz nefunguje a naraz ti to zacalo vadit??? Skoda,ze jsi v patek nezvedl pr.del a nedosel do lhoty,mohli jsme o tom dat treba rec,misto vypisovani ho.ven na foru... Smajlík Smajlík
 
15.06.2020, 16:52
 
odkaz
dojdete se pristi tyden v patek mrknout Smajlík
 
07.04.2020, 14:55
 
Dnes jsme byli předat různé dezinfekční prostředky v hodnotě cca 15000kč v Domově pro seniory na Jasence,Vsetín. Díky všem,co si od nás zakoupili roušku a tím přispěli na dobrou věc. ULTRAS VSETÍN
odkaz
 
28.03.2020, 07:03
 
POZOR-AKCE ROUŠKA!!! Narychlo jsme nechali vyrobit rousky s motivy vsetin supporters!rousku muzete objednat na odkaz . Jeste dodam,ze 50kc z kazde rousky jde na pomoc v boji proti COVID 19. Takze koupi nejen ze se budete chranit a propagovat vsetinskou fans scenu,ale take prispejete na dobrou vec... Smajlík
 
04.03.2020, 07:07
 
na dnešním hokeji budou k prodeji nové fans věci!!! Jedná se hlavně o trička s motivem pro play off,dále staronové šály (které byly naposledy vyprodány během 2 hodin) a 2 druhy klíčenek (starý a nový vzor). Dále klasické věci jako vlepky,čepky,rukavice atd. Jedná se omezené počty,takže neváhejte!Najdete nás na klasickém místě vedle kotle od 16:00. KOUPÍ PRODUKTŮ Z ULTRAS DÍLNY PODPORUJETE VSETÍNSKOU FANS SCÉNU!!!
odkaz

odkaz
 
24.02.2020, 16:54
 
VSETÍNŠTÍ FANATICI!
Blíží se nám vrchol sezóny,což zmanená,že by se měl zařadit vyšší stupeň.
Myslím,že všichni si uvědomujeme,že to letos z naší strany ohledně fandění a podpory nebyla žádná sláva (důvodů bylo vícero a každy si ten svůj nejspíš najde)...
Proto by jsme měli dát teď na konci sezóny do supportu a fanatismu maximum možného a dohnat naše borce k co nejlepším výkonům!!!
Pojďme s tím začít už tuto středu zápasem se slavií,postupně se naladit na režim play off a spolěčně si to pořadně užít!
Již teď na play off postupně chystáme věci k tomu určené :
- kolekci play off triček (ať nám to na tribunách sluší :-) )
- další fans produkty (šály,klíčenky,náramky)
- choreo a další optické prezentace (proto díky každému,kdo si koupí naše produkty a tim se podílí na spolufinancování podpory vsetínské fans scény!)
- v plánu bude i pochod městem na začátku play off.

Takže vstávajte ogaři (a cérky),BITVA ZAČÍNÁ!!!
 
05.10.2019, 12:24
 
odkaz
Pochod -80 let vsetinskeho hokeje : Sdilejte a sirte!!!
 
22.09.2019, 12:25
 
Zdar bando.
Někteří ví co se stalo, někteří se to dozví... Jestli si děláte svoje věci na hokej- šály, trička nebo i vlajky, tak se o ty věci starejte a hlídejte! 😠😠 Pokud si chcete dělat něco se znaky ovcomrdu, musíte nás informovat a musí to být námi schválené! Bo pak jde ostuda na naší stranu... Jestliže uvidíme něco o čem nevíme viset (znaky s ovci) na stadioně,hned zabavujeme!! Všichni vědí za kým jít,koho kontaktovat a předem informovat 🧐 (Čert,Boix,Lišaj)
 
22.03.2019, 12:32
 
a proto heslo dnesniho vikendu bude: smrt fanklubu a kur. vam ze svazu!!! Smajlík Smajlík Smajlík
 
24.10.2018, 08:23
 
Dneska všichni na Lapač o 10minut dříve!!! Na dnešním zápase se bude připomínat 100let vzniku československa, máme připravené choreo k této události před začátkem zápasu. Proto žádáme všechny, aby přišli dříve a poslouchali známé tváře s megafonem diky!
 
14.09.2018, 06:47
 
Dzejare,prespi u Rosti,tam muzete klabosit a pit do rana Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.