Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Aelin" |  vypnout filtr
 
1234567>
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
11.12.2018, 12:45
 
odkaz

Jihlavský stadion bude srovnán se zemí.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
10.12.2018, 13:16
 
Reakce na ekko: Dovolím si reagovat na závěr tvého přísp...
Je to trochu odlišná situace, to ano. Naštěstí to není tak dávno, tudíž živě pamatuji.

V tomto bych podotknul, že je velmi odlišné být primárním agresorem a použít násilí v rámci sebeobrany (a to i z pohledu legislativního). I když jsem se toho aktivně zúčastnil, tak opravdu nekáži vodu a sám piji víno. Pokud někdo napadne mou osobu či osobu mi blízkou, tak rozhodně neváhám. Je to nejen mou morální povinností, ale tady mám i oporu v zákoně.

Ale případ co zmiňuješ je opravdu extrém, kdy se sešlo několik faktorů v čele s ultras Baníku.

Ale tato situace je diametrálně odlišná. U tohoto konkrétního případu, o kterém se bavíme, se jedná o pokuty pro jedince co jednoznačně porušili jasně daná pravdila, viz odkaz. ( odkaz ) Fakt, že nedošlo k fyzickému napadení a že se "vlastně nic nestalo" je irelevantní. To že jim následně hrozí "mastná" pokuta je pro mě tudíž naprosto logický výsledek. rst neustále argumentuje 20k, ale asi si pořádně měl přečíst článek. V případě, že nemají historii přestupků vše bude řešeno napomenutím, či výší pokuty na dolní hranici. Ale buďme upřímní ono ani 20k není rozhodně nikterak přemrštěná či dokonce likvidační suma.

Pravidla porušili? Ano. Hrozím jim trest ve výši, který je v řádu uveden? Ano. Za sebe na tomto opravdu nevidím nic nelogického.

Už se k tomu dále vyjadřovat opravdu nechci. Rozumný člověk si názor udělá sám.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 23:24
 
Reakce na Gerard: Jak píšeš, je to z extrému do extrému....
Velmi dobře napsáno. Smajlík
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 22:14
 
Reakce na Gerard: Tak Ty jsi tomu teď nasadil opravdovou...
Máš pravdu. Co mě hodně překvapilo, že i na 1. lize teď v Budějovicích se tleskátka začínají rozmáhat. Bych to zakázal, co kdyby to lidi začali házet na led a tady jde pak o zdraví! Jen mi přijde, že tady v rámci diskuze jdeme z extrému do extrému. Nikdo nechce divadelní atmosféru, jen za sebe si myslím, že se dá fandit i slušně(-ji) (myšleno fyzických invektiv). Opravdu komu přijde normální už jen ten fakt, že někdo si bere kuklu na sportovní zápas?

Určitě souhlasím i s poměrem míra fandění a problémovosti. Obzláště speakeři naopak se snaží ukliďnovat situace a spíše než peiorativní pokřiky to směřují k podpoře našich kluků. Ale proč proboha zde nutně musí být i ta provázanost s děláním problémů?

Co mě ale zarazilo nejvíce je to, že člověk slušně prezentoval názor a odpovědí byly jen urážky, než aby tato individua byla schopna slušně říci, proč tento názor nesdílí. Kdyby slušně argumentovali, tak mohou přesvědčit i širší část publika, že to co dělají je pro dobrou věc. Bohužel toto pro mne o nich dost vypovídá.

rst: V mém okolí se asi nevyskytuje nikdo komu by přišlo normální na hokejovém zápase se stavit do role mstitele a sjednávat na vlastní pěst nápravy. Tudíž, tvoje hypotetická situace by nastat opravdu nemohla. Ale asi se pohybujeme v odlišných kruzích.

Nicméně lidé jsou různí a všichni stojíme za svým klubem, i když k tomu máme někdy až značně odlišný postoj.

Tudíž zítra na Kladně!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 10:37
 
Reakce na rst: 00:48: Někomu, kdo šel hájit čest klubu, ...
Jedna z věcí proč si třeba myslím, že kamery jsou rozumným řešením je i tato diskuze. Celou dobu slušně prezentuji svůj názor, nicméně ze strany některých zdejších byly odpovědi pouze invektivy, aniž by položili jediný argument, aby podpořili své tvrzení. Chápu, že vaše morální normy jsou posunuty ve prospěch klubu (za to opravdu respekt), nicméně pro mě jsou určité společenské normy nadřazené a proto se nepozastavuji, že by pro tyto jedince "hájící čest klubu" měl přijít trest.

Ve vašich očích je v pořádku hájit čest klubu? Vždy, za každých okolností a všemi možnými prostředky? Nebo kde je hranice? Kukly ok? Boxer ok? Vyražené zuby ok? Dýmovnice ok? Vlastně ne vy tu hranici naštěstí nestanovujete!

V tomto konkrétím případě souhlasím s tím, že Vepřov přestřelil, souhlasím, že zdejší security nestojí za nic. Ale jedním dechem dodávám, že úplně stejně mimo je vzít si na sportovní utkání kuklu a brát právo do vlastních rukou!

Vale dico.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
09.12.2018, 10:21
 
Reakce na Thufur: To odpískání Karafiáta v přerušení hry...
Bohužel typické trestání následku a ne příčiny. I po opadnutí emocí a podíváním se v klidu na záznam se jednalo a čistý hit (tady pokud to vůbec nazvat hitem). Kadaňák celou dobu čelem do hřiště, vůbec se nezpevnil a pak dostal buď hlavou o mantinel nebo whiplash, což ho "vyplo".

Holomkův zákrok z videa úplně hodnotit ... chtělo by to lepší záběr, ale nepřijde mi, že by tam něco bylo (zvednuté ruce, výskok, hit cíleně na hlavu).
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 23:53
 
Reakce na vajdik: Vyssi trest neznamená stopku v dalsim ...
Tak tak, příště mohou hrát. Pouze pokud by byl udělen trest ve hře (u všech třech byl trest 5 + do konce utkání, pokud se tedy nepletu), tak by to znamenalo automaticky stop na další zápas + disciplinárka.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 18:11
 
Reakce na BohseOnkel: S tímto nemá vysoká politika co dě...
Morální statut dle mého srovnávat s kamerami nelze. Tam jde opravdu o totalitu, kdy kamery monitorují každodenní veřejný život. Tady se bavíme o kamerovém systému na zimním stadionu. Pokud to někomu vadí natolik, tak tam prostě jít nemusí, kdežto v Číně tomu vyhnutí není.

Narozdíl od zdejších mudrlantů znajících odpověď snad i na podstatu Vesmíru, alespoň někdo kdo je schopen vyjádřit svůj názor jinak než vulgaritami Smajlík Díky!

PS: SJII jsem vymyslel pro spoluobčany z Poschlé (tehdy ještě naproti polikliniky), v celém znění: "simplexní jedinci inferiorního intelektu vyššího fototypu".
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
08.12.2018, 11:38
 
Reakce na Subni: Můj dům, můj hrad - tečka....
Můj dům, můj hrad. Přesně! Páni hradu (čti vedení) jsou asi unaveni chováním simplexních jedinců inferiorního intelektu, který klub poškozují a stojí peníze, proto se rozhodli pro cestu kamerového systému. (Kolik jenom loni stálo klub vhazování předmětů na led?)

Já čistě za sebe s tím problém nemám, toť vše.

A ať se to komukoli líbí či nelíbí, tak dnes na značkách!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
06.12.2018, 12:58
 
Reakce na Lisaj: Aelin tak priste bez a domluv prerovsky...
Není mi to zdaleka jedno, ale je to trochu mimo téma. Prostě jen nesouhlasím s vládou davu. A jsou jiné prostředky jak tyto jedince ztrestat, aniž bychom tím sami klesli na jejich úroveň.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
06.12.2018, 11:27
 
Reakce na Gerard: Vidíš, vidíš Rosťo, stala se z Tebe os...
Tak ono je to těžké. rst zde působí jako by měl absolutní pravdu leč v diskuzi značně pokulhává (čili se zde prezentuje jako, cituji: ""úplný deb.il" neschopný diskuze"). Neveděl jsem jeho věk a značně mě překvapuje, že je přibližně stejně dlouho aktivním fanouškem jako já. Takže ani toto mu nedává právo moralizovat. Jediné co se změnilo je, že díky vyšší soutěži jezdím na i výjezdy protože z Prahy je spousta rozumných destinací, což předtím nepřicházelo v úvahu.

Nicméně co mě udivuje, že je to dost vulgarit pro lidi co mají vlastní názor (a tím nemyslím pouze toto vlákno), slušně ho prezentují ale určitým zaslepeným fanatikům to nejde pod nos. Asi nepobrali tolik rozumu, aby mohli říci proč daný názor nesdílí a končí to vulgaritami z jejich strany. Když nemají co podmětného přidat k tématu tak ať raději mlčí.

Gerard: za poslední dobu jsem četl spoustu tvých sálodlouhých postřehů a ve většině z nich s tebou souhlasím.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:49
 
Libuji nevím, ale rozhodně mě kamery na veřejném stadionu nikterak nevadí to je pravda. A už vůbec mě nezaráží, že osoby porušující zákony i rozumné morální normy jsou trestány. Co mě však zaráží? Že tito jedinci mají zastání.

Ono je klubismus a fanatismus. Stejně tak jako toto nechápu kradení šál v Budějovicích a odvetu s čepicí.

To že Vepřov jsou hlavy skopové víme už dlouho, tím bych to zde moc neobhajoval.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:32
 
Reakce na rst: * pro méně důvipné: myšleno ironicky...
Velmi duchaplná reakce, diskutujeme a jakmile dojdou argumenty sklouzne to urážkám. Bravo!
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:16
 
Reakce na rst: Tak hlavně že tu tvou první větu, kterou ...
Tak já taky netvrdím, že ze špatného nikdy nemůže vzejít něco dobrého Smajlík . Nicnémě si v tomto případě dovolím tvou žádost ignorovat.

Ale hodně odbíháme od tématu. Já teda opravdu nevidím nic špatného na tom, že lidi, kteří se jednoznačně provinili a jsou zachyceni kamerami, které považuji za dobrou věc, potrestáni. Více asi netřeba dodávat.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 22:00
 
Reakce na rst: Šli se porvat za Vsetín. Čest jim. Je ve...
Na Vsetíně vychovaný, Vsetínu věrný.

Já mám jen takový neblahý pocit, že na stadionu jsou určité osoby, které na pořádek mají dohlížet, možná jsou dokonce i placení. Jedinci co berou "spravedlnost" do vlastních rukou můj respekt rozhodně nemají. V mých očích toto jednání klubu škodí (úplně stejně jako jedinci házející předměty na led).
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 21:14
 
Reakce na rst: Příznivcům šmírovací techniky (Piješjakdá...
Tak toto mi kompletně uniklo Smajlík , jen jsem se spíše vzteknul, že je někdo ještě bude chtít ospravedlňovat.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 21:13
 
Reakce na Lisaj: ano a to že šli ti dotyční bránit lidi ...
To jsou teda borci! Je super, že i s takovouto eventualitou dopředu počítali a byli tudíž řádně vybaveni ...

Ono o nich asi dost vypovídá jen to, že mají potřebu si vzít kuklu na sportovní zápas, více není potřeba k tomu dodávat.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
05.12.2018, 15:22
 
Reakce na rst: Odporná, díky/kvůli kamerám profízlovaná ...
Tak to není pouze o tom, že si nasadili kukly, že jim mrzly ušiska a poklidně se brali domů Smajlík

Za mě pozitivní. Když se chtějí poprat ať si to domluví mimo stadion.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
01.12.2018, 23:10
 
Reakce na Heiarix: Vám se výkon vážně líbil? To mi přijd...
Náhodou výkon byl dobrý. Kluci dřeli, na ledě Budějovic od druhé třetiny vyrovnaný zápas. Nebýt trochu smůly v zakončení tak pro nás i se šťastnějším koncem.
 
Aelin | Vsetín / Frýdek-Místek / Praha / Hovězí
28.11.2018, 14:55
 
Máme o zápas méně, pokud bychom ho vyhráli jsme druzí. Jasně jsou určité věci, které by šly dělat možná i lépe, ale chtělo by to trochu pokory a soudnosti.

Po delší době mi vyšla šňůra zápasů, na které jsem mohl osobně a bavil jsem se náramně.

Vedení, a to všem bez výjimek, Smajlík za doposud odvedenou práci.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 17:30 | Muži
VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov