Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1637

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-9-15" |  vypnout filtr
 
12>
romanfrajer | VHK Vsetín
15.09.2022, 23:04
 
Přesně tak, kdyby se pořádně fandilo, není důvod pouštět hudbu. Když tam Dj hodil Beatles, tak se dokonce stání chytlo, dřív se hrávala kačena a taky s tím nikdo neměl problém...
 
VHK1939 | Vsetín
15.09.2022, 20:37
 
Reakce na setteinz: Ta hudba při přerušení by se měla za...
Dokud se hudba nepouští ve chvíli, kdy je rachot, tak za mě není problém. Když je zrovna ticho proč ne. Doba jde hold dopředu.
 
15.09.2022, 20:27
 
Ta hudba při přerušení by se měla zakázat!

Proč se to pouští?

A kdo to vlastně pouští?

Může někdo za ním zajít a požádat ho, ať se na to vykašle?

Nebo o to požádat vedení?

Heslo "Zažij Lapač" si tak nějak představuji jinak, než že budu poslouchat o přerušení nějaké hovadiny, když už se to heslo používá.
 
15.09.2022, 19:45
 
Co říkáte na komerční přestávky??
 
15.09.2022, 18:27
 
Jarah: jo, mělo to být všechno jinak. Vloni mu fakt moc pomohl ten týden v Saalbachu. Na bike. Letos to musel odpískat, protože se mu to stalo 14 dní před. Co už? A kondička? myslím že bere pořád právě z toho loňska. Naštěstí v době kdy nevěděl jak si lehnout a bolela ho i chůze, tak naštěstí nějak bl.ě nepřibral... On to nějak dožene. Jenže to nebude hned.....
 
15.09.2022, 18:23
 
No.. Ty brďo.. To 2x hledím, kde nabral tolik kondičky.. Celý zápas toho najezdil v hodně velkém tempu..
 
15.09.2022, 18:03
 
Ehm.... No, já tohle nekomentuju, ale protentokrát....

Adam si zlomil pravou pažní kost (lat. humerus) v posledním finále s Jihlavou. Souboj u mantinelu, jeho klasická vracečka pod chlapa a bác. Štíplo to, zatmělo se mu, myslel že si vyhodil rameno. Jenže ne. Prasklina spirálovitá a to z více jak 75%. Tím vynechal první část přípravy. Když pominuly bolesti a mohl naskočit do druhého týdne, tak hned první víkend na doporučení kondičního trenéra šel v sobotu na bike. Jestli to tady teď čte ta renault co nad Hrbovou pod Čupem na té červené turistické natahal to dřevo do chodníku za zatáčku, nechť pojde na dýmějový mor a záškrt on a celá jeho pokálená rodina!!!! Ať ti ty pracky uhnijou až u páteře ty .ňupe!! ...... Zkrátka letěl dolů z Čupu a za zatáčkou ještě v tom lese mu to ukradlo přední kolo. Krom toho že na takový pád se nedá reagovat a kdyby trefil strom tak je po něm ..... tak si zlomil opět spirálovitou zlomeninou cca. ze 75% pažní kost, latinsky humerus, ...... ale tentokrát na ruce levé...... S tím se nedá pořádně dělat vůbec nic a to co normálně vloni dobruslil a tělem si chlapa odstavil, včera mu ten půlkrok bohužel chyběl..... A co se rukou týče, včetně "tradičního vyprášení betonů", tak tak měsíc zpátky měl problém se těma rukama normálně najíst.....
 
Osobně jsem zvědavý na PCE(B). Tradiční soupeři jsou klasika a Zlín je Gottwaldov, ale poté, co Dědek zařízl Vrchlabí mě z téhle sezóny zajímají asi nejvíc...🤔
 
15.09.2022, 12:50
 
* + Lichanec.... Taky dobrý.... To si sedne.. Na 1. zápas to nebylo vůbec špatné.
 
15.09.2022, 12:49
 
Edd.. Vajdík.. No určitě v úvodu podle výhra, nevýhra nelze hned soudit... Ale jdou už nyní vidět změny ve hře... Určitě je jiná obrana.. Daleko více chodí do těla a hra u mantinelu je mnohem silovější. Celkem do toho dobře buší novic Kajínek. Maxim jak je o něm známo, chytal výborně.. Je velmi hbitý.. Velmi zaujal Hořák.. Ten má opravdu nabrusleno, celý zápas s velkou rychlostí... Klhůfek s Robem vypadají že si sednou... A kdyby to bylo ještě s Jonákem v lajně (Jonák zpět na křídlo.. No... Pak zaujal i Sihvonen, jaké pasy přes osu hříště umí dávat. Klímek má velký posun... Letos to bude hodně těžké... Je tam mnoho týmů, co má dobré jména v sestavě.
 
romanfrajer | VHK Vsetín
15.09.2022, 12:47
 
Davson: AST-jun sice najezdil kilometry, ale co z toho, když je 3x zbytečně vyloučený, z čehož hosté nakonec snížili a jeho samostatný nájezd skončil tradičním vyprášením betonů... Za mě včera podržel Žukov hlavně na začátku 2 třetiny, tam se lámal chleba, s velkým přehledem hrál i Ondra Němec a Luboš Rob Smajlík
 
15.09.2022, 12:40
 
Ale v úvodu daleko víc rozhoduje víkend, než kdo přijede.. Smajlík ... Takže je to + - stejné..
 
15.09.2022, 12:19
 
Reakce na jarah: Tak minulý rok se začínalo o víkendu a ...
Tak na Kadaň 2250 človíčků. To se nedá srovnat! Smajlík
 
15.09.2022, 11:46
 
Davson - se změnou ve vedení došlo i asi přesnějšímu hlášenému počtu diváků na ZS..., tak snad Pardubky Bééé ikdyž zase ve středu budou pro diváka atraktivnější.. Škoda že domácí sobotní zápas je až za měsíc.
 
15.09.2022, 11:31
 
Tak minulý rok se začínalo o víkendu a návštěva bylo podobná... Je to dáno víc dopadem kovidu, kdy se lidi odnaučili chodit... Nejvíce škodí přímé přenosy!! Jít na zápas za necelou 100vku..není nikterak závratná částka... Popularitě zápasů také nepřidalo to, že bylo v různé dny.. St, po, ut, i čt, nebo neděle a taky to, že byly i poměrně často... My máme i tu smůlu, že začínáme proti ne až tak atraktivnímu soupeři.. A začátky ligy máme slabší... Budiž návštěvy lepší....!! Venku jsou parádní stánky z občerstvením... Lepší pivko... Hold je pot|eba chodit a nesedět za streamem.
 
15.09.2022, 11:10
 
Přesně tak...být tam o tisíc lidí víc, tak se nedohraje...jinak včera AST-jun najezdil tolik,co oba mančafty dohromady, klobouk dolů.
Vajdík: co říkáš na číslo 2088 a zaokrouhlování ?Dle tebe mělo být nahlášeno 2100
Ano, včera pískot na géčkách a když už nevěděli jak to zpestřit, tak začali s vypalováním Lapače Smajlík Smajlík
 
15.09.2022, 10:53
 
Návštěva mě překvapila, ale možná dobře. Kdyby bylo o 1000 lidí víc, tak se nedohraje pro hmlisto.
 
15.09.2022, 10:12
 
Souhlas s Edd_vs - Šumperk bude asi v jiných patrech tabulky než Vsetín. Sobota bude zmíněné zrcadlo úvodu sezony - jestli se venkovní zápasy posunou jiným směrem - snad ANO! To že GT prohrál první zápas - možná i pro ně +, dojde tam trošinku ke zvýšenému nasazení, že jen tak to v Chance lize se samo neuhraje...
 
15.09.2022, 09:49
 
Včera výsledek opticky dobrý, ale herně zdaleka nedoladěno. Navíc nesmyslné fauly = Max bez nuly. Zklamáním návštěva.
Zrcadlo nastaví sobota
 
15.09.2022, 09:28
 
Tak hlavně nevím, co se z těch Gecek dělá? Včera na onlajnu z jejich zápasu. "Kolín slaví bravurní vstup do nové sezony po výhře nad věhlasným soupeřem."
Nebo článek na hokej.cz odkaz "Slavný klub v první lize"
 
12>
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 18:00 | Jun.
VHK ROBE Vsetín
HC Technika Brno
×
Dnes v 18:45 | Dor.
SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín
×
Odehrané v 14:45 | 9.tř.
VHK ROBE Vsetín
HC RT TORAX Poruba 2011