Vstupenky online
PRODEJ VSTUPENEK A PERMANENTEK ZDE! | Počet prodaných permanentek: 1617 (25.9.)

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-6-30" |  vypnout filtr
 
30.06.2022, 23:07
 
Nepatří to tady, ale když je ta okurka. Co je toto za dobu, kdy vysmátý "učitel" , který se narodil nejspíš v bavlnce teď vysmátý az zhulený na ČT24 žáky chce hodnotit slovně. Jinýma slovama říká, jseš nemehlo, ale toto tě vlastně vystřelí do světa Tik+toku, Facebooku, Instagramu a podobných nesmyslů. Pra to byl držitel Zlatého Amosa. No tady k těm moresum, bych chtěl dečka odrazovat, nic neumet, jen se smát a dělat pitominy, a žít ze vzduchu. Je mi z toho prostě zlé, jak vidím na dědině tyto netahla a jejich ratolesti. Tak hezků okurku, ve skleníku už dozrávajů.
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
30.06.2022, 19:08
 
odkaz GOTTWALDOV opět další teorie Smajlík
 
Ace81 | Vsetín
30.06.2022, 16:14
 
Tak Vary to tradičně používají k vydírání města kvůli příspěvků na činnost. Žádná licence reálně k prodeji Zlín i KV tu kachnu využili k prospěchu obou.
 
30.06.2022, 08:59
 
Reakce na ace81: Uváděli dokonce celkový příspěvěk 47 me...
Hezký! Smajlík
 
Pavelmikel | Vsetín
30.06.2022, 07:46
 
Valášek: kdo zapalti 25mil ???? ...v druhém odstavci ...konkrétní nabídka nebyla na stole Smajlík Smajlík dobře tam praši
 
ace81 | Vsetín
30.06.2022, 07:29
 
Uváděli dokonce celkový příspěvěk 47 mega z městkého pramene.Je to docela průtokový ohřívač, když vidím ty tragické výsledky za tyto prachy.Dal bych jim cca 10 mega jak dostáváme my a


Koštuřík psal dokonce o 47mega/rok z městkého rozpočtu, což je docela slušný průtový ohřívač, vzhledem k tragickým výsledkům Gotyše za poslední sezony.Dal bych jim 7-10mega jak nám město a ukažte se manažeři za kopcem jak postoupíte hned první sezonu Smajlík 
Ubnis | Vsetín
30.06.2022, 05:13
 
Jó gotyš sype z městských peněz sumu přes třicetpět mega. Je to nehorázně. Se to dává z cizího. Jsou to vlastně i naše peníze daňových poplatníků borečkům na plat.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v 16:30 | Muži
HC Dukla Jihlava
VHK ROBE Vsetín
×
Dnes v | Dor.
IHC Králové Písek
VHK ROBE Vsetín