Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-5-4" |  vypnout filtr
 
Pavelmikel | Vsetín
04.05.2022, 22:40
 
VSH to jde proti tomu kolik peněz město na sezonu Zlinu poskytlo...
 
VSH | Jedině žlutozelený VSETÍN
04.05.2022, 21:14
 
odkaz
Tak možná derby nebude a Gottwaldov začne v KP.
 
04.05.2022, 20:44
 
odkaz
Z toho článku nemám příliš dobrý pocit. Je kladen důraz na faktické cíle, jsem zvědavý na jejich vyhlášení a splnění. Radost, že ubylo covidu, to všichni vidí, to se nemusí hlásit. Jako třeba stěrače.
 
04.05.2022, 20:39
 
Takže Znojmo letos druhá liga.Letos bude chtit postoupit do chance ligy Tábor,Chomutov,Ústi,haviřov a Znojmo,myslím,že letos v druhé lize se bude mít na co koukat.Myslím,že letos do baráže pujde asi Znojmo,protože budou mít profesionalní tým,ale ty keci o extralize,za tři roky,když neměli prachy ani na rakouskou ICEHL ligu si mohli ve Znojmě odpustit.
 
04.05.2022, 20:27
 
Reakce na DíkZaTuVzpomínku: "Ve Finsku jsem trénoval měs...
Tam on ten genitál je super na focení, ne na šíření moudra. A to focení je super ne díky jeho postavě, rozumíme? :P
 
04.05.2022, 17:56
 
vajdíku: ten Kašík tam perlí v tom rozhovoru, je třeba ho rozstřílet , v bráně
 
04.05.2022, 17:51
 
mělo být a zabydlí o patro výše
 
04.05.2022, 17:50
 
setteinz: a hlavně Orli zapomněli, že musí zdolat jednu baráž, ať se zeptají v Táboře, tu extraligu by měli zatím vypustit z huby, ještě je čeká hafo roboty, než se vůbec posunou a nebydlí o patro výše
 
04.05.2022, 17:44
 
Znojmo končí v Rakousku a do tří let chce postoupit do extraligy, jako svou přednost uvádí stadión, který splňuje požadavky, třeba na rozdíl od vsetínského.

Nadcházející sezónu budou hrát v 2.lize, Havířov se jen tak zpátky nevrátí, jak to vypadá.
 
04.05.2022, 17:22
 
Reakce na HRVA: zdravim z prostějova. toto je z chance l...
Kolem 18. května.
 
04.05.2022, 16:57
 
vajdík: V Gottwaldově chytal kozy, ve Finsku soby. A to je sakra pokrok Smajlík
 
HRVA | PV
04.05.2022, 15:26
 
zdravim z prostějova. toto je z chance ligy tak nejkvalitněji informovanej klubovej web tak se vás chcu zeptat jestli nevite kdy se bude losovat rozlosováni nové sezony? vďaka!!!!!!!!!!!
 
odkaz

You can make full use of the features of hypertext links, network interaction, and dynamic updates. Select and link the most valuable information, knowledge and resources on the global Internet in your "Non-stop Online Navigation"; you can also record and publish your personal work process, life story, thought history, flashing inspiration, etc. in a timely manner, Give full play to your personal unlimited expressive power; you can also meet friends with Wen, meet and gather friends for in-depth communication and communication.
 
04.05.2022, 14:35
 
Málek si polepší jak výkonostně tak finančně. Jediné mínus je, že to je bez jakékoliv kompenzace pro Vsetín.
 
04.05.2022, 13:04
 
DíkZaTuVzpoínku - taky jsem četl ten rozhovor, úsměvné, jak vychvaluje Hrazdíru a pak řekne že za měsíc a půl ve Finsku dohnal spoustu roků v trénovaní ve Zlíně, to znamená, tu dobu co ho vedl zmíněný Hrazdíra... :D Co si pak o tom myslet - asi to že z něj asi moc veliký myslitel nebude
 
Reakce na Drozd_Drozdovic: Blbost? Už to, že podepsal na...
"Ve Finsku jsem trénoval měsíc a půl takovým způsobem, že jsem dohnal spoustu roků..." jak říká Kašík. Z Málka je tudíž do roka Superman Smajlík
Zdroj: odkaz
 
Reakce na VSH: Udělal asi blbost, pokud rus nebude mít p...
Blbost? Už to, že podepsal na dva roky plus opci na jeden další asi znamená, že o něho docela stojí, i to, jak ho chrakterizuje jejich sportovní ředitel na stránkách...a i kdyby si ze začátku moc nezachytal, tak bude v top klubu top evropské ligy, už jen to, že bude součástí systému finského hokeje mu dá hodně... Smajlík Rozhodně se z Finska do zámoří přestupuje snáze, a to z určitých důvodů.
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.