Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-22" |  vypnout filtr
 
22.03.2021, 22:49
 
Jediný kdo brečí je Urban 🤧..... Usmrkanek z rybníka
 
palica | Vsetín
22.03.2021, 20:54
 
Drtivá většina falešně. Asi lepší, než ticho. Ale to je všude v tuzemsku stejné - hudební hluch. Plus to děsivé ná - ná - ná místo textu. Melodie zní těm lidem jen v představách.
 
22.03.2021, 19:25
 
Domácí jsou taky zelenožlutí jako my!

odkaz

A tady se ještě mohlo z okresu do okresu

odkaz

Výlet na sedmý zápas do Vrchlabí by jistě byl nezapomenutelný...
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 18:40
 
Reakce na Donovan2019: Já se nikoho nezastávam . Jsou to...
sympatický fanouškovský tábor
 
22.03.2021, 18:31
 
Já se nikoho nezastávam . Jsou to kecy a nějaký Urban je u zadek.Rozhodčí jsou posraníi to je fakt. Vrchlabí co kde to je??? Tam se hraje hokej. Hoši bojovat Smajlík
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 17:40
 
Mrkací smajlik tam neměl být, udělala to tečka se závorkou, sorry
 
rst | Vsetín
22.03.2021, 17:39
 
Řešilo se tu BF (za mě nej Honza Reindl, čtu občas fotbal, hokej, jak se někdo ptal, že jestli to psal Varaďa sám, tak to by musel psát všem) a pak ten rozhovor s Urbanem, který mi přišel legrační od začátku do konce a BF taky.
Možná jsem přestřelil s tím dobře, měl jsem to napsat bez toho.
Hokejistům patří spíše poklona všem, že to sami samotincí bez lidí (i když - nad střídačkou ve Vrchlabí Olina z L. ? 😁 Smajlík takhle dávají, komentátoři - ten ústecký mi přišel předem poražený, Ústí mimořádně slabý pes, celá ta serie byla proti 06 čajíček, ten jejich komentátor obdivoval VS.
Vrchlabský mi přišel v pohodě, že občas řekl pozor tady na VS nebo se radoval, když nedostali z akce gól, přijde mi to normální, já bych uvítal, kdyby to ti komentátoři spíše šponovali.
Z našich dělá dojem Honza Berger (všiml jsem si, že jej takhle tituloval i ten Vrchlabský komentátor,ne Berger, ale Honza Berger, to mě zaujalo. )

Eriku, byl tam shozen jmenovcem vrchlabskeho hokejisty nějaký člověk v dresu Plzně.
Nepromenadoval bych se v dresu Plzně po Lapači ani bych tam nikoho neprovokujícího neházel, jinak k tomu nemám nic.
Já kdysi o tomto čase ,cca před 30+ lety,tam spadnul po krk, když jsem si hrál na tom sněhu z rolby. Utrhlo se to se mnou od kraje a já tam ležel po krk; mít na dyni zmijovkua Broniík koník s sebou foťák, jsem průkopníkem otužování v tekoucí vodě na Valašsku.
Smajlík (O 200 metrů dál byla vlastně sauna, tam se vždycky řvalo, když naháči skočili do náhonu, šly odtamtud šílené skřeky).
 
22.03.2021, 17:05
 
Erik: .... coz je presne to co potrebuje a proc to delal....
 
22.03.2021, 16:20
 
Reakce na Šupec: Docela úměvné že se tu najde někdo, kdo...
Podle mně to hodně lidí bere zbytečně vážně co kdo kde napíše. A k tomu po kolena ve vodě, já si nějak matně pamatuju, že tu kdosi tvrdil že tam spadl kdysi jakýsi fanoušek do vody jak šel z hokeja a prý mu jenom hlava čouhala Smajlík . Aspoň je ale sranda. A hneď mně bylo jasné, že to se musí Rst líbit, když tam v tom rozhovoru bylo že hokej nejsou šachy.
 
22.03.2021, 14:29
 
Reakce na Donovan2019: Ještě k tomu Urbanovi.Asi je zvyk...
Docela úměvné že se tu najde někdo, kdo toho dementa ještě obhajuje. Vrchlabí v prvním zápase rozjelo orchestr simulací a rozhodčí je dotlačil k vítězství. V druhém zápasu to neklaplo, tak se nám bobánek Urban urazil a dokázal poplivat aj Kucharczyka...zasloužil by dostat přes držku hned při prvním střídání.
 
22.03.2021, 13:22
 
Ještě k tomu Urbanovi.Asi je zvyklý z 2ligy (ve které hraje již 6let) na fauly které se pískaly.Rozhodčí u nás jsou připosraní a málo který si dovolí pískat to co vidí.Vždy se snaží to vykompenzovat rovnoměrně pro oba týmy.Ogaři bojujte Smajlík
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
×
Dnes v | Jun.
HC Kobra Praha
VHK ROBE Vsetín