Vstupenky online

Diskusní fórum Registrace

Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamat.
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-6" |  vypnout filtr
 
06.12.2021, 23:09
 
Reakce na Petrklic: Zdarte ogaři. Mám takový dotaz na zd...
Předposlední tým z extraligy (v tuhle chvíli Kladno) bude hrát baráž s vítězem play off Chance ligy. Poslední tým extraligy má sestoupit přímo bez možnosti záchrany. Samozřejmě by mu nemělo nic bránit koupit licenci od týmu, který by buď postoupil z CL, nebo zachránil se v EL. Ale to už není moc reálné... Každopádně příští rok v EL zase má být jen 14 týmů.
 
06.12.2021, 22:05
 
Zdarte ogaři. Mám takový dotaz na zdejší experty na hokejové pravidla a paragrafy. Dneska sme sa s kámošem v práci bavili ohledně toho jak by nakonec mohla tato sezona skončit. Brali sme v úvahu že letos by měl z té naší 1. ligy opravdový zájem postupu enom Vsetín (nevím estli třeba taky Dukla nebo Slávka, neznám jejich finanční možnosti) a v E-lize by nakonec opravdu skončil poslední a sestupující ten Zlín. Ale co kdyby tu našu 1. ligu nakonec Vsetín nevyhrál ale vyhrál by ju nekdo pro koho by hrát extraligu nebylo reálné třeba kvúli penězom nebo stadionu. Mohl by si ten poslední Zlín od takového vítěze 1. ligy kúpit jeho extraligovú licenci a hrát E-ligu aj další rok nebo by mosel jako poslední tým E-ligy chtě nechtě sestúpit a směrem nahoru by třeba nakonec nikdo nešel?
 
06.12.2021, 18:44
 
RST tady ty góly odkaz
 
rst | Vsetín
06.12.2021, 16:57
 
Jelikož jsem musel opravit jeden hanlivý výraz, opomenulo zařízení po mé opravě důležitou věc, že mé pojednání bylo reakcí na ASTERISKa.
 
rst | Vsetín
06.12.2021, 16:32
 
5 let tomu a byl to tento match:
odkaz


V posezónním hodnocení právě skončeného, postupového ročníku, jsem tady tomu zápasu věnoval tyto řádky:
"My se vrátíme! Tam, kam patříme!

Na první zápas do Poruby jsem jel se sousedem. V autě jsem si pohrával s myšlenkou, honily se mi v hlavě věci, co zařvat při odpovídačce Vsetín - Mistr - Šesté - Ligy atd. A vzpomněl jsem si na protestní průvod 07 proti zašlapání Vsetína do země, pod zem, kde při tomhle došlo na MY SE VRÁTÍME. A najednou mi to v hlavě blesklo: My se vrátíme! Tam, kam patříme! V té Porubě to stálo za ho.vno, z prvních 3 střel 3 góly, pak ještě Porubák dával skoro do prázdné, ale trefil lýtko obránce, pak Vsetín na 3:2, aby v druhé třetině snad z dvou střel odskočila na 5:2. V bráně byl nejistý Petr Hromada.Tehdy jsem si říkal, že je dobře, že máme na lavce Michala Šurého, kterého dovleklo vedení z Břeclavi.
A když už bylo jisté, že o dost prohrajem, nezbývalo po vypití pár piv, než se začít bavit. A došlo na Vsetín mistr šesté ligy a pak na MY SE VRÁTÍME! TAM, KAM PATŘÍME."

Ano, krávy, krávy tam zazněly také, byly součástí stupid supportu, jenž byl mou doménou. Smajlík

-------------
Již od zápasu s Přerovem Ti zde chci napsat tohle:
Za trefení přerovského selacka (podsvinčete) panem synem se právem můžeš nosit jako páv!
 
06.12.2021, 03:36
 
The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my web page - odkaz
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.